Futbol yüzünden aramız açıldı

sevgilimle fenerbahçe beşiktaş maçını izliyorduk beşiktaş yendi diye sevindim sonrasında kavga çıktı kendisi ağır fenerlidir bir kaç gün görüşmeyelim dedi bunun anlamı ne?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler bu konuda çabuk sinirlenirler :D bende öyleyimdir ya GS yenildiğinde anneme kızdığım bile olmuştur ama alırım gönlünü . Merak etme yani kızgınlıgı geçer yarın ama aramaya utanabilir yani aramazsa sen ara derim . Birde maçta takımı yenildiyse çok fazla üzerine gitmemeni tavsiye ederim :)

1|0
    0|1
    • bu sabah mesaj attı günaydın ağzını bile açma diye

• dimi bu tür küçük tartışmalar ilişkiyi dahada bağlar aslında bu arada Şampiyon Galatasaray :D

• ahahhahah galatasaraylıların da havası hiç bitmiyor bir sürü arkadaşım var senin gibi :D

Erkekler Ne Diyor 16

• Bahane arıyomuş ve bulmuş başka anlamı yok :)

1|0
    0|1
    • aslında kavga etmezdik iyiydi aramız fakat ikimizde az fanatiğiz ben belki sevinirken abartıp yanlış şeyler söylemiş olabilirim :S

• Besiktas yendi tabikide seviniceksin :-) bosver salla takim icin kiz arkadasina trip yapan adam hic cekilmez :)

1|0
    0|0
  • fenerlilerin cocugunun sahip oldugu ruh halidir hazımsızlık kızgındır bekle bir iki gün pişman olacagınız seyler yapmayın

1|0
    0|1
  • senden hoşlanmıyor, böyle saçmasapan bahane olmaz. İstediklerini alamıyor bu yüzden bahane uyduruyor olabilir.

0|0
    0|1
    • aslında aramız iyidir de fanatik bende biraz abarttım hatta sabah günaydın ağzını açma diye mesaj attı

• ayril ayril ayril yenmemiz çok koymuş belli :D

1|0
    0|1
  • Siktir git deseydin Beşiktaşımdan değerlimisin deseydin cevabını alırdı o ;) şimdi o seni fener için bırakmış olacak yazık oldu

1|0
    0|1
    • bende biraz abartmış olabilirim fanatiğim kuzenlerim sayesinde

• Bu işler abartmakla falan olmaz unut gitsin o malı kendine Bşiktaşlı adam gibi adam birisini bul böyle sorunlar ortaya çıkmaz o zaman

• sende BEŞİKTAŞ lı bir sevgili bul

bir kartal güzel bir avcıdır

iki kartal sa mükemmeldir

salla kanarya yı

1|0
    1|1
  • ne kadar fanatik olursa olsun, senden önemli olmamalı bunlar bence.

0|0
    0|1
  • ohaaa ! yanii bukadarda olmazz bir takim icin seni kirmasi bencee pfff !

1|0
    0|1
  • çok saçma bir tavır olmuş hakikaten. Eğlenmek için yapılan şeyler böyle sonuçlar yaratmamalı.

1|0
    0|1
  • 90'da Olcay desem, çok kızar mısın? de.

1|0
    0|1
  • link Aynı durumu bende yaşadım.Tamamen Ayrıldım.

0|0
    0|1
  • Başlangıcı o yapmış, devamını sen getir. Böyle saçma şey mi olur? Terket gitsin. Yarın kocan olduğunda başına çok iş alırsın.

0|0
    0|1
  • Buna en ufak şeylerde dahi kapıya koymak denir.Ucuz ve kalitesiz bir erke davranışıdır.

0|0
    0|1
  • yani ilerde siz yapamayacaksınız en kısa sürede ayrılın demek

0|0
    0|1
  • iyi demiş, ne uğraşıyorsun adamla

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevgilin çok çocukça bir düşünceye sahipmiş bence. Asıl sen onunla görüşme bir daha. Olgunlaşsın azcık.

1|2
    1|0
  • bu futbol gerginliği kadar sacma bişii olamaz

1|1
    0|0
  • bahane bulmuş bence sana karşı ilgisi azaldığıysa bunu burdan da çıkartabilirsin

0|1
    0|0
    • sabah mesaj attı igisinde azalma yok bunu yapıyorda bu sefer bayağı bir tavır koydu aramıza

• Sende fanatik gibi cocukla ne tartismaya giriyorsunki. Futbol hastasi kizlar cok itici

0|1
    0|0
  • bir kaç gün sonra arar yenilmenin verdiği gerginlikle söylemiştir

1|2
    0|1
Yükleniyor...