Hiç arkadaşınızın sevgilisinden hoşlandığınız yada onun sizden hoşlandığı oldumu?

başıma gelmişti ,dün gece rüyamda gördüm aklıma geldi. pis durumdur harbi.başınıza geldimi, ne yaptınız, sonuç noldu?

0|0
15|22

En İyi Erkek Görüşü

• benim oldu ama su sekilde ... cıktıgını bilmiyordum ... ogrenince cok kotu oldum . .bana kim oldugunu soylemedi ama ben ogrendim .. ve uzun suredir bu duruma elim kolum baglı duruyorum yapabilecegim bişi yok .. zamanında yapmıs oldugum hatalardan dolayı ... neyse hayırlısı bakalım .. yuz yuze bakmaya devam .. ne kadar icin acısa da ... ama bilseydim uzak dururdum gibi geliyo ...

0|1
    0|0
    • ben dedım rahatladım . sonuc noldu hıc

• bir gun bırı cıkar . aklını basından alır. gece hayalıyle uyumanın tadına varırsın . o zaman hersey degısır

• simdi nasıl sevmissem her olumsuzluga ragmen onunla hayal kurmak hosuma gidiyor ruyalarımda goruyorum gecende sarıldıgımı gordum cok gercekciydi... neyse hayırlısı bakalım... inşaallah sonunda 2 tarafıda mutlu edicek birliktelikler versin nasip etsin Allah herkese ... ne diyim ...

Kızlar Ne Diyor 15

• Hoslanan oldu yuz vermedim arkadasi ile beraberim, simdi gorusmeyi kestik onunla. Rahatsiz edici bi durum. Hos bisey degil arkadasiyin sevdiginden hoslanmak ama gonul oluyor. Arkadasliklar boyle yok oluyor malesef, ALLAH kimseyi dusurmesin o duruma, AMIN

0|1
    0|0
  • Ben böyle bir sey yasamadim allah yasatmasin , ama benden hoslanan olmustu hemen bütün bagimi kopardim :(

0|1
    0|0
    • sert olmus

• birşey yaptıysa o zaman dogrusun.

• bence dogru yapmıssın yoksa iyi niyetindendolayı dahada kendini kaptırabilir

• benim beğenduğum uşağa aşık olmuştu bi kız hemen uşağı kendi tarafıma cektim soğuttum onu kızdan

1|2
    0|0
  • tam emin değilim belki benim kuruntumdur ama bi sınıf arkdsımın sevgilisi sanki bana yavsıo gibi gelmişti.her gördüğü yerde gözünü kacırmadan dik dik bakıp ortamda her lafıma atlıodu.bende bunu farkedince hep tersledim karsılastıgımızda görmezden geldim falan.gercekten cok zor bi durum.benim hiçbi art niyetim olmamasına karsı arkdsıma karsı kendimi cok kötü hissediodum

0|1
    0|0
  • Yakışmaz bize böylebirşey yapmak , benden hoşlanan olduğunda uzaklaşırım mesafe koyarım ...

0|1
    0|0
  • oldu

"dondurma ağzını yüzünü kırmayım otur kenara,o kadar çok romantik komedi izlersen sonunun böyle olacağı kesindi zaten" diyorum,yavaştan geçiyo

0|2
    0|0
  • Su hayatta sevmedigim cok nadir sey vardir. Ve buda aralarinda. Basima bir kac defa geldi. Yamuk yapmaya calisan Erkeklerde yamuldular zaten sorun yok. Olan kizarkadaslarima oldu ne yazikki.

0|1
    0|0
    • genelde erkekler kızlara mı yazıyor ?

• kizlar da az degil.. bilmiyorum .. her iki tarafta serefsiz olunca olur boyle seyler kiz erkek fark etmez

• oldu arkadaşlığım bitti

0|1
    0|0
  • hayır olmadı .Allah korusun ama öyle birşeye mahal verecek davranışlarda bulunmam onlar da bulunmaz

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarımın sevdiği çocukların beni sevme durumunu çok yaşadım. Karaktersiz kişi sevmişler ama karaktersiz sevgili edinmemişler Allahtan. Bende hiçbi arkadaşımın sevgilisine o gözle bakmadım.

0|1
    0|0
  • Racona ters :)))

0|1
    0|0
  • Bikeresinde erkek arkımın erkek arkından hoşlanıyordum tabi geçmiş o baya eskiydi

0|1
    0|0
  • hayır olmadı

0|1
    0|0
  • en sevmediğim şey ise budur, hayır gelmedi.

0|1
    0|0
  • ben en yakın arkadaşımın sevgilisine aşık olmuştum ilk unutmayı denedim olmadı baktım farketmeden çocukla yakınlaşıyorum kendimi engelleyemiyorum saçma bir nedenden arkadaşımla büyük bir kavga ettim eee arkadaşım bana küsünce sevgiliside benimle görüşmedi şimdi onlar ayrıldılar ben çocuğu hala seviyorum :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Başıma geldi, en yakın, kardeşim dediğim arkadaşımın kız arkadaşı bana bayağı bir asılmıştı vakti zamanında. Ne olacak yüz vermedim, en sonunda da tersledim. Ama arkadaşıma bana asıldığını falan söylemedim tabii ki üzülmesin diye, sonra onlarınilişkisi de uzun sürmedi zaten, ayrıldılar. İyi olmuş öyle bir kadından kurtulduğu. Bazen güleryüzüm ve samimiyetim yanlış anlaşılabiliyor.

0|1
    0|0
  • Allah korusun gelmedi ama bundan korunmanın çok basit bir yolu var. Bak şimdi, bu gibi olaylar genelde grup halinde takılan arkadaşlarda oluyor. Yani bir kafeye, sinemaya, restauranta, gezmeye, ev partisine, aklına ne geliyorsa heryere birlikte giderseniz bir grup halinde oluyor. Bunun bir sınırı olmalı. Sevgilin seninle görüştüğü kadar, karşı tarafla da görüşmeyecek! Senin için de aynı şekilde. Bakıyorsun 1 tane otomobil var, içinde 2 çift. 2 kız 2 erkek sevgililer. E tabi olur bu tip şeyler o zaman.

0|1
    0|0
  • Benim sevgilim var çok şükür, o duruma girmek harbiden kötü arkadaş Allah herkesi korusun. Tabi gönül bu ete de konar ota da :)))

0|1
    0|1
  • elem terefiş kem gözlere şiş hayırlara gitsin rüyan hiç öyle bir şey olmadı o gözle bakmam hiç kimseye hepsi benim için bir ahmettir mehmettir gözümde .D

0|1
    0|0
  • En yakın arkadaşımın sevgilisinden kıllanıyorum bu aralar. A.M.K (Araya mesafe koy. mak lazım bu durumlarda.

0|1
    0|0
  • O kadar kişiliksiz kızlara ne bkarız ne de o kadar hasta adamlarız. Şükür bu zamana kadar olmadı. Umarım bundan sonrada olmaz.

0|1
    0|0
  • basıma geldi ama vazgeçtım serefsızlık gibi aslında gibisi fazla insan arkadasına bunu yapmaz diye düsünüp kendımden utandım biran..bırdahada o ınsanın oldugu ortama girmedım.

0|1
    0|0
  • beğendiğim oldu, hoşlandığım olmadı kendimi tutmuşumdur, ama yine de belirttiğin gibi pis bir duygu. Reddetmeme rağmen o dönem arkadaşımla aramın açılmasına neden olacak şekilde benden hoşlanan da olmuştu

0|1
    0|0
  • oldu basıma geldı cok sıkıntılı bı durum cok sevdıgın arkasın ıse daha kotu ama bazı serefsızler var eskı sevgılıne sarıyor o ayrı serefsızlık

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • ben hoşlanmadım ama benden hoşlananlar oldu.arkadaşlığa önem verdiğimden uzaklaştım bulaşmadım

1|1
    0|0
  • I, ıh ama burada grup yapanlar varmış.

0|1
    0|0
  • ohhoooohoo, o kadar çok yaşadım ki bu durumu. sonuç hep felekat oldu :)

0|1
    0|0
    • ben gıdıp arkadasıma sölemıslıgım bıle oldu abi , dayanamamıstım.

• ilk başıma geldiğinde biz kızla ilişkiye bile başlamıştık sonra olay ayyuka çıktı bissürü olay oldu falan tam bi felaketti :))

• populer adamın hali başka:)

• Şeref kalmamış derim öyle yapanlara.

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı inşallahta olmaz

0|1
    0|0
  • Öyle birşey olmadı olmazda benim kitabımda yazmaz

0|1
    0|0
  • seviştiğimiz bile oldu ..

0|1