Lütfen çok acil yardım yarın uygulucamda çözümleri

arkadaşlar sevgilim beni 6 ay önce terketti.ama ortak arkadaşlarımız hala beni unutamadığını söylüyorlar.onu pişman olmasını sağlamasını istiyorum.ne yaparsam kıskanır mesela basketbolcu yakışıklı bi arkadaşım var onun okuluna onunla gitsem sevgilimmiş gibi yapsam etkili olurmu ben onun yüzünden hala kimseyle çıkamıyorum o da çıkamasın ne yapabilirim yardım lütfen

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• kusura bakmayın da ben sizleri bir türlü anlamıyorum. arkadaşım bitmiş bir ilişkinin üzerine gitmek geriye dönmek kişilere sadece zaman kaybettirir ve üzüntü yaşatır. bitmiş ya. bırakın geriye dönüp bakmayı. yaşamınıza yeni bir yön verin. kıskansa ne yazar. sana gelse ne yazar. ayağını öpse ne yazar. yani eline negeçecek. devam mı edeceksin.

sözlerimi yanlış değerlendirme. asla hakaret yok. sadece öneriyorum. kişiliğinize ve onurunuza sahip çıkın. geriye dönmek, intikam yada kıskandırma eylemlerine girişmek zayıf karekterli kişilerin işidir. dimdik durun yolunuza devam edin. o püşman olduysa oldu. o onun sorunu. yırtık dikilmez. dikilsede izi kalır. bir gün yine yırtılır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ınsanları kullanarak bır yere gelınmez .. geldıgın yerden de erkenden tokezlersın arkadasım ... sadece kendını mutlu et mutlu goster o zaman zaten senı sevuıyor ıse ne kaybettıgını anlar ve pısman olur

0|0
    0|0
  • Olur olur cok iyi olur

0|0
    0|0
  • Eğer seni seviyorsa Çoçuğun şaftını kaydırırsın Çok kıskanç biri ve sinirlerine hakim olamayan biriyse Yanındaki basketbolcu çıuğunda şaftını o kaydırır Spor hayatı biter Sende sonra gider başka bir sevgili bulursun

0|0
    0|0
  • Bir sevgiliye verilebilecek en büyük ceza onu unutmaktır nokta net

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep kezban ve ergen hareketleri. Ne desek boş :D çocuğa yazık :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onun okuluna neden gidiyorsun cocukla? komik duruma dusersin.

0|0
    0|0
    • yok orası benim eski üniversitem kendiside biliyor ondan öncede hep giderdim

• elalemin çocuğuylan gidersen kıskanmayı geç komple kaybedersin boşver bekle bak unutamamış seni o arayıp dönsün plan projelere girme

0|0
    0|0
Yükleniyor...