Tam olarak böyle değil mi ? ?

Bakıyosun ki , ona dair sende olan herşey sadece alışkanlık . Sevgi bitmiş , aşk gitmiş , huzur bitmiş.. Söyleme hala sevdiğini falan , zırvalama ağzında onu unutamadığına dair cümleleri ; biliyosun , unuttun . Zor olmadı . Olmicaktı , biliyordun . Uzaktı . Gözünün önünde olmadığı için zorlamicaktı . Yanmicaktı canın , acımicaktı içinde biyerler , yazdıklarına üzerine alınmicaktın , her şarkı sana onu anımsatmicaktı , gülerken aklından geçmicekti , sabah kalktığında mesaj atma hissi duymicaktın , özlemicektin onu , fotoğraflarına bakıp okşamicaktın ekranı hiçe sayıp yanaklarını , ağlamicaktın onun için , sinirini başkalarından çıkarmicaktın , ismi geçtiğinde bişeyler harekete geçmicekti , olmicaktı yazdığın yazılar ona . Tamam olucaktı hepsi ama atlatıcaktın hepsini zamanla. Atlatıyosun değil mi ? İater istemez unutuyosun . Çünkü hatırlanıcak hiçbişey yapmıyo . Hayatında bi başkası olduğunu düşünüyosun , belkide eminsin , kendine yediremiyosun. Canın acıyo dimi ? Geçicek. Yemin ederim atlatıcaksın. Hıçkıra hıçkıra ağladığın tüm gecelerin hesabını haykıra haykıra gülerek ödiceksin.Yemin ederim böyle olucak söz veriyorum. Düzeliceksin. Yanında olmicak o ayrı. Hissizleşiceksin gittikçe. Hissizleşmişte olabilirsin kimbilir.. Aynalar ne kadar itici geliyo dmi ? İnsanlara uyuz oluyosun Çünkü ne halde olduğunu gram düşünmüyolar, seni düşünüüyolar ancak akıllar başka yerlerde. Gülümsüyosun onlara yalandan . Geçecek. Zor olucak ama geçicek . Yazmak artık rahatlatmıyor olsa gerek , can yakıyo. Sahi canın zerre umrundamı acaba.. Düşünüyomu seni?''Acaba benim kadar onunda canı yanıyomudur'' diye soruyosan kendine , geçmiş olsun. Resmen unutmamak için direniyosun . Nafile. İstesende istemesende unutucaksın. Çünkü alışıyosun. Elinde olmadan , sadece hayatında yeni biri olmadığı için üzülüceksin. Sorduklarında söyliceğn bi o olduğu için . Gerçi hayatında biri olsun da istemiceksin, iğreniceksin bi süre onlardan. Sana ilgi gösterenler '' defol git sende canımı yakıcaksın biliyorum '' gözüyle bakıcaksın. Yakıcak. O da böyle yapmıştı. Önce yaralarını sardı , yanında oldu , seni dinledi , kendine güvendirdi , sevdirdi , bağladı , sonra da kapanan yaraları yeniden kanattı . '' Şimdi napıyodur acaba ? Uyuyomudur karnı açmıdır özlemişmidir biraz da olsa ?'' sorularından vazgeç . Ağlama sakın . O ağlamıyo gülüyodur büyük ihtimal . Ya da başkasına yazıyodur , belkide tuvalette. Uyuyoda olabilir. Ama emin ol ağlamıyo. Sakın ağlama . Sakın ! Hiç haketmiyo .

Güncellemeler:
Arkadaşlar benim kaleme aldığım bişey değil her harfinde kendimi bulduğum bi yalnızca.. :)

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Süper. Unutmak zorunda olduğunu söyleyen mantığın ile unutamadığını itiraf eden duygularının çatışması ancak bu kadar güzel bir şekilde kaleme alınabilirdi.

Bundan sonra, o yaraların bir an önce kabuk bağlayıp iyileşebilmesi için yapman gereken, duygularına gem vurmaya çalışman olmalıdır.

Çok zor olduğunu biliyorum, yaralarının çok taze olduğunu tahmin edebiliyorum, baktığın her yerde onu gördüğünü, duyduğun her sesin onun sesi gibi geldiğini biliyorum.

Gördüğün her yüzde gözlerinin onu aradığını biliyorum.

Ama hayatın çok acımasız olduğunu, her yeni gelenin kalbindeki yarayı kapatıp yeni bir yara ile sana veda edeceğini, her gidenin ardında sadece acılar bırakacağını, bu acıların zamanla anılara dönüşeceğini de sen bilmelisin.

Gerçek hayat bu işte, zaman ilerledikçe bu yürek yaralarının aslında seni olgunlaştıran, kendi başına ayakta durmanı sağlayan, daha dik ve daha öz güvenli yürümeni ve hayata karşı daha güçlü olmanı sağlayacak bir ilaç olduğunu anlayacaksın.

Gözlerin her gidenin ardından yaşlarını akıtmayacak artık, yüreğin her acıyla kanamayacak, gidenlerin ardından onların neler kaybettiklerini düşünüp gülümseyeceksin. Her gelene güvenilmeyeceğini öğretecek sana şimdi çektiğin acılar. Değil rüzgarlar, fırtınalar bile seni yıkamayacak, gitmek isteyene yolu sen göstereceksin kendinden emin bakışlarla.

İncitemeyecek insanlar senin gururunu, izin vermeyeceksin oynamalarına onurunla. Mağrur ve gururlu duruşunla ezeceksin onları birer karınca gibi. Küçülecekler senin gözünde, sonra yok olacaklar arkalarında bıraktıkları birkaç küçük anılarla.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• Canım yazın çok içten olmuş neler yaşadığını o kadar iyi anlıyorum ki...

Ama ağlamadan atamıyorsun emin ol. O gözyaşlarının olgunlaştırdığı meyveleri zamanı gelince toplayacaksın. Beddua etmemeli yada neden bunları yaşadığın için isyan da etmemeli çoğu güzel kapılar o berbat kapıların kapanmasıyla açılıyor. Ve şimdi sen kimseye güvenmemeyide öğrendin bununla birlikte nerelerde hata yaptığının da farkındasın o yüzden kolay sıkılmazsın

Dediğin gibi üzülmeye değmeyecek insanlar için harcanmış onca sene ile ilerleme yeni yaşlarına

Her zaman daha iyilerini yaşamak için daha iyilerine layık olduğunu düşün

Şunu da söyleyeyim eğer ben üzülmeseydim iyi bir yazar olduğumun farkına yaramayacaktım.. anlatabiliyor muyum ?

Bu zaman zarfında kendine odaklan ve gerçek kendini bul canım.. İyi dileklerimi sunuyorum

1|0
    0|0
    • çook çok teşekkür ederim o güzel dileklern ve söylediklerin için bende yazarım kalemim tükenene kadar ama bunu yazmadım duygularımı yansıttığını düşündüğüm bi yazı bu yalnızca kimseye edicek ne bi bedduam ne de bi kötü sözüm var

• bende canım.. seninkide kutlu olsun

• sen en iyisi kitap yaz zeki kuaför :D cidden güzel yazsan bence bayağı satar :D çok güzel olmuş başarılar :D

1|0
    0|0
  • ağladım amuagoyim :(((

0|0
    0|0
Yükleniyor...