Eski altınla yeni altın arasındaki fark nedir

bugun kuyumcuya gıttım ceyrek altın alıcam birikim yapmak istiyorum adam dedı eski altın mı verım yenı altın mı..sizce hangısını almalıyım hangısı daha karlı olur..hemen harcamak ıcın degıl kenarda dursun maksat

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• eski tarihliler biraz daha ucuz oluyo yenisiyle arasında en fazla 5 tl filan fark oluyo genelde eski altını düğünlerde takmak için filan alıyolar sen 2014e girmeden bozdurcaksan yeni tarihli al ama en az 1 sene sonra fialn bozdururum diyosan eski tarihlide alsan bişi olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eski tarihli altın bıraz daha ucuz olur eger saklıyacaksan yanı 2013 yılında bozdurmayacaksan eski tarihli alırsan karlı olur cunku 2014 yılında bozdurmaya gıdersen 2013 tarıhlı aldıgın altında artık eskı tarıhlı olacagı ıcın alırken pahalı aldıgından zarar etmıs olursun.

1|0
    0|0
  • Sen en iyisi bilezik al

0|0
    0|0
    • nerde saklıcam ki.çeyreği en azından yastık içine dıkebıırım :)

• normalde bankadaydı zaten.vergi borcum çıktı devlet el koymasın dıye bugun acılen cektım bankaya o sebeble bı daha koyamam yanı

• anladım :(

• yıl olarak eski olan daha ucuz oluyor, birikim yapmak içinse eski al, daha ucuza alırsın:D

0|0
    0|0
  • Üstad, paranı yastık altı etme, bana biraz ödünç verir misin? :) Ne de olsa sana şuan lazım değil :)

0|0
    0|0
  • eskisini al çünkü yeni aldığında 1 yıl içinde eski yerine geçecek asla yeni model alma

0|0
    0|0
  • Fark yok, saçma bir gelenek işte.

0|0
    0|0
  • gram altin al en iyisi onlar

0|0
    0|0
    • gram altın alıyodum önceden bankadaydı param vergı borcum cıkınca devlet el koymasın deyınce hemen cektım

Kızlar Ne Diyor 2

• birikim yapacaksan eski al bişey olmaz yeni alsanda uzun vadede oldugundan eskiyecek nede olsa

1|0
    0|0
  • 1,2 lira oynuyor. yenisi kimsenin satın almadığı eski ise üretim tarihi olarak geride ve el alemin sattığı 2. el

0|0
    0|0
Yükleniyor...