Kapat

Squat yapanlar var mı kızlar?

Etkisini kaç ayda gördünüz? Bende başlicam yaza kadar sıkılaşmak için. Nasıl yaptınız salona mı yazılmak gerekli evde de olur mu
Squat yapanlar var mı kızlar?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Biraz sürüyor ama evdede cesitli hareketler yapabilirsin internette bir arastir instagramda bilhassa cok var etkisini kesinlikle görüyorsun bol sans😊

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Evde kendi başına yok video yok uygulama bilmem ne kendi başına yapamazsın spuat hareketlerini bir uzmandan yardım alarak sıkılaşa bilirsin :) yetenekli bir vücudun var :)

0|0
    0|0
  • İnstagram da bir sürü video hesap vs var. Evde yapabılırsın kiloya gelince de eğer sporu yapacaksan 63 kg ya kadar çıkabılırsın normal. Ama bırakırsan sısman sayılırsın soyleyeyım

0|0
    0|0
  • Amatör olarak sporla ilgileniyorum büyük değişim geçirdim diyebilirim

0|0
    0|0
  • seksisin de hani :) biraz çıkık olsa popo tamamdır

0|0
    0|0
  • düzenli ve doğru çalışma ile 1 ay!

0|0
    0|0
  • Salona yazilirsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Sıkışacağı kadar sıkışmış bence fiziğin çok güzel

0|0
    0|0
  • squata gerek yok bu baldır kalça çok güzel

0|0
    0|0
  • Toton çok büyük ufaltman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hemen harekete geçiyo zaten ne kadar arttırırsanız o kadar etkisini görürsünüz yaza kadar vohooğ👋🏻

0|0
    0|0
  • Yapma boşver ben pantolon giyemiyorum.

0|0
    0|0
    • O kadar yani :D

• @nilsuuuu ya hayır kilolusun demedim bunu sen çıkardın.. squat yaptım diye pantalonlara sığmıyorum diyorsun, squat 1 sene içinde poponu o kadar mı büyüttü ki sığamıyorsun.. Squat'ın kalçaya faydası falan yok sadece kalça kası yapıyor büyütmüyor. senin ki normal de büyükmüş 1.60 boy koca popolu seni.

• Hem kiloluyum desene diyosun hem kilolosun demedim diyosun. Herkesi kendin gibi çirkin sanma 1.60 falan da değil prematüre beyin. Beynini biraz kullanmayı dene bence en azından hobi olarak. @Mirza-Hellspawn00

• vücudunu beğendim. keşke ben de senin gibi zayıf olsam

0|0
    0|0
  • Ilk once beli inceltmen lazim

0|0
    0|0
    • Evet canım ya göbek var azcık ona da bir el atcam hayırlısıyla :D

• Hadi bakalim

• öncelikle kardiyo yapıp göbek bölgesindeki yağları eritebilirsin sonrasında bacak antremanlarını arttırarak istediğin şekle girebilirsin

Yükleniyor...