Eski sevgiliniz gözünüzün önünde olsa mı daha zor unutursunuz, yoksa kayıplara karışırsa mı?

Eski sevgiliniz gözünüzün önünde olsa mı daha zor unutursunuz, yoksa kayıplara karışırsa mı? bir de Bir insanın size umursamaz davranması size kendinizi nasıl hissettirir? Lütfen iki soruya da cevap verin.. Şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
Bu arada unutmak değil derdim, onun beni gördükçe pişmanlık yaşamasını ve tekrar özlemesini sağlamak istiyorum

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• kayıplara karışırsa biraz fazla özlem olur ama yokluğuna alışır sonrada unutmak kolay olur... umursamaz davranması beni yıkarrrrrrrr... bende onu hiç umursamam olur biter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• - Unutmak için en iyi ilaç onu ve ondan kalan hatıraları görmemektir. Kesinlikle hiçbiryerde onu görmemelisin. merak edip "çakma face" ile neler yaptığına kiminle takıldığına bakmamalısın. Bu şekilde daha hızlı değil ama daha kolay sonuç alırsın.

- Umursamaz davranması gurur kırıcıdır, onu sevmesen bile ayrılığı sen ona bildirmeden 3 gün önce o sana bildirse bile ayrılmak istemezsin. İnsanlar bırakılan tarafta olunca hemen peşine düşüp tekrar elde etmeye çalışıyorlar. Bunun ileride yine ayrılıkla sonuçlanacağını bilseler bile sırf o bırakan taraf olmanın huzurunu yaşamak için yapıyorlar bunu. İşte bu duruma düşmemek lazım even umursanmamak acı ama umarsanmadığın halde üstüne gitmek yine de umursanmamak daha acı. Örneğin burda bazı ukala soru yazan kişiler oluyor "hepiniz salaksınız, hepinizi parmağımda oynatıyorum pis erkekler" tarzında. Ben aslında ona bir sayfa yazarım ama hiçbir yorum yazmıyorum ki kendisini önemli hissetmesin.

0|0
    0|0
    • Unutmak değil derdim, onun beni gördükçe pişmanlık yaşamasını ve tekrar özlemesini sağlamak istiyorum

• O halde başarılar diler, şans vereceğin kişinin bir an önce karşına çıkmasını umarım.

• inşallah.. bir daha sevemem kimseyi gibi gelio ama görücez bakalım

• Günümüzde kendi yarattığımız umursamazlık dünyasında gerçeklerden uzaklaşıyoruz. Neden mi?

Birçok değerin kıymetini bilmeden, hak ettiği saygıyı göstermeden bitip yok olmasına neden oluyoruz. Üstelik bunu sadece günümüzde değil geçmişten beri sürekli yapıyoruz. İlk ve en önemli sebep erkeklerin genel karakteristik soğuk davranmak ve ilgisizlik özelliği olan “elde etmenin yarattığı heyecan hissi”nin kadını elde ettikten sonra kaybolmasıdır. Erkek sizi elde edene kadar siz av, erkek avcıdır. Av kaçtığı kadar av, avcı kovaladığı kadar avcıdır. Avcı emeline ulaştığında avcı olmaktan çıkar, av da yakalandıktan sonra av olmaktan. Sonuç olarak artık heyecan bitmiştir. İlgi kaybolmuştur.

0|1
    0|0
    • İşte bu durum yüzünden oyun oynamak ve taktiklere basvurmak zorunda kalıyoruz.

• evet aynen öyle günümüz dünyasında sevgi denen o sımsıcak duygunun ne anlam taşıdığını bilmeye3n insanlar gün geçtikçe artıyor

• o zaman sadece kendini kandırırsın ve böyle davrandığın sürece kendine yaparsın

• geçenlerde doğum gününde karşılaşmıştık zaten benim için ölmüştü o günde üstüne toprak atma imkanım oldu çok rahatladım :) onu sorarsanız çatlayp gitti

0|0
    0|0
  • hacı boş ver allah ından bulsun,eğer o seni üzdüyse,yoksa sensen uğraşma vakit kaybı,git yeni birilerini bulyda gez dolaş hayatını yaşa yeni aşklara açıl...

0|0
    0|0
  • yaşadıklarına bakar bu durum sevgilini unutmak koynunda yatsa bile unutursun:) umarsamasın çok tın diyebiliorsan iyisin yok diyemiorsan vay halinee:D:D:D:

0|0
    0|0
  • sende onu kıskandır :) o zaman emın ol cok iyi hatrlar senı

0|0
    0|0
    • Ama erkek bir süre kıskansa da sonra 'aman zaten baskasıyla oldu gözüme soktu' deyip, kadına verdiği değeri sıfırlıyor. Bence erkeğe bu şekilde taktik yanlış..

• ben ayrıldıktan sonra şeyime kadar nerde durursa dursun

0|0
    0|0
  • eskilerle uğraşmayın artık ya

0|0
    0|0
    • karşına daha çok sevcegin biri cıkmayınca böle oluyor maalesef

• ne yaparsa yapsın aklında o varken hissedersin

0|0
    0|0
  • Eskilerle uğraşmam

0|0
    0|0
  • umursamaz davranılmak çok kötü

0|0
    0|0
  • onu hiç umursamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynı şeyi bende yaşadım.Hafta da en az 2 gün aynı ortamda olmak zorundaydık.Başta bende özlesin, pişman olsun istedim ama bunun için bir şey yapmadım...Ne yalan söyleyim hala pişman olup özlesin istiyorum ama gelse kabul etmem adım gibi biliyorum.Her şey zamanında güzel.Geçip gitmiş bir şey...Zamanla alışıyorsun ve bu tür isteklerden vazgeçiyorsun.Ama bunlar olurken karşında olması daha iyi oluyor.

0|0
    0|0
    • Ben fazla hırslıyım sanırım. Ya da çok sevdim bilemiorum. Bi türlü kabullenemedim bu adamı kaybetmeyi

• Kaybetmeyi hazmedememek daha doğru bir kelime olur sanırım.Bence önce sevdiğin için mi yoksa gururun için mi bunu yapmak istediğine karar ver...

• ben eskı sevgılımle aynı sınıftayım. ve bu sekılde unutmak bana cok sey kazandırdı. varla yok arası sankı. ben umursamıyorum o yuzden onun ne dusungnu de merak etmıyorum. ama hala sevgı varsa ıcınde hem cok uzulur hem cok kıskanır hemde her sekılde umursar...

0|0
    0|0
    • Sevgi var içinde de. Yeteri kadar yok sanırım. İnşallah senin gibi tamamen ölür duygularım ona karşı

• sadık bırnı bul sen sadıık:))))

• Öle olcak bundan sora :))

• mesela benim eski sevgilim le aynı okuldayız görüyorum ne bilim tekrar bakmak istiyorum ona unutmaıyorum ama kayıp olsa da hatırlarım çünkü kuzeni nle aynı sınıftayız yani unutmamam hayata

0|0
    0|0
    • demek ki unutmamak veya unutturmamak için göz önünde olmak şart..

• Gözden uzak olan gönülden de ırak olur bu bir ikincisi umursadığım biri bana umursamaz davranıyorsa kırılırım tabiki

0|0
    0|0
    • Silme şıkkı aradan çıktı artık bütün yorumlar, silinince kolay unutuldugu yönünde. Tesk ler.

• sevgilim yakınımda olmazsa daha çabuk unuturum eğer değer verdiğim insan beni umusamıyorsa bu beni çok üzer

0|0
    0|0
  • Gözümün önünde olursa unutamam. Beni umursamayanı bende umursamam ama kötü hissettirir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...