Fitness a gitcem 6 ay bütün yağlarım erir mi basenlerim bel bölgem falan fit olur muyum?

6 ay fitness a gitsem fit olur muyum basenlerim falan erir mi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erir tabiki ama cok iyi diyet yapmalisin ve agirlik kaldirmalisin. Genelde kizlar sadece kaediyo yapiyor ve abartiyorlar yani overwork olunca bu sefer tam tersine daha fazla yaglanirsin. Kardiyoyuda ayni tempoda degil hizlandirip yavaslat hizlan yavasla ama en fazla bes ya da sekiz dakika yap ve agirlik kaldir. Genelde kizlar agirlik kaldirirlarasa erkekler gibi kas yapip siseceklerini saniyorlar ama bilmiyorlarki kadin kas yapisi farklidir. Kizlar agirlik kaldirirsaniz yag eritir vucudunuz erkekler gibi kas yapmazsiniz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 30 kg fazlan var ise eritmek 6 ay ya da daha fazla zaman alabilir ama eğer 5-10 kg fazlan varsa ve etin sıkı değilse yani vücudundaki fazla kilolar kas değilse 2 ayda fit bir vücuda sahip olabilirsiniz ben azimle 1,5 ayda belimi 78 cm'den 62 cm'ye indirdim sonra aylardır spor yapamama rağmen sadece 65 cmye çıktı tabi ben tekrar başladım hedefim 60 sana tavsiyem önce vücudunu ölçmen ve kendine hedefler koyman. Evde spor yapacaksan hangi hareketleri yapman gerektiği konusunda yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yemene ıcmene azmine baglı kanks

0|0
    0|0
  • Sıkı beslenirsen olur tosun

0|0
    0|0
  • 6 ayda olur evet

0|0
    0|0
  • 6 ay düzenli yaparsan ve yediğine dikkat edersen büyük gelişme katedersin.
    Tabi bütün yağları eritme diye birşey yok 😊

0|0
    0|0
  • O işler öyle kolay olmuyor :)

0|0
    0|0
  • 2 ayda yeme içmeni düzenli yaparsan 5 kilo verirsin 6 ayda 10 15 arası değişir

0|0
    0|0
  • zor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...