Bugünün anlam ve önemi anlatan bır yazı yazmanız istense ne yazmak isterdiniz?

Bu gunün anlam ve önemi anlatan bır yazı yazmanız istense ne yazmak isterdiniz bayanlar

Güncellemeler:
Demek kı 8 Mart kadınlar için hiç bir önemi yok galiba bu kadar basıt mi

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Kadına şiddet son bulmalı artık, erkekler kadınlardan daha güçlüler ama bazıları onları korumak yerine el kaldırıyor.

Bu yüzyılda artık bu son bulmalı bugün de hatırlanması gereken tek şey bu bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bugün anlamsızdır kadın hergün değerlidir. bugün dünya yürüse nolacak yarın kadınlar dayak yemeye başladığında acaba? bütün dünyaya gerizekalı derdim ve bitirirdim yazıyı sadece.

0|0
    0|0
  • Rahmet Peygamberi, kadının toplum içinde saygın bir yere sahip olması için bugün bile gıpta ile karşılanacak nice gayretler göstermiştir.

Öyle ki dönemin kadına yönelik bütün acımasızlığına rağmen O, her daim kadının onurunu korumuş, kadına karşı şiddete başvuranları sert bir dille uyarmıştır.

O’nun kadına muamelesi şefkat, merhamet, nezaket ve anlayış örnekleriyle doludur.

O, vahye muhatap olmanın heyecan ve ağırlığını ilk olarak sadakât timsali eşi Hatice annemiz ile paylaşmıştır. Sütannesi Halime’ye derin hürmet göstermiş, kızı Fatıma’yı sevgi ve şefkatle büyütmüştür.

Kız torunu Ümâme’yi omzuna alarak ashabına imamlık yapmıştır.

“Sizin en hayırlılarınız hanımlarına karşı en iyi davrananınızdır” buyuran Efendimiz, hem eş, hem baba, hem de evlat olarak bir kadına nasıl davranılması gerektiği hususunda bize en güzel örnek olmuştur.

google

0|0
    0|0
  • Bugün evi bok götürsün.

0|0
    0|1
  • biz kadınlar artık şiddet olmasın mevzusunu konuşmayalım...ezik olmak dokunuyo bana...pozitif ayırımcılığa da karşıyım...hepimiz insan olmayı başarabilme yolunda yaşasak bu en büyük erdem

0|0
    0|0
  • dil anlatım dersndeyim sandım :D

bugünün bir anlam ve önemi yok hep aynı uyduruk bi gün işte

2|0
    1|0
  • gel bize k... g ..ne

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kadınız sahiplenin kısaca

0|0