Kızların ilk adımı atan erkeklerden beklentileri nelerdir?

Diyelim ki biriyle tanıştınız. Yaş ve karakter olgunluğu var, yakışıklı, ekonomik durumu iyi, beyefendi/centilmen ; kısaca genel kıriterlerinizi taşıyor. Sizi tanımak istediğini beğendiğini yada hoşlandığını net bir şekilde belrtti fakat bir soru sormadı. Konuşmaya görüşmeye devam ediyorsunuz. Burdan sonra hangi durumda nasıl davranızsınız o ne yapmalı ?

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş sakın sevgili olalımmı deme.. Sen bişe istersen ve dersen ezilen sen olursun bırak onun istediği gibi olsun o ne derse eyvallah de..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hic bisey beklememis gibi davranmaya devam ediyorsa hoslandigim seyleri ogrenmeye calisiyorsa beni eglendiriyorsa espirili beni daha yakindan tanimak isteyim nelere sinir oldumu neleri sevdime gayret gosterirse ozaman ilerisi gelir yoksa o an orada biter. Hic sevmem oyle yapiskan erkekleri akillari fikirleri bi yerde olanlari. Bana uzak herkese yakin olsunlar

0|0
    0|0
  • Ben çekingen olduğum için devamını da onun getirmesini isterdim.

0|0
    0|0
  • şimdi biz neyiz derim heralde :Dd

0|0
    0|0
  • herşeyden önce benden bi beklentisi olmamalı yani cinsellk yönünde. seviyosa o ne yapacagını bilirerkek adam yani dmi :)

0|0
    0|0
  • sev beni sev beni diyen her hamleyi yapar ama asla net bunu demem...sen istemelisin bunu

0|0
    0|0
  • deli olmak

0|0
    0|0
  • Çikolata bekleriz.

0|0
    0|0
  • sevgili olalımmı de işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ufak tefek sorular ile ise baslayabilirsin zevklerini hayellerini ögrenebilirsin.

Soru sorarak tanismak en kolayi.

0|0
    0|0
  • bence o kız seni kafaya koyduysa her türlü beraber olursunuz...

0|0
    0|0
  • Teşekkürler:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...