Başkalarının yanında tartışan evli çiftler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ulan yemeğe davetli gittiğim evde evin erkeğinin " Mayakovski bu lavaşları yeni ısıttım sıcacıklar al bunu ye" demesi üzerine evin hanımının hışımla adama bağırıp, "sen neden karışıyorsun bırak nasıl istiyorsa öyle yesin hemen önüne koydun al ye diye belki yemek istemeyecek" deyip el kol hareketleriyle bağırması üzerine "Sorun değil ekmek olsun da ben her türlü yerim" falan diye ortamı yumuşatmaya çalışsam da evin hanımının "ya bırak bakma sen buna hep böyle düşüncesiz..." diye elimden lavaşları almasıyla sinir kat sayım tavan yaptı.Kalkıp gitmeyi düşündüm ama kadının tedavisi olmayan bir hastalığı olduğunu bildiğim için sadece birkaç laf söyledim inceden... Buna benzer olayları çok görüyorum arkadaşlar. Ne olursa olsun eşlerin birbirine saygılı olması gerekir özellikle de başkalarının yanında...

Şahsen benim hatun (sağlıklı olduğunu farz ediyorum) bu hareketi birilerinin yanında yapacak onun meşrebine sıç... arkadaş açık ve net yani. Tamam tartışılır ama başkalarının karşısın da ne olursa olsun edebiyle izzeti nefsiyle durulmalıdır.

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• hadi kadın hastaymış ama diğer türlü ha misafirin yanında kavga etmişsin ha sktr gt demişsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Evlenmemiş olan bizlere yorum yapmak çok kolay.Kadının yaptığı yanlış ama onun o raddeye gelmesine sebebiyet veren olaylar zinciri neydi? Adamın da ona karşı olan saygısızlığı olabilir mi? 5 dakikalık sahneden senaryolar yazmamak lazım.Ha dersen ki uzun yıllardır tanıyorum,kadın hep çatlaktı,madem böyle bu adam neden bu kadınla evlendi? Neyse biz kendi evliliklerimizde saygıyı koruyalım,bi kere bile küfür ettin mi gerisi geliyor ve ben buna katlanamazdım.

0|1
    0|0
  • ayy bizdede var onları boğsam doymam yaa

evlisiniz gidin evinzde odanızda kavgamı ediyosunuz ne ediyosanız edin bize ne

ama kadın milleti işte hak ediyolar valla bazen

0|0
    0|0
  • Demekki birbirlerine karşı çözümlemedikleri öfkeleri var derim.

0|0
    0|0
  • Bekar ya da evli; görgüsüzlük.

0|0
    0|0
  • normal çoğu evde olan şeyler tabi ben kibarlıktan yanayım

0|0
    0|0
  • Bi bitmedi onlar

0|0
    0|0
  • Basit mahluklar.

0|1
    0|0
  • Kafa skci.

0|0
    0|0
  • çok büyük ayıp, çok basit ve kalitesiz bir tablo

0|0
    0|0
  • ayy edepsiz, çirkef.

0|0
    0|0
  • Çok çirkin ve aptallar.

0|0
    0|0
  • Negzel pampa aksiyon dolu evliliklere bayılırım.

0|0
    0|0
  • hiç hoş değil bizim bir akrba vr öyle sinir olyrm

0|0
    0|0
  • aralarındaki iletişimi görmüş olruz toplumda böyleyse bunlar evde nasıldır Allah bilir derim :D

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum o tiplerden.

0|0
    0|0
  • hoş değil gerçekten eve misafir gelen insanında huzurunu rahatını anında bozacak bir durum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sayın mayakovski, bela bir cift izlenimi yaratan , yanındaki 3. kisinin ne hissedecegini düsünmeden bencilce agresif tepkiler veren yaratıkları ilkel buluyorum

0|1
    0|0
  • psikolojim bozuluyor, evli çiftlerin kavga tartışma vs resi ciddi ciddi psikolojimi bozuyor arkadaş, hele birde yanlarında çocukları var ise..

0|1
    0|0
  • Hoşlanmam böyle durumlardan..

0|0
    0|0
Yükleniyor...