Hayatınızda yaptığınız en harika şey nedir?

hayatınızda ki yaptığınız en ilginç şey nedir_?

bn uçurumdan atladım çok harikaydı :D

0|0
16|40

En İyi Erkek Görüşü

• Bir inşaatın 5 'inci katından yerdeki kum tepesine atladım. Semtin mezarlığında iddaalaştık en yüksekten kim atlar diye 10 metreden aşağı atladım. Balkondan ve pencereden eve tırmandım. Tüpün yanına torpil attım. Kız arkadaşımla anlaşıp dışarıdan evlerine su balonu attım. Sınıfta osuruk bombası patlattırdım. Yani hayatım mükemmel geçti.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Çocukken yaramazlıkta üstüme yoktu başıma gelmeyen kalmadı. Arkadaşımla beraber gece girdiğimiz bir harabede davul sesi duyduk yerin altından geliyordu kaçtık sonra ben oraya tekrar gittim bir adam gördüm cüce gibi ayakları falan yoktu havada o bana baktı ben ona sonra bir başkasının da onu gördüğünü öğrendim. bir daha öyle birşey görmedim ama gerçekten unutamadım hala gözümün önünde hiç kimseye tavsiye etmem girmeyin bilmedğiniz yere dağlarda çok gezdim genelde tek başıma kurt çakal domuz 3 metrelik yılanlar gelincik tavşan büyük yırtıcı kuş yuvaları ve kuşları bolca gördüm bunlarda o zamanlar unutamadığım anılarım

1|0
    0|0
  • geçici şeyler bunlar bir anlık zevkler veya heyacanlar ben daha iyisini yaptım prensesime aşık oldum :)

2|0
    0|0
  • Komşu kızın evine kız kaçıran bombası atmak :)

Hatta ilk attığımızda patlamamıştı .Yüzsüzlük işte,istedik bida atmıcaz diye sonra bida attık bu defa patladı :) Babam ceza olarak beni futbol maçına götürmüştü.Şimdi futbolcuyum :D

1|0
    0|0
  • Rusya'ya gitmekti :D

1|1
    0|0
  • hıı ilginç bakıyorumda her şey çok ilginç ama çılgınca dersen pek bir çılgınlık yok bende. rölantideyim ben iyi yani fazla aksiyon iyi gelmiyo mideme.

1|0
    0|0
  • asansörde ilişkiye girdim hemde kadının apartmanında deneyin süper oluyor :) ama bir kerelikti ikinciye denk getiremedik :)

1|0
    0|0
  • yamaç paraşürü <3

1|0
    0|0
  • Ben matematik dersini 65 alarak geçtim hayatımda ilk kez kendi çabamla HARİKAYDI :D

1|0
    1|0
    • Sende mi okuyon yoksa?

• hangi birini sayıyım :D

1|0
    0|0
  • Hiç suç işlemememe rağmen polis arabası görünce arkadaşla hızla koşmak olmuştu :D çok aksiyonluydu :D

1|0
    0|0
    • hhhhhhhhhhhhhh :S

• hhhhhhhhhhaa

• daha çok var ya hangi birini anlatayım burda :D

• arkadaşın gazıyla kamikazeye bnimek oldu binerken gayet relaxtım indiğimde ise arkadaşın gırtlağına yapışmış vaziyette kendime geldim

1|0
    0|0
  • ilkokul yıllarında okulun en üst katından atlamıstım yanlıslıkla hey gidi günler :))

1|0
    0|0
  • Doğmak ve ilk bulamacım pipimden çıktığı an bir havasını atmıştım ki okulda sormayın gitsin.

1|0
    0|0
  • Kıbrısta askerken kıbrıslı çok güzel bir kızla nöbet yerinde öpüşmekti

muhteşem zevkli bir o kadarda uçuktu ve riskliydi )hiç unutamadım onu

1|0
    0|0
  • evvet en harika şey lisedeyken ingilizceden geçemeyip okulu bir sene uzatmak yerine arkadaşımı benim yerime sınava sokup bir sene liseyi uzatmaktan kurtarmam oldu bu hamle baya işime yaradı:)

1|0
    0|0
  • ben bu yaz yapıcam :)

1|0
    0|0
  • full metal cımbız ile elektrik prizini inceledim ama annem bana şiddet gösterdi:D

2|0
    0|0
  • nasıl uçurum ya intihar mı ettin?

1|0
    0|0
  • Bungee Jumping superdi...

1|0
    0|0
  • adam gibi sevip aldatılmak.. hayatı çok iyi öğreniyosunnnn :))

1|0
    0|0
  • Canlı yayındayken ( Ben kameramandım ) Küfür ettim yayına gitti ses

1|0
    0|0
  • Sevişmekti ilk defa seviştim sevgilimle ve inanılmazdı.

1|0
    0|0
  • nasıl uçurumdan atladın.yamaç paraşütü mü?

1|0
    0|0
  • 2 gün boyunca hiç uyumadan gezdim çok zor olu ama yaptım oldu :D

1|0
    0|0
  • derdin neydi yawrum diye soran oldu mu merak ettim :D

1|0
    0|0
  • vallahı senı uçurum kesmez bence helıkopter tut ordan atla atlamad evel sevdıklerını ara :))

1|0
    0|0
  • Hayat benim için çok standart hiç ilginç bişey bile yaşamamışım nasıl bir hayatım var ya

1|0
    0|0
  • çok istemek ...

1|0
    0|0
  • rüzgarlı havada yamaç paraşütü

1|0
    0|0
  • hukuk okumak...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 16

• 2 Liraya bimden birşeyler aldım, çılgınlar gibi eğleniyorum.

2|3
    0|0
  • En harika 2 şey var , oğullarım ..

2|1
    1|0
  • daha kucucugum..arkdsmn patenlerini 2 turluguna almistim parka kadar ablamin yardmyla surmustum (aramizda 1 yas var) snra kafamazin 40-50 metre yuksegnden son ses jet gecmisti ablamda korkup beni birakip kacmisti :((( ablaa beni birakmaa diye agliyodum :DD

1|0
    0|0
  • o kadar çok ki :D

1|0
    0|0
  • en çılgın şeyler hep seksle ilgili ya..onun dışında yok.çok renksizmişim

1|0
    0|0
  • Waffle .

1|0
    0|0
  • Ben de köprüden atladım, öteki taraftan selam olsun kırçiçeklerim.

2|0
    0|0
  • yamaç paraşütü. muhteşem hissettiriyor.

1|0
    0|0
  • Parasailing, cok ozel birsey degil ama gokyuzundesin ve altinda deniz... Cok guzel bir his

1|0
    0|0
  • bn gökdelenden atladım çok harikaydı :D

1|0
    0|0
  • bı erege yumruk atmak kadar guzel bısey yok

1|0
    0|1
  • gidip aşık olmak :)

0|0
    1|0
  • Denizin dalgalarına kendimi bırakmak..harikaydı

0|0
    0|0
  • Köyde suya girmiştim çişimi yaptım içine çayın akar suyun sonra çıktım bişey olmadı

0|0
    0|0
  • çok iyi sevişirim ben:)

1|1
    0|0
    • özgüvene bak sen.. kedidir o kedi

• En yakın sevismende geyik icin soyledigin bu lafı gerçekten hayata gecir...cok iyi sevisicem bu kez , adam deli olacak de. bari iddian gerçek olsun...kolay gelsin

• Geçen sene yamaç paraşütü yaptım harikaydı..

1|0
    0|0
Yükleniyor...