Şimdi ne yapmalı? Neden böyle davranıyor?

Arkadaşlar 3 gün önce bir kızla tanıştım yan sınıfta ara sıra konusuyorduk.Ve ben bu kızdan hoşlandım.Benim arkadaşlarım sormaya başladılar sence nasıl cıkar mısın onunla filan.O da demiş işte bilmiyorum demiş.Sonra telefon numarısını istedim k.bakma ama herkese veremiyorum dedi.Sonra ben herkes miyim dedimŞu aniçin dedi.Sonra ben dun bu kıza cıkma teklifi ettim ben seni arkadasım gibi görüyordum dedi cevabın olumsuz mu dedim bir şey demedi sonra istersen arkadaş kalalım dedi tamam dedim.Bugun arkadas gibi konustuk bugun onun yakın arkadası sormus niye kabul etmedin diye o da demiş ki:

Daha yeni tanıştık.Belki ilerde olur demiş.

Şimdi ne yapmalı arkadaşlarım bir akıl verseniz?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Olduğun gibi davran kız seni tanımak istiyor , daha sonra kararını verecek , maşallah vallahi akıllı kızmış ...

0|0
    0|0
    • Tabii canım ben bulurum da akıllı olmaz mı şimdi faceden konuşuyorum güzel güzel konuşyurouz vallaha 2-3 hafta kendimi tanıtcam iyice ısıncaz birbirmize sonra yine teklif etcem :)

• Ablacım ne güzel heyecanlı geçecek işte , her gün bir adım daha yaklaşacaksın .Evet o kadar eminim :)

• Tamam sağol abla :D HADİ BAKALIM HAYIRLISI

Kızlar Ne Diyor 8

• Canım arkadaşım öncelikle aceleci davranma derim. Her şeyi zamana bırak kızında amacı basit kız olmadan yavaş yavaş götürmek peşinde koşturmak vb. Yani zamana bırak ilgiyi kesme koş peşinden işte. Emin ol bir gün yeşil ışık yakacaktır. :) Eğer istemeseydi zaten hayır falan derdi. Belki ilerde diye bir cümle kurmazdı. Biz kızlar böyleyiz.

0|0
    0|0
    • Emin misiniz dostum?Şimdi ben ne yapmalıyım haftanın 5 gunu görüşüyoruz hafta sonları hariç

• Hmm tamam teşekkürler. :) :) Bir de bir arkadaş dedi ki naz yapıyor tum ilgini üzerinden çek sinek gibi yapışır diyor da bilemiyorum :(

• Az önce facede konuştuk selam güzel kız dedim selam dedi konuştuk havadan sudan sonra ben seni tutmayayım sonra görüşürz dedim o da tamam görüşürz bb dedi ben de by dedim kapattık bilemiyorum ya :( :S

• Çok hızlı hareket etmişsin sen. :)
    Arkadaşlığınızı sürdürün biraz. Kız seni tanımadan neden numarasını versin veya seninle çıksın ki?

0|0
    0|0
    • Tabii canım ben bulurum da akıllı olmaz mı şimdi faceden konuşuyorum güzel güzel konuşyurouz vallaha 2-3 hafta kendimi tanıtcam iyice ısıncaz birbirmize sonra yine teklif etcem :)

• Rica ederim, sonu güzel olur umarım :)

• bence kiz gayet mantikli hareket etmis sana bi acik kapi birakmis buda sana bir sans veririm ama bunu iyi degerlendir demek istemis nazda yapiyo biraz bence sen ilgini eksik etme ama fazlada simartma derim

0|0
    0|0
    • Şimdi facede güzel güzel konuşuyoruz konu bul diyorum ben buldum diyorum banane diyor hayata bakış açısını sordum ölmek filan istiyorum diyo ben de niye diye sordum boşver işte ayrıca şuan iltifat filan ediyorum teşekür ediyor 2-3 hafta boyunca iyice yakınlaşcam kıza beni tanımasına izin vercem sonra tekrar teklif etcem ne yapım :D

• akısina birak cok fazla iltifat etme bence bunu bir kiz olarak soyluyorum bir erkek beni asla iltifat ederek tavlayamaz biraz maço ol kizlar maco erkeklerden hoslanir (:

• tamam işte zamana yay kız patdadar çıkmak istemiyo senle ama suratına da kapıyı güm diye kapamak yerine aralık bırakıyo yani çıkarları için mutlaka lazım olacaksın ona kız akıllı yani peşini bırakma o yüzden seni kekliycek olsa da

0|0
    0|0
    • Beni kekliyecekse neden peşinden koşuyorum banane ya bırakırım onu beni kullanacaksa hiç peşinden koşmam daha iyi...

• ama aptal arkin olcağına akıllı düşmanın olsun derler

• Az önce facede konuştuk selam güzel kız dedim selam dedi konuştuk havadan sudan sonra ben seni tutmayayım sonra görüşürz dedim o da tamam görüşürz bb dedi ben de by dedim kapattık bilemiyorum ya :( :S

• Bekle ısrarcı olup kızı kendinden soğutma

0|0
    0|0
  • koş eczaneden bi kutu zaman al gel canım her şeyin ilacıdır

0|1
    1|0
  • zamana bırak ama ilgilen biraz kendiliğinden başlar bişeyler:))

0|0
    0|0
    • Emin misinz?Şimdi diyorum sen değerlisin filan sen de değerlisin filan diyor :D bilemiyorum :D Konuşcak konu bulamıyorum dedim bulursun yaa filan diyor eheheh :D ben şöyle dusundum:

2-3 hafta ben iyice kaynaşayım bu kızla bana yakınlaşmasına izin vereyim tanımasına izin vereyim diyorum ondan sonra tekrar teklif edeyim diyorum ama bilemiyorum yani sen ne dersin dostum?

• Tamam teşekkürler ama nasl sabretcem :(

• çok bekleme zaten şöyle bi kaç gün dur dayanamadığını söyle

• Naz yapiyor kezban.

0|0
    0|0
    • Emin misin?Teklifi reddetti işte arkadaş kalaım dedi ne olcak şimdi?

• İste hep bu yuzden kaybediyorsunuz ahahah

Baskalari kapar ney yahu.

• Ne varmış bunda ? ahahaha

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 günde teklif mi olurmuş hemen birazdaha tanısaydınız birbirinizi

0|0
    0|0
    • Şimdi ne yapayım dosutm biliyorum hata ettim :(

• tamam olabilirde bu denli bu şekilde demeseydin keşke hanii bir bahaneyleee söyleseydin daha iyi olurdu ama dur bakalım olucak gibi bu iş

• İnş olacak dostum ben böyle devam etcem hadi bakalım...

• Yanlış yaptın. Kız seni farklı bir erkek olarak değerlendirmiş ve bilmiyorum demiş. Burada bir açık kapı var. Buradan gireceğine, kapalı olan kapıyı kırmaya çalışmışsın... İki gün eğlenceli sohbet etseydin, olay farklı bir yerde olurdu...

0|0
    0|0
  • çok acele etmişsin... karşındaki seni tanımak istiyor. onu sıkboğaz yapma biraz zaman alacak ama ilk olarak ona güvenini kazandır. kızlar güvenebileceği tutarlı erkeklerle olmak ister arkasından sevgi,aşk gelir zaten..

0|0
    0|0
Yükleniyor...