Kapat

Öhümm öhümm durum böyle...ise

Kadın dünya ya geldiğinde

önce babasına cennetin kapıları açılır.

evlendiğinde ; kocasının imanının yarısı tamamlanır.

çocuk doğurduğunda ; cennet ayaklarının altındadır.

kadına şiddeti dayak, yaşarken öldürenlerin , karnındaki çocukla işkence edenlerin vay haline !

değil mi ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• iyi akıl etmişsin. güzel söz. tebrikler :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Evlendigin vakit Esin Erkege Allahin emanetidir.İnsan birisinden emanet bir araba aldiginda gözü gibi bakiyorsa esine Yaraticinin emanetine kendisinden bile iyi bakmalidir.

Bunun farkinda olmayip esine eziyet edenler ise bu dünyada ve öteki dünyada bu yaptiklarinin cezasini öderler.

0|0
    0|0
  • müslümansan dayaktan zevk almayı öğrenmen lazım :) bakınız ayet:

NİSA 4/34. Allah’ın kimini kimine üstün kılmasından ötürü ve erkeklerin, mallarından sarfetmelerinden dolayı erkekler kadınlar üzerine hakimdirler. İyi kadınlar, gönülden boyun eğenler ve Allah’ın korunmasını emrettiğini, kocasının bulunmadığı zaman da koruyanlardır. Serkeşlik etmelerinden endişelendiğiniz kadınlara öğüt verin, yataklarında onları yalnız bırakın, nihayet DÖVÜN. Size itaat ediyorlarsa aleyhlerine yol aramayın. Doğrusu Allah Yüce’dir, Büyük’tür.

0|0
    1|2
    • a Kur'?n'da kocanın eşini dövme yetkisi yoktur ve Hz. Peygamberimiz de hiçbir zaman böyle bir uygulamada bulunmamıştır.

Sadakatsizlik ve iffetsizliklerden çekindiğiniz kadınlara önce öğüt verin, yataklarında yalnız bırakın, nihayet onları bulundukları yerden uzaklaştırın.

senin dediğin bunlar için geçerli . adam içip sıçp başka karılarla yatıp gelip karısını çocuğunu dövüyorsa bittiği andır.

• senin annen sanırım dayaktan bayaa zevk almış...

• hahah lan okuduğunuzu da anlamıyorsunuz ha :D

ayette açıkça erkek kadından üstündür diyor bu bir. bunu ben bir kadın olsam kabul etmezdim.

ikincisi iffetinden şüphe etmek nedir? karın işe gider şüphe edersin gitme dersin giderse döv diyor işte :D

üçüncüsü dikkat edin kadınlara diyor :D çok eşlilk yani :D

erkekleri anlarım da kadınların bu dinden hemen çıkması lazım :D

• Şiddet görmeyenler şiddet görenleri anlayamazlar.

0|0
    0|0
  • işin dinsel boyutuna girmeden,benim sevmeye kıyamadığım sevgili,

Başka biri eşine şiddet uyguluyarak dövüyorsa.

o adam zaten hayattaki en büyük dayanağını yıktıgından,düşmesi yakındır..

0|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • her bok oldukda hayvanlar kadar olamadık hayvanlarda aynı cınsden olanlar dişilerine saldırmaz dişi saldırsa bıle karsılık vermez ve bir akrep ölecegini bile bile dişiyle ciftleşir ve dişi sokarak erkegi öldürüp yer kadına sıddet uygulayan bırıne hayvan derken hayvanlarada hakaret etmeyelım lutfen...

0|0
    0|0
  • sadece kadına değil, şiddetin her türlüsü lanetlenmeli..

0|0
    0|0
  • aslında çok şaşılacak bir olaydır ki

erkegi cenetten eden kadındır , kadının ayagının altında da cennet vardır :S:S:S:S

0|0
    0|0
  • evet desem mutlu olacak mısın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ama şimdi bazı kadınlar da dayak hakediyo şimdi

0|0
    1|0
    • hak ediyor diye vurmak şart mı kardeşim :(

• Merhaba, Çoğu insan dayağı hakeder, Evet doğru. Asıl dayağı hakeden insana vurmamak büyüklük ve olgun bir davranıştır.

• kadına dayak demeyelim oyüzden insana dayk atmak dayak yemek yakışmaz

• bırak onu öbür dünyada yerleri yok bence benim görüşüme göre bırak evi dünyayı çekip çeviren onlar kesinlikle katılıyorum yani :D

'' Edebim el vermez edepsizlik edene.. Susmak en güzel cevap edebi elden gidene''

0|0
    0|0
  • Allah öylelerinin neyse ben sustum.

0|0
    0|0
  • Allah onları ıslah etsin1!11

0|0
    0|0
Yükleniyor...