Insanın canını aşk acısı kadar hiç bir şey acıtamıyomuş hiç bir agrı kesici buna fayda etmiyo

insanın canını aşk acısı kadar hiç bir şey acıtamıyomuş hiç bir agrı kesici buna fayda etmiyo nasıl iyileşcem ben ben arkadaşlar

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• İlaca falan gerek yok , kafanda kapat konuyu , uzun bir duş al rahatla ve geçmişi geçmşte bırak onlar artık acı tatlı hatıralar. Geriye bakarak ileri yürüyemezsin , denersen de direğe çakılırsın

1|0
    0|0
    • kapatmak istesemde herşey hatırlatıyo izledim film dinledigim şarkı sokakta yürüyenler herşey.

• daha çok yeni deniycem onsuzluga alışacam ama şimdi bu dönem bana çok agır geliyo iş yerinde verimsiz çalışıyrm eve gider gitmez yatıyrm ben kendimi toplamak istiyorm ama yapamıyrm tlfnum hep açık belki arar mesaj atr diye hep bir umut içindeyim buda beni dahada üzüyo

• Umudu bağlayan şeylerden vazgeçmen daha iyi , sen böyle uzulur kasılırken o nerde kimbilir nasıl rahatttır, bitirdi ise o da geriye bakmayacaktır. Kendini toparlaman, herşeyde onu bulmaktan vazgecmenle kolaylaşır. Yerinde olsam no değistirir medyadan silerdim ve zafiyetlerimi kendim budardım. Daha yeni ama derin degilken sektirmelisin bu konuyu, ruhuna batıp cıkmasına engel olmalı ve kendi hayatına geri dönmelisin. İşyeri mazeret etmez bunu direk atar, acını paylaşmaz kimse , ayaga kalkmalısın:

Erkekler Ne Diyor 12

• toplu iğne patsa canımız acıyo

aşk acısı ne ki

0|0
    0|0
  • eskiler der ki doğum sancısı gibidir ayrılık acısı, onun için 9 ay sürüp biter diye düşünürdüm. velhasıl benim acılarım 9 10 ayda bitti gitti

0|0
    0|0
  • Canlılığımızın temel fıtratında olan bişey kimse inkar edemez :)

0|0
    0|0

• Çünkü sen ilacı yapan kişiye yani insanı istiyosun ilaç onun küçük bir parçası sadece :)

0|0
    0|0
  • 12 Hazirandan bu yana çekyorum o acıyı. Merakını az biraz gidermek için şunu söyleyim, hiç bir şekilde tedavisi yok ve süreside belli değil..

0|0
    0|0
  • ilacın belli senin zaman.

0|0
    0|0
  • iyileşmiyeceksin, sadece zamanla azalacak... ama tamamen gitmeyecek

0|0
    0|0
  • iyileşemeyecen :( yıllar gecse de üstünden senini kalp onu unutmayacak

.

0|0
    0|0
  • Senı yeniden aşka inandıracak kişi bu acını unutturabilir..

0|0
    0|0
    • zor başkasıyla aslaa

• sen gerçek sevenle karşılamamışsın ben aşıgım çok seviyorm 2 yıl degil yirmi yıl geçse unutaamam o benim ilkimdi

• Bu dünyada kımse unutulmaz değildir..

• Yaşın gereği duyguların normal. Büyüdükçe öğreneceksin.

0|0
    0|0
  • ne oldu ayrıldınız mı

0|0
    0|0
  • alkol dicem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• terk edildiysen daha kolay aslinda

bide bazi sebeplerde doylayi sen onu birakmak zorunda kalsaydin daha zor olurdu

0|0
    0|0
  • Onun içinde var ağrı kesiciler ;)

0|0
    0|0
  • gel beraber aglayalım

0|0
    0|0
  • Çok kafana takıorsun bu adar takma düşünme.

0|0
    0|0
  • cems34 doğru söylüyo, kimse acını paylaşmaz, gözünün yaşına bakmaz. Verimsizliğini öne sürerek atarlar seni. Hayata çabuk bağlanmalısın. Bütün iletişimini kes ve yaşa.

0|0
    0|0
  • demek sen evlat acisi yasasan kesin intihar edeceksin.

0|0
    0|0
  • alışırsın sadece untumazsın gelenler yerini doldurmaz bilirim ..güvenini kaybedersin eskisi gibi olamazsn hiçbiryere sığamazsın nefes almakta zorlanırsın unuturusun boşver diyenlerin zamanla geçer diyenleri öldürmek istiyceksin zor ama sadece alışırsın..

0|0
    0|0
    • ben dayanamıyorm alışamıyrm beş gün oldu zerre kaadar aklımdan çıkmıyo

• ooo daha çok yeni benım 1.5 sene olduda daha yeni yeni

• evet yeni hep dua ediyorm ama yok olmayacak galiba

Yükleniyor...