Babanız yüzünüzü gözünüzü morartana kadar dövse ne yaparsınız?

Dün annem evden gitti babaannemler yüzünden biz 3 kardeşiz en büyük benim diğer kardeşlerim küçük onlar ağlayınca dayanamadım hadi gidelim anneme bakmaya hem alırız dedin tam üstümü değşitrceğim zaman babam geldi beni durdurmaya çalıştı hep senin ananla baban yüzünden gitti annem dedim beni dövdü annem geldi benim elimi yüzümü o halde görünce babam bıçakla saldırdı babam sandalyeyi alıp anneme vurmaya çalıştı komşular elinden zor aldı bide komşuya geçince s*ktrolup gitmiş iş yerine siz olsaydınız ne yapardınız babanıza nasıl davranırdınız yani ?

Güncellemeler:
annemnde eli şişti, polise başvuramıyoruz çünkü beni ailemin elinden alırlar

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

• Bir şey yapamiyoruz. Bi süre sonra hayat hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor ne yazıkki. Yaşamayanlara kolay şikayet et veya boşansınlar demek.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler. Bizim durumumuzda olanlara Alllah'tan yardım ve sabır diliyorum her zaman.

Erkekler Ne Diyor 16

• Welcome to turkey , tanıdıklarını karıştırmaktan başka şansın yok , eğer kungfuu öğrenmeyi bir seçenek olarak saymazsak.

1|0
    0|0
  • Öncelikle benim yapacaklarımı sen yapamazsın mesela ben küçükken babam olacak adam annemi döverdi beni de döverdi, hemde öyle böyle değil kendisi bir şeyler alır sonra bunlarla neden uğraşıyorsun der yine döverdi kısacası birisine sinirlenir bizden çıkartırdı o yüzden ben çok küçük yaşlardayken ayrıldılar o yüzden zaten sinirim var az çektirmedi o zamanlar bir şey yapamıyordum sadece olanı biteni izlemek düşüyordu dayak yerken ama şimdi gelip bana aynı şeyi yapmaya kalksa hele ki anneme hakaret, şiddet içerecek bir şey yapmayı bırak düşünse bile her yerini doğrar sokağa çöp diye atarım, saçlarını yakar, ağzındaki dişler dudaklarına geçene kadar çekiçle yontarım sonra elini ayağını keser yollarım yalnız bunu çok ciddi bir şekilde yaparım önceden olan büyük bir öfkem var zaten, küçükken parayla birisini bulup yumuşak bir erkek yaptırmayı bile düşünüyordum o derece.

0|0
    1|0
    • ama gücüm yetmiyor malsf

• Yani yapacak bir şey kalmıyor kendisini yetiştirememiş bu saatten sonra ancak kendisi hata yaptığını anlayacak tabi normal şartlarda böyle olacak, gücün yetmediği için durduramıyorsunuz, polis desen onuda yapmıyorsun.

• yapamyrm malsf

• bir süre akrabalarınızın yanına göç edin, belki babanızında aklı başına gelir. Evden gidince arayıp sormayın sakın..

0|0
    0|0
    • başkasının byanında olrmu 3 kardeşiz birde annem

• temelli değil tabii. Biraz babanın burnu sürtmesi amacıyla.. Hemde aile yakınlardan biri, komşu falan değil.. O kadar anlayışsız değillerdir herhalde..

• Dİrek polis hiç uğraşmam öyle baba mı olur ya ..

1|0
    0|0
  • eğer bu gerçek ise acilen emniyet güçlerine gidin şikayette bulunun

1|0
    0|0
  • ortama giderim toplarım gelirim dalarımmm

1|0
    0|0
  • Karışık olay

1|0
    0|0
  • Bana istediğini yapsın, gık demem. Anneme dokunulursa babamı tanımam. Kılına dokunanı gebertirim.

1|0
    0|0
  • babanıza saygı göstermezseniz aileniz kısa sürede dağılır...bir kadın eşiyle iyi geçinmek ve O'ndan saygı-sevgi görmek istiyorsa kayınvalidesi kayınbabasıyla iyi geçinmeli...onlara daha fazla saygı göstermeli...eğer bunu yapmıyorsa eşinden çok bişey beklemesin...

0|0
    0|0
    • 12 yıl ailesenie baktı babamı doldurmalarına rağmen daha ne yyapsın ?

• tamam...mutlaka annenin istemeden yaptığı hatalardan kaynaklanıyordur...

• Eger calısacak durumun varsa güzel bır ıse gır annene kardeslerıne bır ev tut .. sonra annen bosanır babandan...

1|0
    0|0
  • çok vahım bır durum bana gel dıycem espırı kaldırmaz bır konu oldugundan demıyorum çok zor bır durum tavsıyem ıkı tarafada ılımlı ol onları barıştır aileni kaybetme..

0|0
    0|0
  • hala baba demezdim ona bence polise git seni ailenden almaz annen suçsuz sonuçta

0|0
    0|0
    • demiyorum ztn özürler diledi buz getrdi snra ama görmek istmyrm snei odamdan çık dedm

• ben döverim öyle babayı

0|0
    0|0
  • aynısı kaynımda da vardı aynı aynnı

1|0
    3|1
  • ben orda olsaydım o adamı hastanelik edene kadar döverdim görsün kadınları dövmek neymiş

1|0
    0|0
  • Bu nasıl bir ailedir, korku filmi gibi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• şimdi o adam baban olduğu için ağır şeyler söyleyemiyorum. Annen boşansın bidaha da ne görüş ne konuş. Bence

1|0
    0|0
  • Boşansınlar ne diye bu evlilik yürüyor ki? Sende babanla konuşma bence ve karışma hiçbir şeye.

1|0
    0|0
    • ergene karı boşamak kolaymışşşş...öle kolay değil boşanmak...evlilik kale gibidir önce değişik malzemelerle tamir gerekir

• Karı boşamak kolay evet..Evlilik kale gibi olsa da hasta ruhlu bir adamı da kimse çekmemeli bu kadar da açık.

• Arkama bakmadan kaçtıktan sonra polise ihbar ederim, uzaklaştırma kararı çıkarırım.

2|0
    0|0
    • Annen var sonuçta kim alacak seni ailenin elinden :/

• Hiç mi mücadeleci ruhunuz yok ya? Adamın size yapmadığı kalmamış hala dizinin dibindesiniz. Hiçbir çözüm de üretmiyorsunuz. Böyle yaşamaya alış o zaman ne diyim!

• bak annemin bir geliri yok aileside yok bir anneannem var manisada

• Allah yardımcın olsun bacım ya :(

1|0
    0|0
  • dövemez !

0|0
    0|0
  • karakola şikayet ederim daha da can guvenligimden emin olamıyorsam savcılıga suc duyurusunda bulunurum annem evi terk ettiginde haber vermedim diye cocuk olmama ragmen babamdan tokat yemiştim direk karakola gittim o da orda dayak yedi bir daha da agzını acamadı bana

1|0
    0|0
  • babam karnem zayf dıe dudagımı patlatmstı bıkersndede karnıma yumruk atmıstı hc unutmyrm

1|0
    0|0
Yükleniyor...