Sporcular bir sorum var bakar mısınız?

Ben 13 günlük İsveç diyeti yapmayı düşünüyorum ablamda yaptı baya kilo verdi sonra almadı da. Şimdi bu diyeti yapsam vücudum sarkar mı? Spor salonuna yazılacağım da ondan önce bunu yapmak istiyorum sizce olur mu ne dersiniz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla vermezsen sarkmaz

0|0
    0|0
    • Peki verdiğim su ve kastan mı olur? Bana yardımcı olur musun ya aklım çok karışık :(

• Yağdan da gider senin beslenme ne bağlı

En İyi Kız Görüşü

• vucudun sarkar sıkılaştırırsın ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 13 diyet yapicagina yani sarkma drrdi olmafan diyetini uzun zamana yayip yag kaybedip kas kutlesinden eritmeden duzenli egzersis plani alip prof yani spor center lerden bide doyetisyende uzun sure yapabilecegin diyet programi sonuc ben ce seni korkularindan arindirip iyi gorunmeni sagliyabilir ama prof yardim sart ( bence)

0|0
    0|0
    • Onu da denemeyi düşündüm ama çok pahalı hoca yardımıyla ancak spora yazılma imkanım var diyeti ben yapacağım ama nasıl yapayım bilmiyorum :( çünkü kendi başıma yapacağıma inancım yok ve 13 gün tamamına uyup kilo vereceğime inanmak istiyorum :(

• Yaf burdan yardim etmek isterdim ama bu pek mumkun değil ayrica kilo verme olayins gercekten bukadar takti isen bunu yaoabilirsin yalniz kilo verme 13 gun fit goruntu ve begeni bunlari yapabilirsin iradenle lakin kalici olmasi icin yardim alman mutlaka gerekicektir sunu aklindan cikarma her ne yaparsan yap bunu once sagligin icin yap cubku ani verilen kilolarda kas kaybi yasanir bacak yag ve kas kaybeder ama unutma bel ve boyundanda yani omur bolgeside hizli bir sekilde yag kaybedecegi icin o bolgedeki kaslarda hizli birsekikde erir buda senin vucudunda tamiri mumkun olmayan sonuclar dogurur lutfen dikkat et olurmu.

• Sarkmaz kezban

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu diyeti bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu, deneyeceğim :)

0|0
    0|0
  • spora başla zaten kilo verirsin hele voleybolda boyun bile uzar

0|0
    0|0
Yükleniyor...