Bir zamanlar baktığınız, bakıştığınız kız..

Bakıyordunuz, her hareketini izliyordunuz..sizi ilk önceleri baya baya görmezden geliyordu.. Artık sizde eskisi kadar bakmıyorsunuz ona sizde görmezden geliyorsunuz.. Ve birgün hasta oluyorsunuz kafanızı kaldıramıyorsunuz.. Arkanızı bir dönüyorsunuz aylar önce bakıştığınız kız size gözlerini dikmiş bakıyor. Ne düşünürsünüz? Bu ne bakıyor bana diye kızar mısınız? Yoksa hoşunuza mı gider? :( O an iyi mi diye çok merak ettim gözlerimi alamadım.. Ayrıca nefret ettiğim allahın bana ceza diye gönderdiği bir kız onun yanına geldi onunla konuştu saçlarına dokundu... Ben yapamıyorum be bunları canımdan çok istememe rağmen! Resmen kıskandımda onun yanına da gitmek istedim. Yapamadım of :(

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• önce yüz vermedin sonra bakıyosun? kızacağını sanmıyorum fakat vazgeçmişse aklına gelmezsin ümitsizse.düşünmez bile.

1|0
    0|0
    • yüz vermek istedim açıkcası ama yüzüne bakamıyrdum işte utanıyordum. Oda gelip hiç konuşmadı

• ha utanıyosan o ayrı.oda utangaçmış demek birinden biri adım atmalı. sen bakışlarınla yüz versen belki gelir dene

Erkekler Ne Diyor 6

• hoşuna giderdi tabi ama önceden yüz vermemişsin artık bu saatten sonra ne yapsan nafile yani

her yaptığın gelip geçici olur bence deneme de bu saatten sonra

çünkü erkek yüz vermemişsen ve takıntı haline getirmediyse unutur seni

şimdi diceksin ne kadar kolay unutabiliyosunuz diye sözüm sırf sana değil genel konuşuyorum

şimdi yüz bulamamışız demek ki olmucak duaya da amin denmez sonuçta

biz de hayatımıza devam etmek için hemencecik unutuveriyoruz

istisnalar kaidei bozmaz ama ben genelde bir kere uyuyup uyandım mı unutuveriyorum hemen

0|0
    0|0
    • hergün görmek zorunda olsan bile mi unutuyorsun ya:D yapmayın etmeyin. O gelip benimle konuşmadı bile. Hani hislerini açmadı. Arkadaşları söylediler bana. E onlara ne diyebilirm. Adım bekledim atmadı.Bende adım atamadım haliyle görmezden geldim

• iş işten geçmiş zamanında adama sinyal göndermemişsin o yüzden bekleme diyorum illa bir adım atılcaksa sen at bundan sonra

• evet zaten artık görmezden gele gele bir kalıyor

• Tabiki de ben olsam hoşuma giderdi

0|0
    0|0
  • kim o ya ?

0|0
    0|0
  • anladığım kadarıyla bir zamanlar burnu havada havalının biriydin

0|0
    0|0
    • sadece hiç sevgilisi olmamış utangaç bir kızdım..

• Kimsenin ayağına gitmek hoşuma gitmez ama bahsettiğin durum, fedakarlık yapmaya değer bir durummuş.

0|0
    0|0
    • ama onunla hiç muhabbetimiz olmadı ve uzun zmandır bana bakmayı kesmişti beni görmezden geliyordu. Bulunduğumuz ortamda herkes onun beni sevdiğini biliyor gibi birşey.. Yanına gitsem hemen olay patlar bir ay dalga geçerlerdi valla benimle

• değerdi.Çok istedim yanına gitmeyi o kızın dokunduğu saçlara dokunmayı her gece rüyamda görüyorum ben ya! aşırı kıskandım. Dayanamadım o an. Ama hiçbir şey yapamadım hiçbir şey!

• Umarım başka bir fırsat çıkar karşına. Erkek olsaydın atacağın adımı biraz daha rahat atabilirdin. Ancak kız olduğun için bunu yapmak çok daha zordur. Haklısın.

• soru uzun okumadımm halada bakışıyorummm

0|0
    0|0
    • o kadarda uzun değil, sen bakmayı kesiyorsun mesela.. Sonra hasta oluyorsun çok kötüsün bir ank kafanı kaldırıyorsun ve o kızın sana dik dik baktığını görüyorsun? tepkin ne olur diyorum kızar mısın, hoşuna mı gider ne yani

• atmaz ki o adım. Bende atmam oda adım atmaz. İşte ondan. İkimizde görmezden geliyorduk birbirimizi.. Ama bugün o hastaydı ve neşesi yoktu. O çocuk neşesi.. Üüzldüm dayanamadım kalbim sıkıştı sanki. Baktım uzun uzun şimdi ne düşünür bilemiyorum..

• üşenmeden yazıyorsunnn helal olsun ilk adımı sen at tanışmaya çalışş bide en iyi cevap seçç

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...