Kafayı spor yapmakla bozmuş bir kıza ne gözle bakarsınız?

Ortam ve arkadaşlarım sayesinde spora başladım geçen yıllarda. Yani tabikide daha öncelerde de yapıyordum ama bu son 1 yıldır workout dedikleri o çalışmayla uğraşıyoruz. Böyle bir kızı sokakta görseniz spor yaparken falan ne düşünürsünüz?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• sen kinetik zekaya sahipsin. bende çok severim. şu enerjimi yok edemiyorum. spor salonuna gidip 2 saat kardiyor yapıyorum her gün. hocalar çökeceksin, spordan soğuyacaksın diyor ama ben her çıktığımda daha fazla enerjim oluyor. keşke bütün gün spor yapabilsem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Spor yapmayan kıza kız mı derim ben

1|0
    0|0
  • Sağlıklı kız derim :)

1|0
    0|0
  • Bende sporcu olduğum için evleneceğim kişiyle düşünelerimiz uyuşmalı ve benim hayatımın sonuna kadar spor yapma ve sağlıklı beslenme gibi bir niyetim var ve bunu aileme de aşılamak isterim. İnşallah sende hayatının sonuna kadar devam edersin.

0|0
    0|0
    • Ahh umarım :D

• Ee kim bilir belki kötü bir kaza olacak. Sakatlana da bilirim. Bunu bilemeyiz ama benim de planım hayatımın sonuna kadar sporla haşır neşir olmak :)

• Bak kardeşim herşey allahın izni ve takdiri ile olur ve kesinlikle birşeyi yapmaya niyetlendiğimizde inşallah demeliyiz ama benim anlatmak istediğim kesin olmayan kelimeler kullanmak. Eğer ben birine bir soru sorduğumda böyle sallamasyon ve kesinlik içermeyen cevaplar aldığımda çok sinirleniyorum ve bunu çevremde yapan çok var. Bana birşey sorarsın kesin cevap veririm çok nadirdir kesin cevap veremediğim onun sebebi de biryerden bir haber bekliyorumdur. Şimdi Sen ALLAH'ın izniyle spor yapacağım de ALLAH sana imkanı sağlar sen kendine dikkat et başına bir kötülk gelmez çünkü ayet diyor ki '' Bir insanın başına ne iyilik gelirse ALLAH'tan , kötülük gelirse kendisindendir '' .

• Bısı dusunmeyız kanks

0|0
    0|0
  • Psikopat lan bu kız Derim.

1|0
    0|0
  • Sevişirken atik olur hıhıhı

0|0
    0|0
  • kaslı kızlardan nefret ederım

0|0
    0|0
    • Olabilir senin görüşün tabikide bu da :D

• sadece benım değil, erkeklerın %99'u kaslı kızları itici bulur... kız dediğin narin , zayıf olmalı...

• helal olsn derım :D

0|0
    0|0
    • Hahaa işte bu :D

• nıyekı sankı iyi gözle bakan tek ben mısım gıbı hissettim :)

• Sevisilecek gözle

0|0
    0|0
  • spora gönül vermiş bir insan diye bakarım

0|0
    0|0
  • partner lazım mi :D spor yapan kız bir adım öndedir ;)

0|0
    0|0
  • alıcı gözüyle bakarım

0|0
    0|0
  • kilolarını eritmen için spor yapman lazım

0|0
    0|0
    • Kilo mu lütfen yani ben workout çalışıyorum :)
      Kilo vermeye çalışsam hanım hanımcık kızlar gibi yürüyüş yaparım :D

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...