• Sor
  • Bence

Türkiyenin gelmiş geçmiş en şikeci futbol takımı

Türkiyenin gelmiş geçmiş en şikeci futbol takımı hangisidir. Türkiyenin en kısa süreli şampiyonluğunu yaşayan takım hangisidir?:D:D:D

Güncellemeler:
az rengini belli edenler kendini çok belli edenler saman alından su yürütenler ve o samanı yiyenler diye gruplandırdığımızda geriye sadece fenerlileler kalıyor:D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bursaspor şampiyon olduğunda bile sevinmişlerdi yaaa ama kursaklarında kaldı işte naparsın :D FENERBAHÇE :D ama tabi her takıma saygım var ki fenerbahçe iyi takımlardandır.ama benim tuttuğum takıma zıt o yüzden dıtdıtdıdınt :D

Erkekler Ne Diyor 22

• Her nekadar şike fenevbahçenin başına patlasada türkiyeye şikeyi getiren öğreten ustaca yapan gassaraydır

• Aynens

• Bir seneden fazla.

• karakter, futbol, azim , başarı paha biçilemez, geriye kalan herşey için şikebahçe

• Bir seneden fazla..

• Türikye'de şike denilen olay yıllardır var ve devam ediyor. Şike yapmayan takımda yoktur..

• GS. Adeta Türk kadını gibi. Lafa gelince ultrAsil, Ultranamuslu. Ama çaktırmadan yemediği halt kalmamış.Türk erkeği gibi zavallı Fenerbahçem Hep yaftalanmış, hep haksızlığa uğramış.

• yep

• Bir seneden fazla.

• Ajıtasyonun dibi diye buna derler!

• Fenerbahçe Çarşi şikeyede karşi :))

• 2 sene önce açılan bu pankarttır cevabım link

• Bir seneden fazla

• yani?

• tartışmasız galatasaray!şike yapamadıkları tek maç fener maçlarıydı, o maçlardada hep yeniliyorlardı zaten:)))

• neden bir tek fenerde şike yapmıyolar diye bi soru takıldı aklıma?Söyler misin cevap lütfen

• çünkü ezeli rakipleri teklif bile edemezler.ama bu gerçekten doğru ffener şampiyon olmasın diye beşiktaşla bile yapmışlardır.kaleci cordoba olayını hatırla

• zamanında malatyasporlu oyunculara araba vermeler falan bunu oyuncular yıllar sonra kendilri itiraf etmişlerdir!ankaragüçlü kaleci zalad olayı 8-0 lık maç! bunlar en bilinenleri!

• En şikeci galatasaray 8-0 ankaragücü maçı 1990 lı yıllaren kısa süreli şampiyonluk sevinci Fenerbahçemutlu oldun mu :)

• Türkiyede şike demek, fenerbahçe demek...onlar zaten şikesiz 3 maç üst üste kazanamaz..

• azizin takımı

• :))

• En çok şampiyon olan en şikecidirşampiyonluğa göre sırala :D

• bu demek oluyor ki galatasaray:)))

• kim en fazla şampiyonlugu var bilemiyorım ama bu ligde şikesiz şampiyon olan yok :D

• Süper Lig'deki 18 takımın hepsi...

• denilebilir:D:D:

• FenerbahçeGalatasarayAnkaragücüŞerefli ikinciliklerimiz var.

• aynen kardeşim.

• aziz başkanın gencecik karısına çok üzülüyorum..yazık kadına.

• her takım şike yapmıştır.bence şike yapmayan takımların araştırılması daha çok ilgi çeker : ) zaten öyle bir takımında olacağını sanmıyorum.

• bir karakartallı olarak bende sanmıyorum şike yapmayan takımın olduğuna:Dkimse sütten çıkma ak kaşık değil planlı ve teşkilatlı olarak:D:D

• kabul etmeseler de fenerbahçe :) hemen hemen her şehirde antipatisi olan tek takım fenerdir heralde.ben beşiktaşlıyım başarılarımızı kıskanıyorlar diyebilirler fenerliler.ben beşiktaşlı olarak birini başarılarından dolayı kıskanacak olsam uefa yı alan gs yi kıskanırım.bırakalım bu işleri feneri sevmeyenler çekemediğinden ötürü değil.ben kimseyi kıskanmam takım tutmak başarılara endeksli olsaydı herkes şu an Barcelona taraftarı olurdu misal :)

• herkes fenerli,bjkli,gsli,bursalı,antepli,sivaslı ama her ne hikmetse barcelona maölarını hiç kaçırmıyorlar.mantığın yanlış.bende fenerbahçeliyim.beşiktaşlılara her zaman kompleksli olduklarını söylerim.lakin daha başarılı olduğumuz için değil,kendi takımlarından ziyade fenerle ilgilenirler..feneri niye ölçü alıyorsun ki kendine arkadaş..herkes kendi takımına baksın.

• Öncekileri Göster
    • neden sizle ilgilileriz peki madem başarıdan ötürü değil ? neden trabzonla gs ile değil de sizinle.daha doğrusu diğer herkes birleşip neden size karşı olmada hemfikir olurlar bunun nedeni ne sence ?

• az rengini belli edenler kendini çok belli edenler saman alından su yürütenler ve o samanı yiyenler diye gruplandırdığımızda geriye sadece fenerlileler kalıyor:D

• soruya bak.herkesin tuttuğu kendine...

• bak bu sayfanın adı ne izafi?:D

• Öncekileri Göster
    • soruya bak demişsinde bak bu sayfanın adı kızlarsoruyor.com bende başlığa ithafen soru sorma hhakkımı kullanıyorum haklı olarak.HAYDİ DURMA SENDE SOR..:D

• kızlar soruyor Fenerliler cevaplıyor

hoşunada gidiyor belli

• En kısa yaşayan sanırım Bursa :)

• fenerli olduğunuzu seziyorum ufaktan ufaktan:D:D

• Hayır Beşiktaşı destekliyorum.

• bu çok ii haber o halde..

• fanatizme gerek yok efenim gidin bulaşıkları yıkayın.

• burnunuz hep ortalıkta geziyor herşeye sokmasanız ii olacak:D:D

• Öncekileri Göster
    • niye neyle yıkıycaz yaaa evellahh bulaşıkta yıkarım soğanda doğrarım takımımı da tutarım:D:D

• efenim sıkı tutun.

• senin tuttuğun takım

• Hangisiymiş.

• Öncekileri Göster
    • Herkes kendine farklıdır@gizli:)

• her insan tabiki farklı.insanların burda yazdığı cevap ve sorulardan nasıl bir kişiliğe ve zekaya sahip olduğu az çok tahmin edile biliyor dimi:/

• Birileri kızacak ama Fenerbahçe :D

• Bu yapılır mı be @gizli.9)

• fenerbahçe

Kızlar Ne Diyor 13

• bişeyler hissediyorum ama :)

• mesela:D

• Fenerbahçe tabikiiiiiiiiiiii.Sorman hata:)

• bir karakartallı olarak senii esefle kınıyorum:D:D

• Öncekileri Göster
    • pardon canım tabi ki fenerbahçe başka kim olacak

• hiç:D

• Fenerbahçe İmza :Galatsaray taraftarı.

• Aşk başlığının altında sorulacak en romantikkk soru bu :D

• yanlış yere yazmışım sonradan farkettim bunu söylemene gerek yoktu madem söyledin bende sana diyim kurallar çiğnenmek içindirr..:D:D

• eveet haklısıın :d ne biliyim ben gırgırına yaptın sandıydımm :D

• fakat ben farkettiğimde çok geç olmuştu maalesef:Dyapacak bişey kalmamıştı ne yazık ki:D

• Şikebahçe nedir ya :D

• Bir seneden fazla.

• GS

• Bastım eksini!

• Öncekileri Göster
    • floydian, kundaklarım hepinizi layn!

^.^

Neyseki fair-play'e önem veriyorum da holigan değilim. =*

• Bir seneden fazla.

• Fenev :P

• Tabisi fener :)

• Bir seneden fazla.

Bu soruyu nerden buldunuz yahu.(:):)9

• :D

• tabiki fenerbahçe,sivasspor

• Tartışmasız Fenerbahçe...En kısa şampiyonluk Bursaspor hep aynı mantık işe yaramıyor malesef her ne kadar bursalı olsam da :D

• ıspatlanmıs bırsey bu:)tabıkıde fenerbahçe:)

• FENERBAHCE baska kim olcak ;)

Yükleniyor...