Sevgilimle ayrıldık beni neden aramıyor?

4 senelik sevgilimle kavga ettik ayrıldık şu anda askerde en son 4 gün önce konuştuk son kez arıyorum bi daha aramicam dedi.. hala aramadı ailesini arıyo beni aramıyo sizce niyeti ne ne yapmaya çalışıyor çok üzülüyorum :(

Güncellemeler:
herkesın nıyetı dalga askerde o ayrılık kelımesı gecmedı ama son kez arıyorum dedı ..ne demek ıstedıgımı anlamaya calıssanız daha ıyı olurdu..
neyse ben bırsey sormadım yaraya tuz boyle basılıyormuss.. tesekkurler..
noldu bazılarınızın verdıgı sacma sapan cevaplar aradı ıste hem de en ıyı sekılde anlattı derdını benı anlayan zaten cevabını ona gore vermıs anlamaynlar da kendını bellı etmıs.. herkes aklını kullanamıyor ıste..

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi öncelik ile bir düşünün, ailesini arıyor ve sizi aramıyor, diyorsunuz. Tartışıp ayrılmışsınız ve o da size bunun son görüşmeniz olduğunu belirtmiş. O sizi hem kalbinde, hem de beyninde bitirmiş. Yaraya tuz basmak, gibi bir tabiri ben kullanmak istemiyorum. Zaten askerden gelene kadar aramaz ise bir daha aramayacağı kesin. Zaten o zamana kadar sizde biraz kendinize gelirsiniz. Bitmiş gibi görünen bir ilişkiyi tek taraflı olarak tekrar başlatamazsınız.

1|0
    0|1
    • aradı halletık :) tam tersıne benımle konustugu zaman kotu oluyomus aglıyoms sureklı aradgnda da aglıyodu zaten dayanamıyoms

Erkekler Ne Diyor 13

• Sana zaman veriyor. sen terkettiysen neden arasın?

0|0
    0|1
  • sen ne manyak ne tripli kızsın önce düzgün bir soru başlığı koymayı öğren

Sevgılımle ayrıldık benı neden aramıyor? son kez arıyorum bı daha aramıcam şimdi bu çelişki ne senin bilmediğin şeyi biz nerden bilelim kendin sormalıydın imdi aramasını bekle ararsa neden böyle bir şey yaptığını sorarsın .

0|0
    0|1
  • Asker psikolojisi öfkeye kapılabilinir mazur gör,askerde emir altında olmak askerligin vermiş olduğu psikolojiden ötürü seni kırmış olabilir , inan orada bir gün dursan anlarsın nekadar zor olduğunu, ona hoşgörülü ol o aramasada sen ara gönlünü al Allah korusun neler gördük.

0|0
    0|1
  • Hatalı olan o olduğu için dönüp özür dilemesini bekliyorsun o ise ben burada askerde sürünüyorum onun benden beklediğine bak diyerek sana diş biliyor. Sonuç seni biraz süründürecek ve hıncını alacak sonra seni arayacaktır. Bu arada iyi haber askerde kız ortamı pek parlak değil seni aldatmaz... Ailesini aradığını ve seni aramadığını öğrenirse bu işi daha da uzatabilir, ailesine bir şey sorma ve ilişkiyi kes bu durumda meraklanacak ve korkacaktır. Seni daha erken arar...

0|0
    0|1
    • aynen senın dedıgın gıbı yaptım aılesını arıyodu benı hıc aramamstı .. bende aılesyle bkacgun hıc gorusmedım hepsı merak etmıs aradı hallettık cok şükür barıstık ..kafası cok karısmıs aradgnda aglıodu benı cok ozlemıs:)

• Neden aramiyor cünkü ayrildiniz ... askerligi bitirene kadar sabret yine aramazsa bitmiştir

1|0
    0|1
  • boş ver aklı başına geldiğinde arar .

0|0
    1|1
    • hatalı olan da o ama ya hıc aramzsa genelde kızlar bırakır ben ondan hıc vazgecmedım anlamadm neden boyle..

• hep kızlar mı bırakır ilk defa bırakan bir erkeğe rastlamışsın demek ki hatayı belki bilerek yapmışdır ondan soğu diye ama baktı soğmuyorsun çareyi ayrılmakta buldu yada askerlikten dolayı kafası karışık o beni bırakmadan ben onu bırakıyım düşüncesinede gitmiş olabilir bırak kendi haline seninse gelir zaten .

• ayrılmış işte niye arasın :D

0|0
    0|1
  • askerde çoluk çocuk çok fazla duygusallaşıyor. Hamile kadınlar gibi ota boka sarıyor. Malum bunuda en yakınındakilere çektiryor. Yetişkin birini bul kafan rahat etsin. Çoluk çocukla ne uraşacaksın.

0|0
    0|1
  • dört yıldır ilişkinizin adı yokmu evli nişanlı sözlü flört. son şıksa eğer normallll

0|0
    0|1
  • Ayrıldığınız için olabilir mi .s

1|0
    0|0
  • arama niyeti yok bitirmş ondan aramıyor

0|0
    0|1
  • askerdeki adamı haksız çıkardığına göre çok isabetli karar vermiş adam

ben de olsam napim böyle kızı derdim

1|0
    1|1
    • tartısma konusunda haksızdıı

• olabilir..asker adam her zaman haklıdır

• ayrıldığınız için olabilir

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Askerlik kolay bşy değil piskolojisi bozuluyor insanın,zaman ver ona dönsün gelsin muhakkak yoluna girecektir herşey,sen ona askerdeyken mümkün olduğunca problem yaratma ayrılmanız kötü olmuş o şuan senin ona yardımcı olmadığını düşünüyor,kolay değil herşeyi bırakıp askere gitmesi azcık anlayış..inş düzelir

1|0
    0|1
  • Cevabı içinde gizli soru bu işte

1|0
    1|1
  • bu ayrılık sayılmazkı aranızda gecen olaya baglı eger sen hatalıysan bıraz cektrmek ıstemıstır akısına bırak sevıyorsa zaten dayanamaz oralarda tek basına elbet arar

1|0
    0|1
  • soru başlığında yazmışsın

SEVGİLİMLE ...AYRILDIK !

0|0
    0|1
    • evet yazdım 4 sene oldu daha oncede ayrılmstık burda derdımı paylastım bsey sordum..anladınn

• biz anladıkta sen olayı daha anlamadın

Yükleniyor...