Kimdi lan bu? dediğimiz anlar

Hemen Hemen hepimizin başına gelmiştir , eski bir tanıdık ! karşısınıza çıkıp sizinle sohbet etmeye çalışırken siz onu hatırlamaya çalışırsınız , bir yandan da çaktırmamaya çalışırsınız , çünkü karşınızdaki o kadar samimim hitap etmektedir ki, geçmişte kesin çok samimiymişsiniz hissiyatı oluşur , sohbet devam ederken , siz hafızayı sürekli yoklarsınız , önce ilkokul dönemlerine inersiniz , "yok ilk okuldan değil", ortaokul , lise ," cıhh oradanda değil" , üniversite , eski işyerleri , mahalle , 2 dk nin içinde tüm hayatınız film şeridi gibi geçer gözünüzün önünden , bide karşı tarafın durumu var tabii , bir süre sonra farketmiştir hatırlanmadığını ,ama bunuda yazarsam uzun olup kimse okumayacak :), bende geçen haftadan beri benle konuşan "eski arkadaşımı" hatırlamaya çalışıyorum , ama hiç farkettirmemişim galiba oda farketmedi hatırlamadığımı :) sahi kimdi acaba o?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• gecenlerde benimde basima geldi.Cocuk hakkimda her seyi biliyor ben hatirlamiyorum birde bana abi söyle abi böyle diye anlatti uzun uzun dinledim peki görüsürüz dedim.Sonra daha dün bir dügünde rast geldim megerse lisede okurken bizden bir sinif altaymis.ben hatirladim yani sende hatirlasin insallah :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Öyle bir olay olmuştu 2 3 yıl önce birisi geldi yanıma ismimi falan söyledi ben tanımadım onu konuştu flan baktım bozulmaya başladı bende hafızamı kaybettimde bazı şeyleri hatırlamıyorum demiştim inanmıştı meğer kendisi 3 sene bizim sınıftaymış :DDd

1|1
    0|0
    • Ayyy rezillik :))

• evet soran ilk 3 sene bizimleymiş sonra taşınmışlar :DD

• Ben ilkokul arkadaşımla 2003 ÖSS sınavında karşılaşmıştım birinde, ismini filan herşeyi hatırladım konuştukça ama bir tek hatıra olmaz mı insanın aklında yok işte , ama sonra konuşmaya devam ettik, en azından unutmayacağım bir hatırası var aklımda artık :)

• Bana genelde telde oluyor numarasını değiştirmiş arkadaş bide tam uykudan kalkınca aramış düşün ki bulasın bide söylemiyor gıcıklığına :D

0|1
    0|0
    • :) önce kendini tanıtmak lazım ama biz Türklerde Kimsiniz diye soruya "Benim lan ben" diye cevap vermek gelenektir :)

• Aahahahaha aynen :)

• Bankacıysam yemem artık kesin kredi isteyecektir.

0|1
    0|0
  • Millet alıştı bana, babam arasa kimsin diyecem az kaldı...

0|1
    0|0
    • :)) yok ben bir müddet konuşuyorum , sohbet mohbet ediyoruz bir süre sonra arama sebebini söyleyince gerçek anlaşılıyor , yanlış numara :)

Yükleniyor...