Aziz Yıldırım Mayıs ayında başkanlığı bırakıyormuş, düşünceleriniz neler?

Sarı-Lacivertli idareciler yaptıkları değerlendirme sonucunda, UEFA Finansal Fair Play (FFP) denetiminden geçtiği bir dönemde çok maliyetli bir takviyenin kulübü zora sokacağı yönünde görüş birliğine varmıştı.
Yönetimin aldığı bu kararda bütçe dengesizliği yüzünden Fenerbahçe'ye UEFA'dan gelebilecek olası bir transfer yasağı cezasının yanı sıra başkan Aziz Yıldırım'ın da büyük etkisi olduğu öğrenildi. Yıldırım'ın kurmaylarına sürekli olarak "Mayıs ayında başkanlığı kesin olarak bırakıyorum. Kulübü borç yüküne sokamam. Kimse benden bu dönemde büyük transfer yapmamı beklemesin" dediği öğrenildi.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• melih gökçekle bırakırlar dıye dusunuyodm ben :D

1|0
    0|0
    • Melih Gökçek biraz zor bırakır Osmanlıspor'u

• @UluBodun Melih Gökçek Osmanlıspor'un Onursal başkanı da ondan bahsetmiştim.

• @soran Aziz Yıldırım ve Melih Gökçek ilk başkan olduklarında 20. yüzyıldaydık. o kadar eskiler yani
      ne Aziz Başkan bıraktı koltuğu nede Melih başgan o günden beri. Arkadaş buna vurgu yapmış ironi yaparak. zira osmanlısporun bir kaç yıllık mazisi var daha

En İyi Kız Görüşü

• Şikeci adam bıraksın gitsin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Klübün ceza alacağı falan yok gelecek ceza meze yok buket masabaşı medyasının düzenleme haberlerını atma evet mayısta bırakıcak zaten mayısta bırakacağını acıklamıştı ali koç yeni başkan olacak

1|0
    0|0
  • bence bırakmaz, şimdilik gider yapıyor

1|0
    0|0
  • Daha ne transferi yapcak zaten. Yiter.

1|0
    0|0
  • mayısta Aziz Başkan bırakıyor. geçen başkanlık seçimlerinden önce söyledi zaten kazansam da kaybetsem de bu son adaylığım diye.
    Asıl konuşulması gereken ALİ KOÇ Başkan olacak!!!

1|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak ben aziz yıldırımın fener bahçe sevgisine hayranım abi adam bu iş için dogmuş...

1|1
    0|0
  • isabet olur

1|0
    0|0
  • paşa gönlü bilir

1|0
    0|0
  • bırakmıcak.. diyecekki ben mayıs dedim ama bu mayıs demedim ki dicek :)))

1|0
    0|0
  • Takıma yazık olacak.

0|0
    0|0
  • Pavalı köpeklev

0|0
    0|0
  • Bırakmaz o it

0|0
    0|0
  • türk futbolu yükselişe geçer bıraktığında