Futbol hakkında hiç bir bk bildiğim yok 😡?

İzliyorum ama sorsan hiç bir şey bilmiyorum. Yahu öyle saçma şeyler konuşuyorlar ki kelimelerin anlamlarını dahi bilmiyorum. Bir de ortalıkta ben herseyi biliyorum tavırlarında takınıyorum, ama ofsaytı bile bilmem. Futbol tartışılan ortamdan koşarak uzaklaşıyorum. 😞 Dalga geçmeden tüm sorularımı cevaplayacak öğretecek olan var mı?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bizde izliye izliye öğrendik doğuştan gelen bişey değil bu izlemeye devam et zamanla anlarsın zaten neyin ne olduğunu. ortamlara girincede yorum yapma yorum yapanların yorumlarına aynen falan katılıyorum gibi destekle bitti gitti.

0|0
    0|0
  • Ofsaytı çoğu erkek de bilmiyor tanım olarak dersen. Taç, korner, aut, faul gibi genel terimleri bilmen yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • boşver bilme. d

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=2sSobk-S72k bak ofsaytı anlatıyo erman hoca :D

0|0
    0|0
  • ofsaytı çoğu erkekte bilmez takma kafana sen eksik değilsin:D

0|0
    0|0
  • Sen sor cevaplarız

0|0
    0|0
    • Devre arası transfer ne demek benim bildiğim tek devre arası 90 dakikalık maçın 45 dakikalık bitiminde verilen 15 dk ara. 15 dkka da transfer yapılamayacağına göre? Hayır bunu toplum içinde desem dalga geçerler herhalde 😕 ve şu sözleşme şeysi nasıl oluyor adam başka takıma kiralık gonderilince diğer takımda atıyorum 2017ye kadar bir sözleşme imzalamış. O takımdan ayrılınca o diğer takıma mı dönüyor ne oluyor? Sen bunları cevapla futbolla ilgili de soracağım. 😄

• Tamam çözdüm onu da şu 3-3-2-5 bilmem ne olayı ne oluyor birde hangi mevki ne yapıyor stoper orta saha bilmem ne ortada mi duruyor bunlar ne işe yarıyor gol atamıyor mu özellikle defans oyuncusu onun gol ihtimali yok mu 😄

• 3-5-2 4-4-2 sistemlerdir bunlar hangi mevkide kac oyuncu bulunduguyla alakali. ilk yazilan defans ortadaki orta saha son yazilan forvet. Defansinda gol atma ihtimali var sonucta oyuncular cakili oynamiyor akan oyun. Kornerlerde frikiklerde defans oyunculari ileri cikiyor o pozisyonlarda atiyorlar genelde gol. Defans oyuncularinin boylari uzun olur yenelde o yuzden ileri cikarlar boyle pozisyonlarda

• Ney öğrrenmek. İstiyossun ki

0|0
    0|0
  • Sor sor olabildiğince cevaplayayım

0|0
    0|0
    • Bak asagida "trick" adlı üyeye sordum aynı şekilde sanada soruyorum. 😄

• Devre arasından kastı şimdi bir sezon 34 hafta ya, 17. Haftadan sonra tatil oluyor bu araya devre arası deniyor transferler de bu arada oluyor. Sözleşme olayı da mesela 1 yıllığına kiralandı bir yıl geçtikten sonra eski takımına geri dönüyor ama sözleşmesinde bazı maddeler oluyor bu her oyuncu için geçerli değil mesela "Oyuncu beğenilirse kaç milyona transfer olur gibi"

• sağlık olsun 😄

0|0
    0|0
  • Bloklar arası savunma hattı deplase olmak 4 3 3 de kanat organizasyonundan falan mı bahsediyin

0|0
    0|0
    • Aynen ya onlar okurken gözlerim büyüdü hiç anlamıyorum bunları özellikle 2 2 3 işte böyle numaralar falan diyorlar diyorum ne alaka 😕

• Kiralık olayı da bir oyuncuyu pismesi için forma bulabileceği bir takıma kiralarsin orada daha fazla süre alır

• Hiç bir şey anlamadım 😄

• Gel halısaha mac yapalım ogretirim sana :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o kadar bilinmesi gerekli birşey değil besyo falan okumuyosan :/ kafanı boş şeylerle doldurma

0|0
    0|0
Yükleniyor...