Boxa başlasam ne olur?

Bu aralar box aşırı şekilde ilgimi çekmeye başladı nedendir bilmem geçen salondaydım ağırlık çalışıyodum. Kum torbasına baktım hazır boşkan 1-2 stres atmak için vurayım dedim.1-2 derken nerdeyse 20 dakikadır aralıksız deli gibi vuruyodum sonra dinlenmek için oturdum. Ellerimde feci bir sızı hissettim kanıyodu ellerim yara olmuş. Meğersem çıplak elle vurulmuyomuş cahillik işte ne yaparsın :D Ama ona rağmen vurduğuma pişman değildim ellerime bakınca nedense mutlu hissettim. Eğitim almak isterdim ama ne darbelere dayanacak kadar fit bir vücudum var ne de birini yere indirecek kadar güçlü yumruklarım. Tekvando, kareta falan düşündüm bunlarda çok güzel ama hiçbiri nedense box kadar çekici gelmiyor o ringin havası büyülüyor beni çünkü. Box çok mu zor?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben taekwondoyla 7 sene,
    Boks, kick boks, wushu ve muay thai yle 1 sene ugraştim.

Taekwondo ya bu saatten sonra başlayamazsın daha esneklik isteyen bir spor ve vücudunu kücük yaşta gelişirken başlayıp eğitmen gerekir boks el kullanırsın genel olarak yumruk blok gibi kick boks da el ayak var ve daha zevklidir bana göre ve ring desen de tatamilerin üstünde müsabaka yapma ihtimalin de var ringe güvenme :)

0|0
    0|0
    • meh tekvando isteyen kim zaten sevmiyorum el ayak hareketlerini yumruklarım işimi görür

• Ukalalık yapmayı kes kareteye yakin diye onun hakkinda da bilgi verdim git o zaman istediğine

• sakin ol şampiyon neden kızıyosun :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok kolay

0|0
    0|1
  • Hayirlisi kanka. İyi olur

0|0
    0|1
    • Dostum benim sorum iyi mi olur değildi yalnız. Sırf xper kasmak için yorum atmayın ya.

• Haci uzun uzun yazmissin okumadim. Ama her konuya yorum olabilecek bir cevap verdim sana ayip ediyosun :D hayirlisi

• Vitnes yaparsan kolarin ve yumruklarin gelişir ayni zamanda box egitminide göre bilirisin biraz yorucu olur.. bu arada en tehlikeli sporda box

0|0
    0|0
Yükleniyor...