-ANKET- Nba tarihinin en iyi basketbolcusu kimdir?

Michael Jordan
-ANKET- Nba tarihinin en iyi basketbolcusu kimdir?
Kobe Bryant

Wilt Chamberlain

Stephen Curry

Allen Iverson

Lebron James

Diğer (Belirtiniz)

• Michael Jordan
    33% (2)55% (11)50% (13)Oy Ver
  • Kobe Bryant
    33% (2)25% (5)27% (7)Oy Ver
  • Wilt Chamberlain
    0% (0)5% (1)4% (1)Oy Ver
  • Stephen Curry
    0% (0)5% (1)4% (1)Oy Ver
  • Allen Iverson
    17% (1)5% (1)8% (2)Oy Ver
  • Lebron James
    17% (1)5% (1)7% (2)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bana göre Chamberlain ve Jordan en iyisi. Günümüz için düşürsem Curry muazzam bir basketbolcu, günümüzde en iyisi o diye düşünüyorum Lebron ile birlikte.
Görüşlere sonsuz saygım var, bu yüzden soru sorup anket koydum zaten fakat Wilt Chamberlain gibi bir oyuncunun olduğu yerde cevap belli aslında. Rekorlara göre konuşmak gerekirse bu böyle.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Nba tarihinin gelmis gecmis en buyuk oyuncusu michael jordandir donemlerler arasi kiyaslama yapmak sacma olur verilerden yararlanmak o donemde yapilan islerden zaten en iyi kim oldugunu anlamamiza yardimci olur bu kulup bazindada boyle mesela o zamanin chicagosu belkide şu an philedephia sibi yenemeyebir bu futboldada oyle mesela tenpo ve oyuncu profilleri yillar icinde degismistir bunu teknolojiyide katmak gerekir simdi curry daha zirveye yeni cikti bu oyuncularla karsilastirmak icin en az 4-5 yil daha bu dominasyonda buralarda olmasi gerwkir jordani jordan yapan mental gucu ve oldurucu icgudusur ayni durum kobedede var zaten kobede oyununu jordandan esinlendigini soylemistir olayda burada basliyo zaten jordan evrensel olarak oyunun dunyada taninmasini populeritesini artirmistir ve zaten istatistiklerle ve yuzukler mvpler ve en iyi yilin savunmacisi olan oyuncu bu listede sindi jordani jordan yapan asil konuda jordan zirveye ciktiya abi bir daha prdan hic inmedi iste diger oyuncular hakkinda bunu soyleyemedik yani şu an lebronun ustune cikan bir curry var keza kobeyi geceb bir lebron anlatmak istedigimi anlamissinizdir insallah yanliz 40 yasinda oynadigi sezonu baz olarak kimse yorum yapmasin o sezon reyting icin oyndadi asil jordan son sampiyonluktan sobra birakti zirvede zateb

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• A derim ben

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Majesteleri M. Jordan

0|1
    0|0
  • Şimdi burada Kareem Abduljabbar yok, Karl Malone yok, Shaquille O'Neal yok... Bunlar için "Diğer" diye bir seçenek var evet, ama bu saydığım adamlar da öyle "Diğer" seçeneğine layık adamlar değiller. Listeye bakıyorum, kesinlikle Kobe Bryant diyorum.

0|1
    0|0
    • Valla Kareem ve Shaq fotoğraf olarak var. Fotoğrafı kendim düzenledim koydum. Kareem'i ve Shaq'ı koysam Lakers'ın en iyisi kimdir gibi bir soruya dönecek olay. :D Kusuruma bakma artık dostum.

• Yok be abicim ne kusuru. Şık sayısı belli neticede. Güzel soru olmuş ama tebrik ederim :)

• Teşekkür ediyorum dostum. :)

• lebron

0|1
    0|0
  • kobe nın uzerıne basketbolcu yok , ne mutlu onlar gıbılerını ızleme sansımz oldu

0|1
    0|0
    • Bu sene oynamasa daha iyi olurdu Kobe için. Bu hallerini görmek üzüyor.

• Kobe ve Jordan. Biz kobe'yi izleme şerefine eriktik. Ama süper bücür Iverson'ı seviyordum ben :))

0|1
    0|0
  • Shaq derdim ama neyse tabiki Jordan kral

0|0
    0|0
Yükleniyor...