Ne kadar dağınıksınız bir bakalım...

üzerinizden çıkan elbiseyi hemen düzler misiniz yoksa çıkardığınız vaziyette durur mu :D dürüst olalım ankette yaptım kendini ifşa etmek istemeyenlere asadssfd detayımda çok uzadı sevindirik oldum :D

• Çıkarır çıkarmaz düzlerim :)
    28% (5)33% (5)30% (10)Oy Ver
  • Çıkarırım bi süre geçince düzlerim :)
    33% (6)0% (0)18% (6)Oy Ver
  • Düzlemekten nefret ederim .çıkardığım gibi durur öyle :D
    22% (4)20% (3)21% (7)Oy Ver
  • Ne düzlemesi ya üzerimden çıkarır fırlatırım :D
    17% (3)47% (7)31% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|25

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Eve gelirim. Üzerimi çıkartırım eğer temiz ise askıya asar dolabıma yerleştiririm. Eğer kirli ise sepete atarım yıkanmak üzere. Beni alan kız yaşadı. Çok zahmetsiz bir koca olacağım galiba.. =)

1|0
    0|0
  • Benin Kıyafet dolabım yatağımın üzeridir :)

1|0
    0|0
  • dağınık bi insan değilim düzeni severim. gömleklerim, tshirtlerim kazaklarım ayrıdır pantolonlarım askıdadır. Düzeni seven bir insanım ve hepsi simetrik olmalı

0|0
    0|0
  • titizim . dağınıklıgı sevmem. herseyın yerı vardır orda durması gerekır. duzenı bozana kızarım. agresifim . dağılın len

0|0
    0|0
  • Bi ara hayal ediyordum..Düşünsene kıyafetlerin senin üzerinden çıkıyorlar.. pis olanlar çamasır makınesıne gidiyor.. temız olanlar dolaba gidip kendı kendını katlayıp hizaya giriyor..

Süpürge kendi kendine evi süpürüyor..Bulaşıklar kendını yıkıyor :D

0|0
    0|0
  • oyum D :)

en nefret ettigim sey hahaha giyinmesini severim ama koltukugun üste felan filan dolu olur daima pesimden hep biri toplamasi lazim hahahha :D

0|0
    0|0
  • yatağımın altına atarım.

0|0
    0|0
  • kızlar dağınık erkekler dağınık ilerde kendi b*kumuzun içinde boğulacaz galiba

0|0
    0|0
  • elbiseydi eşyaydı düzgünde...şuan ben baya bi dağınığım 3 gündür hiç uyumadım aralıksız çalışıyorum.bunu nerden vakit buldunda yazdın deme.bi kahve molasıda olsun artık :)

0|0
    0|0
  • D şıkkı.hala annem arkamdan toplamakla uğraşıyor :)

0|0
    0|0
  • Aşırığı dağınığım kıçımdan çıkardığımı atarım.

0|0
    0|0
  • ben çok derli topluyum

0|0
    0|0
  • Düzen konusunda hastalığım var sanırım,çok düzenliyim kafama takılıo...

0|0
    0|0
  • Benı tarif eden şık yok:) dağınıklık mı odam savaş alanı gibi :)

0|0
    0|0
  • düzensizim ve bundan nefret ederim

0|0
    0|0
  • Benim kadar dağınık ve pasaklı bir erkek var mıdır, hep merak ettiğim bir konu.

0|0
    0|0
  • üstümden çıkarır kıçına bir tekme basarım lazım olduğu zaman düzeltir giyerim :)

0|0
    0|0
  • Çok dağınığım.

0|0
    0|0
  • Öyle bir fırlatırım ki elbiseleri, ertesi gün arar dururum nerde diye :)

0|0
    0|0
  • dağınıklığa tahammülüm yok

0|0
    0|0
  • Askıya bırakırım.

0|0
    0|0
  • ben kısaca sss tir et der atarım bi köşeye

0|0
    0|0
  • vayyyy yanlız degilmsim hatta bi kız bile aynı sıkkı vermis :D kendimi cok pasaklı sanardım :D :P

0|0
    0|0
  • sadece 1 kişi düzlerim demiş şimdilik başımıza taş yağcak bende dağnığım :)

0|0
    0|0
  • Fırlatırım direk nere gelirse..

0|0
    0|0
    • Ama topladım mı da jilet gibi yaparım.. .d

Kızlar Ne Diyor 14

• dışardan gelirim, biraz otururum, biraz oyalanrım, sonra sohbet muhabbet derken anca çıkarırım üzerimi. Çok zor iş bebekim ya :D

1|0
    1|0
  • dağınıklığa dayanamam valla haa .. canım sıkılır dağınık yerde duramam :D

1|0
    0|0
  • Ev içinde giydiğim kıyafetlerimi katlar koyarım 2-3 günde bir değişirim , işiçin giydiğim kıyafetleri çıkardığım gibi kirliye atarım , dağınıklığı pek sevmem ...

0|0
    0|0
  • genelde daginikliktan gicik olurum ama benimde aninda düzenlemdigim seyler oluyo, fakat yinede toparlamak icin üzerinden fazla zaman gecirmemeye calisirim...ruhum sikiliyo öyle daginik olunca

0|0
    0|0
  • Çok dürüstüm üzerimden kıyafetlerimi çıkarır çıkarmaz hemen askıya asarım evde hem dağınıklığa katlanamıyorum hemde kedim etrafta kıyafetim varsa tırmıklıyor paramparça yapıyor yada üzerine yatıyor kokum olduğu için tüy içinde kalıyor kıyafetim.

0|0
    0|0
  • Karışık bişeyim ben. Simdik giydimi hemen dolaba koymam havalandırma olur e, bölecede pek tertipli gibi gözükmez. Yikanacaklar kapının tarafına atılır ve sonra banyoya kırlige götürlür.

0|0
    0|0
  • daginikim ama pasakli degil

üsengecim ama tembel degilim

0|0
    0|0
  • Bi süre geçtikten sonra aklıma gelirse düzenlerim kıyafetlerimi :D

0|0
    0|0
  • Çıkarırım bir süre geçince düzlerim :)

0|0
    0|0
  • Düzlemekten nefret ederim .çıkardığım gibi durur öyle :D

0|0
    0|0
  • annem kızar

0|0
    0|0
  • fazla dağınık değilim

0|0
    0|0
  • bu ne ya herkes mi dağınık :)) tek değil mişim

0|0
    0|0
  • kendimi ifşa etmeden yazıyım vallahi çok dağınığım çıkarır çıkarmaz atarım yatağın yanına :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...