Bir gönül kaç kişiyi sever, hangi karakterler ilginizi çeker?

Bi gönül aynı anda başka kişiyi severmi . çok duyuyorm onlarla gönül eğlendiriyorm sen benim evleneceğim insansın tipinde lafları bunlar nedir ? ne bu geniş mezhep :) birde kişilik tarzınız ne. Sempatikmi bakımlımı vesaire komikmi duygusalmı filan ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ruhta bedende bir kişiye ait olmalı , diğer türlüsünü yorumlamak istemem .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkekler böyledir kabullenin artık, kimisi dürüstçe söyler, kimisi de gizli saklı yapar, kimisi de saf aşıktır.

1|0
    0|0
  • Başkaları ile gönlünü eğlendiriyorsa, sevdiği kişi gönlünü eğlendirmiyor demektir, öyleyse bu nasıl bir sevgidir?

1|0
    0|0
    • bende onu soruyorm işte zaten:))

• sevgi değildir :) cevap açık ve net :))

Ayrıca midenin genişliği değildir. Benimkide geniş ama aynı anda birden çok kişiyi sevdiğini söylemek midesizlik değil; karaktersizlik, kararsızlık, açgözlülüktür

• aynen katılıyorum + 1 :)

• Tek kişiyi sever saçmalık gerisi.Ben bakımlı hatun severim çokta güzel olup başımı belaya sokmasın ama şirin olsun :D yap ortaya karışık bişeyler :)

1|0
    0|0
  • bir kişiyi sever başkasını sevmez

0|0
    0|0
  • gonul sadece bırını sever otekılerı hoslantıdır kısılık tarzımız dogallık oldugu gıbı neyse o

0|0
    0|0
  • hepsii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Allaha büyük konuşmayım eğer birlilkte olduğum erkek bana öyle bir laf ederse değil beni görmek yanımdan dahi geçemez

1|0
    0|0
  • Geniş mideye shaip olanların meselesi bu.Bizide ilgilendirmemesi lazım herkes kendi hayatına yapar.

2|0
    0|0
  • BİR GÖNÜL SADECE 1 KİŞİYİ SEVER!GERİSİ TEFERRUATTIR...

1|0
    0|0
  • sempatık komık eglencelı bakımlı densiz severım bu kısılıği

sahsen ben bırını sevdıgım an onunlayken baskasını sevmem mıdem kaldırmaz ve kendıme saygım o kadarda az degıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...