Şerefli basın bunuda yazsana?

Cenk tosun gol atınca marıo gomez gole sevinmemiştir ve üstelik yüzü daha çok düşmüştür medyada haber değeri bile kazanmadı kimsenin haberi yok.
Şerefli basın bunuda yazsana?Fernandao gol atınca sevinmeyen van persie ancak medya bunu değil günlerce aylarca konuşup Fenerbahçe taraftarını üzmekten başka bişey yapmadı.

Böyle tarafcı medya olduğu sürece Türk futbolundan hiç birşey beklemeyin burada ben beşiktaşı kötülemek gibi bir niyetim veya başka bir amacım yok tek yaptığım bu Türk medyasının tarafcılığından artık sıkıldım onu dile getirmek istedim.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Gomez gibi yıldızın , 1461 e atılan gole aşırı tepki vermesi beklenmez zaten

Van Persie çıkarken adamla yuz yüze bile gelmek istemedi fark bu

Medyaya gelecek olursak , çoğu satilik

0|0
    0|0
  • Herifler 4-5 milyon euro maaşla yatıyor derdine asgari maaşlı düşüyor :(

0|0
    0|1
  • mario gomez tosunla bir derdi yok

0|0
    0|0
    • Van persieninde fernandaola bir derdi yok ee ozaman Fenere yapılan bu şeerefsizlik neydi?

• birbirylerine pas atmıyan oyundan çıkarken selamlaşmıyan ikilininmi derdi yok?

• Daha geçen giresun maçında fernandao gol atınca sarıldılar anteramanlarda sarmaş dolaş fotoğrafları var. ne saçmalıyon oo tokaşlamadan çıkma olayıda biraz tuaftı ancak bunu öne sürerek aralarında sorun ilan ediyorsan oo uçmuşsun sen ve benim burada dile getirmek istediğim konu bu değil nerelere çekiyon konuyu

Yükleniyor...