Maç biletleri kaç gün öncesinden satışa çıkar?

bilen varsa yardımcı olabilir mi banaaa maç biletleri kaç gün öncesinden satışa çıkar ve ilk günden almazsak kalmaz mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Belli olmuyo o duruma ve takima gore degisiyo

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet ilk günden almazsan kalmama ihtimali var

0|0
    0|0
    • gittin mi daha önce sen

• Passo. com dan alacaksın evet, demek ki biletler henüz çıkmamış. Orayı takip et.

• çok saol :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Pasolige bakican

0|0
    0|0
    • passo da dahaden verilmemiş acaba başka bir mecradan da alınabilir mi?

• pason varsa zaten haber geliyor. Avrupa maclari icin kagit bilet harici passo dan baska bir yerden duyamassin.

0|0
    0|0
    • passolig var evt telime gelicek yani haber?

• son olarak eger bjk li isen hic dusunmene gerek yok bizimkiler sanirim protesto ediyor olacak ki mac gunu bile bilet alip gitmisligim var. passo aidatini odemedigim icin su an gidemiyorum tabi. Bende tsekkur ettim iyi geceler

• yok Ts liyim )

• Passolig. com dan detaylı baka bilirsin bildiğim kadarı ile hafta öncesinden biletler satışa sunuluyor

Biletleri Passolig. com dan ve herhangi bir fatura ödeme merkezinden ala bilirsin.

0|0
    0|0
    • passoda yayınlanmamış işte kaçırmaktan korkuyorum başka yerden alınmıyo dimi?

• çok teşekkür ederim vakit ayırdığın için :)

• ne demek önemli değil

• oynancagı gunden 1 gun once cıkar aynı gun bıter fener gs besıktas trabzon ya da bursaspor degılse dıerlerı hepsı satılmaz bılader hepsı derken bu 5 takımında ful cakılı olmaz genelde maraton ve kapalıya alırız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...