Bir erkek ya da kadın ilgisizlikten aldatıyorsa suç kimdedir?

Şöyle bir söz dolaşır internet aleminde " Mesaj atmazsın anlarım aramazsın anlarım ilgi göstermezsin anlarım ama beni başkasıyla görürsende sen anlayıver." Buna benzer bir ilgisizlik varsa bunun sonrasın da yeni tanışılan birisiyle ilişki yaşandığında, karşı tarafa hesap sorma hakkı doğar mı?

Şahsi görüşüm konuşup ayrılmak ama bazıları aldatılmayı öyle güzel hakediyor ki kelimelerle tarifi mümkün değil.

0|0
25|15

En İyi Kız Görüşü

• bence bu durumda zaten ortada ilişki diye bişi yok dolayısıyla da aldatılmak diye bişi yok.seni aramayan sormayan merak etmeyen birine neyin hesabını vericeksin yada onunla ne konusucaksın ki

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• hiçbir kadın yada erkek aldatmayı hak etmez, yanlış seçim vardır,ilgisizlik yoktur.İlişkilerde karşılıklı saygı ve sonrasında sevgi biter.Eğer bir birliktelik yaşandı ve ilişkinin seyri ilgisizliğe kaydıysa burada çiftler birbirini tamamlamıyor demektir...ki kişi diğer yarısını bulduğu zaman ilgi ve gizem herzaman vardır..derim ben :)

0|4
    0|0
    • çok doğu (+1) benden sana ayrıca aldatan kişinin kendisine saygısı yoktur kendine güveni yoktur.

insan kendisine olan saygısı ve eşine olan saygısı yitirmemeli

• aldatmasın ayrılsın

0|2
    0|0
    • tamam sen söle sevgiline öyle yapsın :) bencede en mantıklısı :)

• 5 yildizzzzz on numara soru bnce buyrun cevaplayin takip edicem yorumlarinizi :D merak ediyorum ne dicekler

0|1
    0|1
  • her ne şekilde olursa olsun.baştan bağlarını koparmak en iyisi.kendi şahsın adına aldatmayı düşünme.karşı taraf yaptıysada hiç insan yerine bile koyma.uğraşma.ama bazıları hakediyoda.zaten hakettiği hayatı kendi kendine sunmuş oluyo.aşağılık adi bir insan oluyo.buda ona yeter bence.

0|1
    0|0
  • aldatanin kendince gecerli nedenlerinin olmasi altattigi gercegini degistirmiyor veya yedigi boku daha az cirkin yapmiyor.Kim ne halt yiyecekse ayrilsin oyle yesin ayrica bence bu kendini bilen biri icin karsisindakine saygidan cok kendine saygi demektir.

0|1
    0|0
    • Çok haklısınız , asıl mesele bu bence:"Aldatanın kendince sebeplerinin olması aldattığı gerçeğini değiştirmiyor.�

• Aldatmayı kafaya koyduysan ayrıl, sonra ne yapıyosan yap.

0|1
    0|0
  • aldatanındır, ilgi görmemek ne demek ya sen ona göre çocuk gibi aşırı ilgi bekliyorsun yada onun başka işleri var ilişkiye ayırıcak zamanı yok demek bu nedemek yürütemiyosunuz bari adam gibi ayrılın demek tabikide.

0|1
    0|0
  • Bu durumda ilgiden hoşlanmayan insanlar ne yapmalı?

Olmuyorsa konuşup ayrılırsın, aldatmaya gerek yok.

0|1
    0|0
  • bence arıyorsun tele çıkmıyor ya da doğru düzgün konuşmuyor ise..

mesajlara yanıt gelmiyor ise..

ilgisizlik alakasızlık had safhada ise..

daha ne konuşup anlaşacam...nerde kiminle..

en doğrusu yeni birini bulmak..ve evet anlar belki zamanında kıymet bilmeyen insan..

soru sormaya asla hakkı olmaz...

0|0
    0|0
  • Aynen öyle, sözüm odun ötesi erkek arkadaşıma : "Herkese hediyeler çiçekler gelirken sevgililer gününde elini kolunu sallaya sallaya geliyorsan , kusura bakma ama yeni boynuzlarına alışman gerekecek " :)

1|0
    0|1
    • O zaman sevmek icin ilişki değil aldatmak icin sevmissin tabi sevmekse. Hiç sevme o zaman . Bence keskin viraj bunlar aldatmak yerine orta yolunu bulmak lazım. Kavga dövüş hatta daha kotusu olur aldatmada . Ne gerek var bunlara herşeyin kolayı varken. Gerçi insan hep atraksiyon sever :) merak eder başkasıyla yaşamayı başka biriyle yasiyorken :)

• Aldatan her kimse onun allah cızırtısı versin, sürünsün pislik, yerleri yalasın.

0|1
    0|0
  • Ortada bi sorun varsa en az iki suçlu vardır demiş, bir düşünür. İnandım ben kendisine.

0|0
    0|0
    • ne yani ben şimdi sucu üslnmk istesem mesela yada tamamen karsı tarafa kaktıramıyormuyuz ya illa 2 kişimi olmk lazım sözlesmeli limited kurarız

nasıl fkir bn buldum?

• aferin :D kırmızı kurdela takcam yakana. seni bilemem de ben her türlü kar??ı tarafa kaktırırım zaten :)

• valla bilemiyorum o anı yaşamak lazım

0|0
    0|0
  • sadece başkasıyla çıkmakla aldatılmaz başka kızlarla konuşmıycaksın yavşamıycaksın bunları yapabilceksen aşık ol sevgili ol evlen !

0|1
    0|0
  • Aldatmaları çok acımasız buluyorum off olmasın öyle şeyler.

0|2
    0|0
    • olmazsa olmazıdır bi ilişkinin bi zamn sonra monotona gren hayat ekşin istiyor cunki

aldattım ordan biliyorum

pişman degilim gine olsa gene yaparım:)

• Eğer yürümüyorsa net kelimelerle ifade edilmeli anlaşarak ayrılmalı.Biri bitmeden diğeri gelmemeli

0|1
    0|0
  • hak edene hak ettiğini vermek lazım

0|0
    0|1
  • ilgisizliktende olsa aldatmak sucdur ayrılsın o zaman

0|1
    0|0
  • kimse aldatılmayı haketmez! ne olursa olsun konuşup ayrılmalı bahanesi yoktur

0|1
    0|0
  • Aldatilmayi kimse hak efmiyor fikrimce.

Karsindaki heyvan degil otur konus herseyi.

0|1
    0|0
  • İkisindede suç vardır. Biri ilgi göstermiyordur. Biride bu sorununu onunla paylaşmıyordur.

0|0
    0|0
  • Bir yerde okumustum... ''biri seni bir defa aldatmıssa bu onun sucudur. Ama seni iki defa (yada defalarca) bu senin sucundur!'' ne kadar dogru bilemem..

0|0
    0|1
    • Defalarca aldatmak nedir ya, insan değildir o kusura bakmayın ama hayvandır.Ayrılırsın ne yapacaksan yaparsın, defalarca aldatmak nedir.

• Aldatanda iğrenç gerçekten

0|1
    0|0
  • ilgisiz olan tabiki

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Her ne olursa olsun aldatmak kötü bir eylemdir . Yapılmamalıdır . İnsanca değildir . İlgisizlik sorununu bende çok yaşadım kadınlar erkeklerin ilgisizliğinden yakınırdı benim karşıma çıkan kızlar ilgisizdi ilgide beklemiyordu bir gariptiler . Dedim ''Ben sizin birlikte olduğunuz sıradan basit erkeklerden değilin benim sevgi ve aşk arayışlarım başka ben ayrılıyorum'' dedim çıkarttım . Hayatımdan . En sonunda buldum mutlu olacağım insanı senelerdir beraberiz . Aldatıp onların zihinlerinde kötü kalmak yerine dürüstlüğüm ve güçlülüğümle hayatlarında iz bıraktım onlara psikolojik çökkünlük hediye ettim . Her koyun kendi bacağından asılır .

0|1
    0|0
  • Bana göre ikisi de kötü, hiç iyi şeyler değil, şimdi birisi karşısındakini kandırır yada gerçekten hoşlanır bir süre sonra hevesi gider aldatmak yerine direk soğuduğunu belli etse ve sonra başka birisiyle beraber olsa daha iyi ama ilgisiz kalanda da suç, madem seviyorsun, istiyorsun ilgini göstereceksin tabi ilgi göstermedi diye aldatmak saçma geliyor bana, başka bir örnek vereyim şimdi kız yada erkek büyük bir hata yaptı sonra geri gelip özür diledi, özrünü kabul etmiş gibi yapıp, her türlü eziyeti çektireceksin işte o zaman hak etmiş olur gözümde, ardından tekmeyi basacaksın ve gol.

0|1
    0|0
  • Öyle bir saçmalık olmaz. Otur eşinle konuş, olmuyorsa ayrıl ve bir başkasıyla evlen. Günah işlemenin meşru hali olamaz. İlgilenmiyorsa, açık açık söyleyeceksin.

1|1
    0|0
  • Suç aldatandadır her zaman.Aldatacağına ilgisizlikten sıkıldıysa ayrılır, öyle yaşar başkalarıyla ne yaşayacaksa, o mesajı ilk çıkaran hakkında da hiç iyi şeyler düşünmüyorum,bir çok insan düşünmüyor.

0|0
    0|0
  • madem benimle ilgilenmiyor ayrılırım öyle istediğime giderim. ve o aldatılmayı hak etse bile ben kendime yakıştırmam ben onun için onu aldatmıyorum kendim için onu aldatmıyorum çünkü kendime olan saygımdan. bir insan kendisine saygısını kaybettiğinde artık kimse onu toparlayamaz.

0|0
    0|0
  • yinede aldatmamak lazımdır... ilgin bana yetmiyor dersin değişmezse başka limanlara yelken açıcam deyip yol verirsin

0|0
    0|0
  • aldatılmaz aldatan her türlü suçludur bunun bahanesi olmaz olmuyorsa ayrılırsın aldatmanın ne gereği var

0|0
    0|0
  • aldatandadır.

Sonuçta ilgisizlik ya da herhangi başka bir nedenle mutlu değilse, halledemiyorsa sorunlarını ayrılsın, ondan sonra ne halt ederse etsin.

0|0
    0|0
  • aldatmanın haklı bir tarafı yoktur.eğer yolunda gitmeyen birşeyler varsa bu konuşularak olumlu yada olumsuz halledilir.aldatma arkadan vurmaktır,haklılığı yoktur

0|0
    0|0
  • ağzına s*çıp sonra ilgi göstermediği için trip atan kızlarda mı dahil?

0|0
    0|0
  • partnerındedir..

0|0
    0|0
  • Evet bazıları aldatılmayı öyle güzel hak ediyor ki, bayağı bayağı hem de.

0|0
    0|0
  • aldatılmak kimseye yakışmaz ama işte hakediyor insan bazen . aldatmayı ve aldatılmayı

0|0
    0|0
  • Vicdani bir mesele. Kişiye göre cevap değişir.

0|0
    0|0
  • Suç aldatanındır.İlgi görmüyorsan ayrılırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...