Ona yaklaşmalıyım uzaklaşmalımıym

Konuştuğum biri vardı arkadaşı eklemiş benim yanımda ekledi diyor bide bana o günden sonra onunla çok konuşmadım bugün beni arıyor dakikası varmış arıyım demişmiş yalnız kalınca hop bana dönüyor buluşalım dışardaysan dedi hayır dedim bende ben şimdi ne yapıyım sizce?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• günümüz dünyasında bu tip ilişkilere ve insanlara sıkça rastlamaktayız. Herşeyin sahte taklit olduğu bir zaman dilimizde mi yaşıyoruz? Sevginin ve aşkın bile sahtesi yaşanmakta. İnsanlığı unutan insanlar olarak tarihe geçmekteyiz Başkalarına karşı beslediğimiz güvenin en büyük kısmını doğuran, kendimize olan güvenimizdir Her zaman seni üzecek birileri olacaktır, yapman gereken insanlara güvenmeye devam etmek, kime iki defa güveneceğine daha fazla dikkat etmektir. Güven bir karaca kadar çekingendir; insan onu bir kovdu mu, tekrar bulması uzun zamana bağlıdır.ama şunu unutmaki İnsanın yapabileceği en büyük fenalık, kendisine olan güvenini kaybetmesidir yalanlarla dolu bir ilişkiyi sürdürmek sadece kendini kandırmaktan başka bişeye yaramaz karşındaki kişi anını kurtarmak için ve zamanını kurtarmak için yalan gerektiğini sanıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yapman gerekeni yapmıssın

0|0
    0|0
  • yazdığın hiçbir şeyi anlamadım. üç kere okudum ayıp ediyorsun. şöyle tane tane yazsana.

0|0
    0|0
    • biz bunla konuşuyorduk daha sonra arkadası ekledi beni bende ona söyledim biliyorum benm yanımda ekledi dedi o an ondan soğudum o öyle diyince konuşmuyordum bugün beni arıyor buluşalım diye bende evdeyim dedim diyorum ki ona yakın mı davranıyım yoksa uzak mı

• Güya arkadası beni önceden tanımıyormuş ben tanımıyorum dedim bana dediği şey o zaman konuşma onunla dedi şok oldum ya yuh dedim öyle denilir mi hiç ya

• evet evet çocuktan uzak dur. çocuk baya geniş. hayır gelmez.

• onun nıyet farklı gıbı sankı seven erkek baskasını yanastırmaz kıza

0|0
    0|0
    • dimi hoşlanıyormuştu güya benden kankası beni niye eklesin kafam cok attıydı bu sefe pişkn pişkn konuşuyo benimle

• sana dıyım kendı aralarında konusyorlardır ben bu kızı yıycem dıye.bırakıver gıtsın adam degıl o

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...