Bir erkek size nasıl yakınlaşsın istersiniz ?

Evet kızlar bir erkek size nasıl yakınlaşsın istersiniz ? Bu uzun süredir bakışlarını yakaladığınız birisi de olabilir bir cafede barda karşılıklı bakıştığınız birisi de. Diyelim ki hayır dediniz ancak ikna için çabalıyor asla ikna olmaz mısnız yosa şans var mıdır her zaman :))

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Herzaman bir sans vardir caba gosteriyorsa. Kolay kazanilan sevgi kolay kaybedilir. Zahmet emek gerekki ozaman iliskin daha bir kat yukselsin. Bakismasi ile baslar ikna cabasi ile devam eder :)

0|0
    0|0
    • Ama bir nokta var... Çokta küçük de olsa kızdan bir kere bile ışık alması lazım... Işık alamazsa, ısrar sonuç getirmez...

• :))) yesil isik yandi ozaman cabalamaya baslasin :)))

Kızlar Ne Diyor 2

• ısrar bıktırır gördüğünn ıyyy geliyo kaç kaç durumuna düşünür

0|0
    0|0
  • Ben barda, cafede etrafıma bakınmam ki. Bakışma olmaz yani. Gelip açık açık söylemezse de anlamam zaten. Hötüm ben o konularda :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Israr bazı durumlarda işe yarayabilir... Ama kız tatlı sert biçimde naz yapıyorsa, sonuç verebilir.. Baktın iş ciddiye dönüyor, o zaman ısrar etmenin anlamı yoktur...

Ama bir önemli nokta var. Tanışmaya gitmeden önce, mutlaka kızdan ufacıkda olsa bir ışık almak gereklidir... Aksi takdirde ağzını bile açamadan reddedilirsin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...