Bugün rüya gördünüz mü?

bugün rüya görenler varmı gördüyseniz ne gördünüz ? mesela ben iki rüya gördüm bugün :)

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• benim rüyalarımdan film olur herhalde uzun detaylı görüyorum.ürkütücüde olabiyor.2gün önceki rüyamda geniş soğuk,boş bir odada bir divanın üstünde uyuyorum,sonra kendimi pencere önüne dizlerim üstünde oturmuş ellerimi açmış dua ederken görüyorum.ayağa kalkıyorum benden bir tane daha yatakta uyuyor görüyorum.çevremi ayakta duranın gözüyle görüyorum.sonra sol yanımda bir nefes hissediyorum kara bir gölge.yataktaki ben çırpınıyo yüzü korkunç bir halde bembeyaz.sonra o gölge benim tek ayak bileğimden tutup havaya kaldırıyo ve fırlatıyo duvara çarpıp düşüyorum o sırada uyandım.sol yanım kaburgalarım ağırıyodu.sanki gerçekten düştüm.belki rüyanın etkisiyle çırpınıyodum bilmiyorum.uyanırken yatağın içine düştüm sanki.böyle güzel bir rüyaydı.rüyalarım benim ilham kaynağımdır.onların etkisiyle resim yaparım tasarımlarıma yansıtırım rüyalarımı.:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• gördüm sayısal dan 3 trilyon kazanmıştım tam paramı almaya giderken uyandım

0|0
    0|0
  • hemen hemen hergün görürüm... rüya deyip geçmeyin geleceğinize dair rüyalar yoluyla size iletilir.. yeter ki tabirini iyi araştırıp şifresini kırın.. benimkiler hep çıkıyo..

0|0
    0|0
  • Ben gördüm rüyalari 2 dakika icinde unutuyorum. Cevap veremicem yani

0|0
    0|0
  • hayır görmeidm

0|0
    0|0
  • Her gece bir çok kez rüya görüyorum. 4 belki 5. En fazla 3, en az 2 tanesini net hatırlayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • gördüysemde hatırlamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...