Dünya kadınlar günü ve siz daha önce kadınlara karşı yaptığınız hataları birdaha yapmamayı düşündünüzmü?

8 mart dünya kadınlar günü için ;

dünya kadınlar günü ve siz daha önce kadınlara karşı yaptığınız hataları bir daha yapmamayı düşündünüz mü?

şiddet, taciz , hor görme bunlar gibi şeylerin yaşanmaması için kişisel olarak bir çaba içinde olmayı düşünüyor musunuz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu saydıkların

zaten hayatımda yok

ve kadınlar

zor hayatın içinden

bir kardelen gibi

açan çiçektir:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tacizlerime, tecavüzlerime, hakaretlerime ve şiddetime 1 günlük ara verdim, hade gene iyisiniz...asdsadsad

(yahu zaten kadına bi işkencemiz yok, neden seviyorsunuz bu kadar mazlum edebiyatını, mesela @meyra hanım, siz yaşantınız için, hor görülüyorum, kötü muamele görüyorum, aynı şekilde bu site de bu davranışlara maruz kalıyorum diyebilir misin? Aşırı hassasiyet göstermeyin, alet ediliyorsunuz...oynuyorlar sizinle, hemen gaza gelmeyin derim)

1|0
    0|0
  • KS de herkes çok cici bunları zaten yapmazlar ki. Türkiye de kadına uygulanan bu aşağılayıcı aşağılık davaranışlardan kurtulmanın bir günde çicekler , hediyeler verme ile olmayacağını anlayabilirsek daha fazla yol alırız. Bugün kadınlar erkelere bu aşağılayıcı şeyleri yapsında erkeler de görsün , anlasın da demiyorum ama başka şeyler yapmak lazım ... Bence Bugün bütün kadınlar 24 saat boyunca kendilerini bir odaya kapatsınlar ve hiçbir şekilde erkelerle temasda olmasınlar. Belki o zaman kadınlarımız olmadan dünyanın ne kadar da boş , çekilmez olduğunu anlayabilirmiyiz acaba ?

1|0
    0|0
  • bikere eski sevgilimi hipralamistim beni resmen hirpala diye yalvardi.. ( keske olmasaydi )

taciz asla yapmadim..

horda asla görmedim

o hirpalamadan sonra asla el kaldirmadim bir baya yapmamda..

o bana bi ders olmus oldu galiba bilmiyorum..

kadinsiz erkek erkek olmuyor..

1|0
    0|0
  • hmm hayır düşünmüyorum ben zaten centilmen biriyim, şiddet taciz vs bunlar tarzım değil. Maçoyum o ayrı, dizime yatırır poposuna bir iki tane şaplak indiririm, tabi hakettiğinde. Bu şiddet sınıfına giriyor mu acaba bilemedim.

1|0
    0|0
  • ben bi kere istemeden sevgilimi aldatmıştım abla beni affetti sonra şüphe içinde 2 sene ilişki yaşadık bir daha asla yapmam kesinlikle aldatır ve yakalanırsam devam etmem direk bitiririm :*

0|0
    0|0
  • Kadınlar çiçektir..

1|0
    0|0
  • bugününüz kutlu olsun...herşey gönlünüzce olsun:)

1|0
    0|0
  • Ben zaten hata yapmıyorum.O dediğin şeyleri engellemekten ben sorumlu değilim.

1|0
    0|0
  • Kimseye kötülüğüm yok, aynen devam haliyle.

0|0
    0|0
  • önce kadınlar yaptıkları hataları bir daha düşünsün

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eşeğe altın burma bilezik taksan yine bayandır.

1|3
    0|0
  • Çok güzel. Çoğu düşünse de yarın unutur bence:)

1|0
    0|0
  • ahhh ah düşünseler keşkeee

0|0
    0|0
Yükleniyor...