Bu adamla tanışmanın yolu yok mu?

Merhabalar.

Geçen annemin iş yerine gittim ve iş arkadaşlarıyla tanıştım. Çalışanların birinden de çok hoşlandım! Sonra öğrendim ki bu çocuk da benden çok hoşlanmış. Şu an annem o iş yerinde çalışmıyor ve benim oraya gitmem için hiçbir sebebim yok. Çocuğa da ulaşamıyorum hiçbir yerden, o da bana ulaşmaya çalışıyormuş ama ulaşamıyormuş. Bir gün çıkıp oraya gitsem mi ki? Hemen anneme haber verirler ama.. Annem hakkımda kötü düşünür mü?

Güncellemeler:
Şuna açıklık getireyim; annemin patronu annemi arıyor, bizimki sizin kızın arkasından bakakaldı çok hoşlanmış, numarasını bana sordu falan diyor. Gülüşüp, dalga geçiyor onlar. Annem de bana anlatıyor. Bu sayede öğreniyorum hoşlandığını ve ulaşmaya çalıştığını.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• annem birşeyi unutmuş dersin gidersin sonra aaaa onu akrabasinda unutmuştu dersin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• çok denişik ya sana ulaşmaya çalıştığını biliosun ama ulaşamıormuş süper bişi :D sana kim haber veriyor :) o haber verene ulaş numaranı versin elemana sana ulaşsın :) bu nası bi muhappet güldürdün ya :)

0|0
    1|0
  • Anneni rezil edecek bir hareket yapma. Bunun yerine işten çıktığı an git ve ona görün. Bunu birkaç sefer dene eğer gelmezse boşver umursama.

0|0
    0|0
  • senden hoşlandığını nerden haber alıyorsun? tek yönlü bi iletişim aracı mı? oradan haber gönder?

0|0
    0|0
    • Annemin patronu? Olaydan hemen haberi olur annemin :)

• Bu olabilir işte :)

• biraz istihbarat edinmelisin. nerelerde vakit geçirir. ne zaman işten çıkar. hangi güzergahları kullanır.

biraz hafiyelik yapman gerekebilir :)

• Dediğim gibi yap. Olmazsa boşver.

0|0
    0|0
  • adresını yaz cocugun sevabına gıder konuşurum çocukla...numarasını alırım ınsanlık olmedi daha...

0|0
    0|0
  • Annenin yakın arkadaşı felan kesin vardır orda onu görmeye gidiyomuş gibi yapsana :)

0|0
    0|0
    • Olmadı öyle yapayımm :)

• Kesinlikle çünkü direk çocuğun masasına gitsen tüm haberler 10 dk içinde annende olur çok utanırsın felan gerek yok sen en iyisi annenin yakın arkadaşına ziyarete git çocuğu görürsen yanına gelirse önceden hazırla telefon numaranı eline sıkıştır çocuğun bitti gitti :D

• Seviyosan git konuş bence :D

0|0
    0|0
  • Onun sana ulaşmaya çalışıtıgını nerden biliyosun?

0|0
    0|0
  • tam çıkış saatinde ordan geçiyormuş havası vermek gelmedimi aklına be:))

0|0
    0|0
  • sen teklif et :D

0|0
    0|0
  • annen tekrar orada işe girsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• BU NE YAMAN CELİSKİ ANNE. Onun sana ulasmaya calısıp ulasamadıgını nerden ogrendıysen ona soyle numarasını versın sana

0|0
    1|0
  • ulaşmazsan yazık olur

0|0
    0|0
  • madem o da senden hoşlanıyo çekincek bişiyin yok ki git yanına

0|0
    0|0
    • Çocuktan çekinmiyorum ki annemden çekiniyorum /

• annendende çekinme bence. git bi anda olup bitsin herşey bitsin derken yanlış anlama :)

• Anladım anladımm :)

Yükleniyor...