Squat yapanlar var mı kızlar?

Etkisini kaç ayda gördünüz? Bende başlicam yaza kadar sıkılaşmak için. Nasıl yaptınız salona mı yazılmak gerekli evde de olur mu
Squat yapanlar var mı kızlar?

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Biraz sürüyor ama evdede cesitli hareketler yapabilirsin internette bir arastir instagramda bilhassa cok var etkisini kesinlikle görüyorsun bol sans😊

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Evde kendi başına yok video yok uygulama bilmem ne kendi başına yapamazsın spuat hareketlerini bir uzmandan yardım alarak sıkılaşa bilirsin :) yetenekli bir vücudun var :)

0|0
    0|0
  • İnstagram da bir sürü video hesap vs var. Evde yapabılırsın kiloya gelince de eğer sporu yapacaksan 63 kg ya kadar çıkabılırsın normal. Ama bırakırsan sısman sayılırsın soyleyeyım

0|0
    0|0
  • seksisin de hani :) biraz çıkık olsa popo tamamdır

0|0
    0|0
  • Amatör olarak sporla ilgileniyorum büyük değişim geçirdim diyebilirim

0|0
    0|0
  • düzenli ve doğru çalışma ile 1 ay!

0|0
    0|0
  • Sıkışacağı kadar sıkışmış bence fiziğin çok güzel

0|0
    0|0
  • Salona yazilirsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • squata gerek yok bu baldır kalça çok güzel

0|0
    0|0
  • Toton çok büyük ufaltman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hemen harekete geçiyo zaten ne kadar arttırırsanız o kadar etkisini görürsünüz yaza kadar vohooğ👋🏻

0|0
    0|0
  • Yapma boşver ben pantolon giyemiyorum.

0|0
    0|0
    • O kadar yani :D

• @nilsuuuu ya hayır kilolusun demedim bunu sen çıkardın.. squat yaptım diye pantalonlara sığmıyorum diyorsun, squat 1 sene içinde poponu o kadar mı büyüttü ki sığamıyorsun.. Squat'ın kalçaya faydası falan yok sadece kalça kası yapıyor büyütmüyor. senin ki normal de büyükmüş 1.60 boy koca popolu seni.

• Hem kiloluyum desene diyosun hem kilolosun demedim diyosun. Herkesi kendin gibi çirkin sanma 1.60 falan da değil prematüre beyin. Beynini biraz kullanmayı dene bence en azından hobi olarak. @Mirza-Hellspawn00

• vücudunu beğendim. keşke ben de senin gibi zayıf olsam

0|0
    0|0
  • Ilk once beli inceltmen lazim

0|0
    0|0
    • Evet canım ya göbek var azcık ona da bir el atcam hayırlısıyla :D

• Hadi bakalim

• öncelikle kardiyo yapıp göbek bölgesindeki yağları eritebilirsin sonrasında bacak antremanlarını arttırarak istediğin şekle girebilirsin

Yükleniyor...