Fit vücutlu erkeklerin yarı çıplak fotoğraf paylaşması

kendini aynada çekenlerin çok itici olduğu ortada.fakat ajansta çalışan birisi ise ve profesyoneller tarafından çekilmiş fotoğraflarını paylaşsaydı ne düşünürdünüz.

Güncellemeler:
arkadaşlar ben ufak çaplı bir mankenim yalnız aşım işim öğrencilik.tanınmış bir manken olsam zaten veya tek işim o olsa zaten bu soruyu sormam bile ama henüz tam yolumu çizmemişken böyle bir fotoğraf paylaşmak arkadaşlarım arasında nasıl karşılanır onu merak ediyorum sadece yorumlarınız için teşekkürler...
arkadaşlar yorum yaparken muhafazakarsanız belirtin.hayır biscolata erkeklerine hayransınız bir türk evladı çıkıp fotoğraf paylaşayım diyince yok iğrenç falan.objektif olun biraz lütfen.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Katiliyorum.. onuda gectim manken olsan bile ne gerek var.. hic sevmem luzumsuz isleri.

"Fotograra inanmayanlar var bu benim" diye bide altina yorum yapanlar var, zannedersin uzerine merinos hali sermisler.. iiyy..

0|0
    0|0
    • biscolata erkeklerini görüncede ağzınızın suyu akıyor.ne olacak sanki biraz ego tatmin etsek.

• Yalniz arada fark var.. onlar biskolata erkegi

Kızlar Ne Diyor 6

• inancım yok. bende itici buluyorum aynada vücuduyla hava atanları.ki bende güzel vücut olsa çeklirim paso ama =D ama profesyonelse itici bulmam.arkadaşların en fazla kıskanırya da imrenir sorun etmiyorsan koy derim.

0|0
    0|0
  • Ben sevgilim olan insanın öyle bir şey yapmasını istemem. Çok itici.

0|1
    0|0
  • mankenmi bu kişi ? değilse kezbanların orasını burasını acıp fotoğraf cektırmesı gıbı bırsey. profesyonel çekim olsa ne olur :) olmadığın bişeyi olmaya çalışmaya gerek yok.

0|0
    0|1
    • manken adayı olsa peki

• uhahdebakam yorum yapsana şakşakcılık değil.

• yahu baskası gorsun dıyemı yaptın ? illaki insanların gözünemi sokmalı yani..

• o zaman kesinlikle çok güzel.

0|0
    0|1
  • Tuhaflar işte manken adam farketmez koymamalılar

0|0
    0|1
  • çıplak koymasın ya hava atıyomuş gibi görünür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yarı cıplak fotografını koyan insan bir gecelik ilişki arıyan kişidir dürüst bi ilişki arıyan insan kendını reklam yapmaz...

1|1
    1|0
    • ha sen ilişki diyorsun :) mesele o değil facebook hesabımı ilişki aracı olarak kullanmıyorum çok daha farklı yöntemleri var biraz dışarı çıkıp gezersen sen de öğrenirsin.benim sorun gayet net belli bir arkadaş kitlem var onlar arasında nasıl karşılanacağını merak ediyorum.sorum erkeklere değildir onşlar haklı olarak hep yanlış bulurlar ;)

• bak öyle bir düşüncen varsa bunu yakın cevrene paylaşır yorum alırsın sosyal medyada paylaşmak teshirciliktir simdi ciciş kardeşler onlarda yarıcıplak fotograf yayınlıyor tweterda ama takıpcılerı abazalar...

• kızlara böyle bişeyi yüzyüze sormak pek doğru gelmiyor arada bir çıkar montu vücudu görek falan espirileri dönse de sosyal medyada paylaşmak hem de yarı çıplak nasıl karşılanır bilemiyorum soramıyorumda

• dostum bunu farklı bi şekildede gösterebilirsin

mesela arkadaşlarla halı saha maçı sonrası yarı çıplak veya yazın deniz kıyısında çektirebilirsin

1|0
    0|0
  • erkek çıplak olmamalı

0|0
    0|1
  • çok itici

0|1
    0|0
  • çıplak derken?

adonis ve omuz kası yapsam çok tarz bir fotoğraf çektiririm.

hatta aklımda var belki şuana kadar kimsenin aklına bile gelmemiştir.

0|0
    0|0
    • altta kot üst çıplak adonisten itibaren.

• olursa adonisim geniş omuzlarım bende çektirirm.

kıskanmaya gerek yok bence kızlara gayet çekici gelir.

bende başlayacağım belki yıllarca çalışacağım.yaparsam bende çektirim.

Yükleniyor...