Galatasaray Yarın Sivasspor Maçına Hangi Forvet Oyuncusu İle Çıkacak?

Yarın lig başlıyor takımda hala bir forvet yok, merak ediyorum yarınki maçta sakat Burak'mı oynayacak yoksa yüzü morarmış ve psikolojik olarak çökmüş Umut'mu oynayacak? Şimdiye kadar bütün transferler bitmiş ve takım yarınki maça kenetlenerek 2. Yarıya başlıyor olmalıydı.

Bir takımın kadro planlaması bu kadar kötümü yapılır bunun hesabı Dursun ve Hamza'ya sorulmalı heleki Amrabat ve Bruma'yı gönderip Yasin'i tutan Burak küsmesin diye forvet aldırmayan, ne kadar çöp varsa takıma dolduran Hamza'nın yatacak yeri bile yok, Denizlide bunlardan ders almalı

Güncellemeler:
Çağrı İzmirli arkadaş ne güzel konuşuyorduk yoksa konuşmaya yüreğin yetmedimi:)

Sizin saltanatınız 1 yıl sürer bizimkisi 5 yıl sürer bunu biliyorsun dimi:)? Geçen senede bittiniz diye ötüp duruyordunuz ama sezon sonu hepiniz tükürdüğünüzü yaladınız. Bizde zaten Muslera ve Sneijder gibi ligin en en iyi oyuncuları var evet para komidinin üstünde hadi gidin menemen yiyin:)2 ya da 3 yildizli kuşlar:)

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Umuttan başka forvet varmıda soruyosun :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Umut oynamasın da kim oynarsa oynasın güizadan bile beter çıktı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• ben olsam Sinan Gümüşü forvette oynatırdım

0|0
    0|0
  • kötü oynayıp şansınıza kupa alırken hamza hamza diye yalıyordunuz? gerçekleri cl de ve bu sezon gösterdiler. demekki herşey tecrübeyle olmuyormuş. gs taraftarı kadar iyi gün taraftarı yok şu dünyada

0|0
    0|1
    • Sözlerine dikkat et biz yalamayız yalatırız muhtemelen sende geçen sene önce bizle dalga geçip sezon sonundada o mosmor suratınla tukurdugunu yalayan şahıslardan birisin.
      Biz her zaman Hamzayı eleştirdik bilip bilmeden konuşma biz sizin gibi yanlışa doğru diyecek kadar bilinçsiz ve vizyonsuz bir taraftara sahip değiliz bunu iyi gün taraftarı olarak algılıyorsan kafa yapını değiştir

• hangi forvet derken? cok bir secenek yok sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...