Hayatınız da yaptıgınız en çılgın olay nedir ?

evet gençler genç kalanlar bekliyorum cevabinizi bakalim en çilgininiz kim çıkıcak..dogrular olsun lütfen..

Güncellemeler:
Denize Cirilciplak girdim gece :)) hadi buda size benden kıyak..yapmanızı tavsiye ederim..

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşlarımla 9 katlı binanın çatı katına çıkdık ve 1 metre mesafedeki diger binaya geçmişdik..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Hastanede yatılı kaldığım zamanlar, bana ve diğer hastalara eziyet eden hastabakıcının suyuna işeyip hemşire tuvaletteyken çaldığım 10 tane 400 mg ketiapini atmıştım.İçip iyi bir uykuya daldıktan sonra sonra kadını soyup cebinden anahtarları alıp hastaneden kaçtık deeerrrmişimmm...=D salak cesareti var bende benden güçlü insanalrla kavga ederim hep.güçten kastım parasal olarak...

0|0
    0|0
    • niye zenginlere garezin mi varr :)) derdin ne seninn

• godoman mi :)) haklisin evett mesela floryada godoman cok varr ordayken cok söverdim :)

• Hayırdır noldu birden silmişsin ortalığı?

• Ankara metro girişinde koşşarak bir adam sarıldım ardından merdivenlerden yuvarlandım bir adam da kucağına aldı. sonra karda yuvarlandım sonra dağdan düştüm sonra denizde köpekbalığıyla seviştim sonra karda aslanla yattım sonra ahtapot boğdum sonra çok fazla sonra dedim en son uyandım.

0|0
    0|0
  • Saçımı maviye boyamak

0|0
    0|0
  • geziye gittiğim bir dağa çıkmıştım 300 metrelik denize atlamıştım tabi ayaklarım ve kollarım kırılmıştı :( ama harikaykı uçuş :D

0|0
    0|0
  • Lisedeyken Okuldan kaçtım güvenlik çıkmaya izin vermiyordu . Bacaklarım kısa olduğu için demirlerden zor yukarı çıktım pantolonum yırtılmıştı iğrenç bir gündü

0|0
    0|0
  • Böyle bir dünyaya gelmek bence hayatımın en çılgınca şeyi :D

0|0
    0|0
  • a aaaaaaaaa benimi seçdin? Teşekkürler

0|0
    0|0
    • aslında kendimi secmem lazımdı ama :)) ne yapimm baktim aranizdan seninki biraz cilgin geldi :))

• teşekkürler..Dalgılığıma geldi 2 -ci defa yorum yapmışım şimdi faretdim

• olur öyle vakalar olay cocuk yakalar :))

• Sevmedigim sinif arkadasima seker vermek...içinde uyku ilaciyla :D

0|0
    0|0
  • arkadaşım farketmeden bir ayağına süperstarsiyah adidas bir ayağınabeyaz nike giymiş okula gelmiş ona gülerken merdivenlerden düştüm daha doğrusu yuvarlandi o da yetmez gibi kalkmaya çalışırken tekrar bir düştüm yuvarlandim basımı bir kaldırdım sevgilim bana bakıyordu ne utandım

0|0
    0|0
    • cok heyecanli evet..

• hı ne heyecan okulun itiraf sayfasında bir hafta boyu itiraflarin yarısı benle alakaliydi dalga konusu ko olmuştm

• meshur oldun meshurr artik bir imzali fotografinida verirsin bize :)

• 17 yaşındayken ailemden habersiz Tekirdağdan Çanakkaleye gidip akşamına geri dönmüştüm.

0|0
    0|0
  • Anlatsam soke olunur o yuzden neyse ama yasadim gercekten gencken cilginlik yapmak icin daha cook cesaretli oluyoruZ

0|0
    0|0
    • anlat agzimiza bal calip kaçma :))

• Nereye kadar haykircan cook merak ediyom

• allahh akil fikir versinnn :=))) deliii seniii allah akil fikir versinnnnn

Erkekler Ne Diyor 7

• Bisküviyi çaya batırdıktan sonra içine düşürmeden ağzıma yetiştirmek çok heycanlı :)

0|0
    0|0
  • Sözlü bir kızı durup dururken dudaklarından öptüm. Sözü atmasına ve 3 yıl peşimde sürünmesine sebep oldum.

0|0
    1|3
  • Aslında hayat boyunca hiç kimsenin yapamacağı yapan insanlarında cidden cesaretli olduğu bir şey yaptım hemde 3 defa :) ama her babayiğidin harcı değil

söylemek isterdim ama olmaz sanal alem :)

0|0
    0|0
    • sanalda adam neden cekinir yaw..

• amin ama bene rahatttım bir masamız vardı sana yalansız söylüyorum 30 40 paket sigara yemek herşey inan bana askerliğimin en güzel 3 günü diyebilirim :D

• :D iyi işte ne güzel ..kurtulmussun..

• Ohoo hooo.. Hangisini söyleyeyim?

0|1
    0|0
  • Bu siteye üye olmam: hoşlandığım ve danışmanım olarak gördüğüm JOKERİM' i tanımak oldu.

0|0
    0|0
  • Toplanın yamacıma anlatıcam.

0|0
    0|0
  • bu siteye üye olmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...