Türk Kızlarının En Çok Kullandığı Cümleler Bunlarmış Ne Dersiniz?

işte "kezban" diye tabir edilen kızlarımızın en çok sarf ettiği cümleler. artık kezban mısınız değil misiniz siz çıkartırsınız.

link

Güncellemeler:
başka bir örnek daha buldum: link

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Evet anandan tut, bacına, kuzenine kadar hepimiz kezbanız sizde kezbanlara laik kamiller... Tencere yuvarlanmış kapaklar birbirimizi bulmuşuk..

2|0
    0|0
    • bacım yok. kuzenlerde bir sıkıntı yok da anamda bir kezbanlık var.

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayatımda sizin kadar nankör insanlar görmedim.Sırf bu yorumum için bana da şu kezban benzetmesini yapacağınızdan eminim.Ama umurumda değil.Türk kadınını bari böyle bir günde aşağılamayı bırakın.Bir insanı aşağılamak sizi daha yukarılara çıkarmıyor.Sizler hala aşağılıksınız.Bunu başkalarını eleştirerek değiştiremezsiniz.Keşke diğer ırktan kızlarda Türk kızı kadar sadık, büyüğünü küçüğünü bilen, saygılı kızlar olabilseler.Ben Türk kızları mükemmel demiyorum.Kimse mükemmel değildir.Ama artık şu tavrınızdan vazgeçin ve kendi kadınınıza sahip çıkın.Sizin değerini bu kadar gördüğünüz Türk kadınını diğer ülkeler neden değerli görsün?

2|0
    0|0
    • kezban modeli sadece bizim ülkeden çıkmıyordur eminim. ama türkiye'de yaşayan birisi olarak tabi ki ben eleştireceğim, aşağılayacağım bu tipleri. aşağılanmak istemiyorsan kezban olma sen de.

• Kendisiyle çelişip duran bir insanla tartışmam hata zaten.''İstediğim insana hakaret eder aşağılarım'' deyip daha sonra hakarete uğradığında ''Ama böyle şeyler söylemem ki'' diyen bir insandan ne beklersin.

• ay tamam bacım tamam haklısın sen.bekleme birşey benden. sdsfghj tamam eyvallah.

• Hangi kezban vermedi evlat?

3|4
    0|0
  • bunları söylemeyen bir kız varsa işte o kız dilsizdir o.O

1|0
    0|0
    • ahah. yok ya. az da olsa var komplekslerinden kurtulmuş türk kızları. bunları söyleyenler genelde 16-24 yaş arası oluyor. daha hayatın tokadını yememiş, hayattaki her şeyi güllük gülistanlık sanan, sevgilisiyle pembe panjurlu ev filan hayal eden tipler

• :) guzelmiş

0|0
    0|0
  • hhahahah "msgulsun sanrm bn ytyrm ii gclr" bu benmmmmmkiiiiiiii:D

0|0
    0|0
    • ahah. o ayarda mesajları ben de aldım birkaç kez. ve eminim hemen hemen tüm türk erkekleri almıstır

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhaba,

Kezban sadece kalbi ve aklı olan bir insana hitap eden isimdir, başkalarının saçma düşünceleri ile başka bir alaycı anlama taşımak doğru değildir, ''Kezban'' nedir diye araştırmak yerine veya hangi kelimeleri kullanır yerine bu kavramı kaide alan insanların kişilik bozuklukları, psikoloji sorunları olduğunu bilmek daha önemlidir, :)

1|0
    0|0
  • 'sadece sarılıp uyumak istiyorum'diyen kadına

biz kamillerin de verdiği cevap fikstir;

'tabi ki sadece sarılıp uyuyacağız '

1|0
    0|0
    • sadece sarılıp uyumak istiyorum diyen kadın evlenmeliktir abi. bir ömür geçer. ama türkiye'de nesilleri tükendi tükenecek

• Yok ya öyle olmayanlarıda var hepsi adına konuşma bence :)

1|0
    0|0
  • cok sacma ne alaka bunun içince kezbanda var selmanda var

0|0
    0|0
  • üff snne be slk! forever! :D

1|0
    0|0
    • sdfghjhgfdfghjk bir de şey var abi. yolladığı sms e 30 saniye içind cevap yollamazsan ikinci sms gelir: "nyse sn msglsn glba ii eglnclr"

• atarlı bir şekilde hem de :D

• aslında türk erkeklerinin yetiştirilmelerinde en büyük hata erkekligin cinsellik ile çok bagdaştırılması cinsellik önemli kabul ediyorum yalnız bizde daha fazla ön plana cıkıyor buda kadınların ekmegine yag sürüyor hayallerinde , rüyalarında görünce agızının suyu akacak tipteki kızlaraın tribini cekiyoruz hep yetiştirilmekten yada dünya bakışımızdan bu bizim türk erkegi olarak bence kötü yanımız

0|0
    0|0
  • üff snne be slk :D RUSSİAN GİRLS FOROVER :)

0|2
    1|0
  • uff snane be slk .s .s :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...