Sevdiğiniz kişi bir gün...

Merhaba arkadaşlar .. daha önce soruldumu bilmiyorum ama tepkinizi merak ediyorum.. bayanlar :) Diyelim ki birine aşık oldunuz çok ta yakışıklı buluyosunuz karakteri falan iyi sadık olacağına kesin kanaat vermişsiniz .. ama bu ciddi ilişki başladıktan bir süre sonra saçının protez olduğunu öğrendiniz veya o size söyledi (kandırma yalan vs olmucak o zamana kadar direk gerçek açıklancak .. ) ... tepkiniz ne olurdu ... ha bu arada kel gördüğünüzde hiç yakıştıramadınız varsayarak yazın cevapları :) kel iken itici gelsin birazcık yada bilmiyorum nereye kadar olur dersiniz merak ediyorum ... unutmayın protezli iken çekici alımlı .. kel iken itici .. yani kendi saçı olsa sakin birdaha kel yapma kafanı diceniz türde :D

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• bu yazını okuyunca anneannemim anlattıgı bi hikaye geldi aklıma..Bir adam varmış böyle sacları gür beline kadar uzun bir kadına aşık olmuş evlenmişler..Kadın bir gün banyo yaparken adam kapıyı acmış ve kadın ağlamaya başlamış hic bir şey söylemeden evi terkedip annesine gitmiş..tabi adam merak etmiş hemen peşinden gitmiş durumu ögrenmek icin..kızın annesi olayı izah etmiş..kız kelmiş ve sacı perukmuş..banyo yapınca cıkarıyormuş sadece ve kocası bunu hic görmemiş..kapıyı aniden acınca onu öyle gördü diye artık begenmicegini düşünerek annesinin evine gitmiş..adam şaşırmış buna..sen kel değilsin ki ben beline kadar uzun saclarını gördüm senin banyo yaparken..demiş..yani anlatılmak istenen sevgi aşk bazen cirkinlikleri görmene engel olabilir:)

1|1
    0|0
    • ya oyle de asık olana kadar ne yapıcaz :D asık ettikten sonrası kolay zaten :D o zaman cirkinliklerimizi ortelim boyle kamufile edelim .. sonra sıkıntı yok mu ne anlamadım ben :)

Kızlar Ne Diyor 4

• İstiyorsun ki çocuğa ayrılalım diyelim demi,o kadar olumsuz şartlar koymuşsun ki:)) Bir özellik var benim için o özelliğe sahipse,sanırım sorun olmazdı:)

0|2
    0|0
    • bende onu merak ediyorum ... :) ne dersiniz aslında bu yukarda okudugum hikaye gibi diger turlu de olabilir .. sadece kadınlara degil erkeklerde de merak ettim .. ben olsam bi degisme olcagını sanmam .. tersine daha destek olurum diye dusunuyorum .. bayan arkadaslarımı da tebrik ediyorum .. hosuma gitti cevaplarınız ...

• Biz teşekkür ederiz,senin sorun etmemen ne güzel,herkes böyle olsa keşke...

• ya simdi merak ettim neymis o ozellik ?

• Yemişim protezini, kaynağını, postişini. Kendini aşık edebilecek adam zekidir, mantık zenginidir. Bu durumda dış görünüşüne pek takılmam. Zeki olsun diyorum da, zeki adam kendiyle barışık olandır. Olmamış bu, götür.

0|1
    0|0
  • saç ektirsin ?

0|1
    0|0
    • o dereceyi gecmis geri donusumsuz diye dusunun bilmiyorum ben basit olsun diye o ornegi verdim .. hani geri donusumsuz bi eksikligi olcak ama siz sonradan ogreniceksiniz ... bunuda oyle dusunun ... sac mac yok artık ama anlayamadınız dogal bi goruntu verdi size .. ve bir gun soyledi veya gosterdi ve siz şaştınız kaldınız ve hosunuza gitmedi ilk goruste...

• 1 kez aşık oldum aslında o zmn gözüm hiç birşey görmedi her haline ölürdüm ama takıntılıyım bunu açıkca söylemliyim

• inşaallah oyle bi durumla karsı karsıya kalmazsınız o zaman ... hayat bu ne gostericegi belli olmuyor ...

• alışılması zor olurdu ama zamanla kabullenebilck bir sey :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...