Siz olsanız ne yapardınız

Bir adama aşık oldunuz.. Bu kişi ile yıllarca sevgili kaldınız.. Hiç bir şeyi düşünmeden.. Sadece sevdiniz birbirinizi.. Aşkın her halini doruklarda yaşadınız ve çok mutluydunuz.. İlişkinizin 6. yılında sevgiliniz olan genç size evlenme teklif etmek için sizi bir yere davet ediyor.. Evlenme teklif edeceğinden eminsiniz ama içinizde korku var.. Çünkü sevgilinizle dinleriniz farklı. Siz Müslümansınız o Müslüman değil. Ve bu ilişkiyi aileniz kesinlikle onaylamıyor ve siz aşkınıza yenik düşüp onlardan habersiz devam ettiniz yıllarca. Gideceğiniz yere seyahat ederken bir trafik kazası geçiriyorsunuz ve araç paramparça oluyor. Siz şans eseri kurtuluyorsunuz fakat sevgilinizin iki böbreği de ciddi derecede hasar almış.. Ve belden aşağısı tutmuyor. Hastaneye kaldırılıyorsunuz.. doktorlar sizin böbrek nakli için uygun donör olduğunuzu söylüyor.. Fkat kendine gelse bile hayatının sonuna kadar tekerlekli sandalye de yaşayacak diyorlar.. O gencin ailesi yok.. Sizden başka kimsesi yok.. Bu durumda ona böbreğinizi verseniz bile ailenizin din farklılığından dolayı asla onaylamadığı kişi il ilşkinize devam eder misiniz ? Ne şekilde devam edilir.. Üstelik artık bedenen sağlam değil..

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Aşıksam eğer her türlü onun yanında olurum. Aileminde bu kadar acımasız olmaması gerekli bence. Böbreğimide veririm sevdiğim adama. Yaşaması için her türlü yardım ederim :) İlişkimede kaldığı yerden devam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 4

• 6 yıl az değil deli gibi sever yani insan böbreğimin tekini verir ve ilişkime devam ederim. insan aşık olacagı ınsanı kndısı secemez ve böyle biri çıktıysa karsıya kaderde yazılıdır doğru olanı yapmalısın çünkü aşıksın

0|0
    0|0
  • böbreğimi veririm onunla da devam ederim zaten beni seviyosa dinini benim için değiştirir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sevgili olurken akıl nerdeydi ki,6. yılındamı aklın başına geldi,kendi dinimden olmayan biriyle sevgili olmam asla.

0|0
    0|0
  • Aşıksam eğer devam ederim. Böbreğimi veririm sonrada ailemi ikna ederim. Evlenirdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...