Adam (erkek)olmanın ölçütleri sizce nedir?

Can Yücel‘in de dediği gibi, erkek dediğiniz kadınını elinin tersiyle değil avucunun içiyle kavrayacak. Kadın bilecek ki, emin ellerdeyim. Adam diyebildiğiniz adamın yanında rahat olacaksınız. Adam dediğiniz ince olacak, kadınını onun kadar düşünecek. Adam dediğiniz ilgi gördüğünde ilgiyle, sevgi gördüğünde sevgiyle karşılık verebilecek. Vurdulu kırdılı, küfürlü davranışlar sergileyen, maço tavırlı kişi değildir adam. Adam dediğiniz, kadınının ruhunu okşamasını bilecek, romantik olacak, kimi gün habersizce kucağında çiçeklerle çıkıp gelecek ve güzel günleri unutmayı marifet saymayacak. Kadını sırf onun için kendine baktığında, sırf ona daha güzel görünmek için giyip kuşandığında, hiçbir şey olmamış gibi davranmayacak. Adam dediğiniz cesur olacak fakat bu cesurluğunu kadınına karşı değil,‘Seni seviyorum!’ derken korkmayarak, başka şeylerin ardına gizlenmeyerek yapacak. Adam dediğiniz,‘Özlüyorum!’ diyorsa gelecek,‘Kaybetmek istemiyorum!’ diyorsa kaybetmeyecek. Adam olan ‘Seviyorum!’ dedikten sonra bir sonraki perdede kaçmayacak…

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok fazla fantezi yazmışsın, öyle bi ölçüt tarif yok , her türlü tipi seven her çeşit kadın var.

Suçlusunu da , katilini de seven var , brad pitt hayranı da. Genellemeyle çıkamazsın işin içinden , ama son seyrettiğin 10 filmdeki jönlerin karakterini soruyorsan o ayrı, zor olmasa gerek. Toz pembe dünya..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• lafı çok uzatmayacağım. kadın erkek ölçüsü yoktur. kişi insan olmanın ölçülerini bildiği an diğer ölçüler yerine oturur

0|1
    0|0
  • mk can yücelin

adını gördüm vazgeçtim.o dinazor testisi ne bilir adamlığı davaro

0|1
    1|1
  • Bunların hepsine katılıyorum ama bendeki kodlama da şöyle: Kadınlar maçolardan daha çok hoşlanıyor gibi geliyor. Açıkcası bende maçoluğa özeniyorm hep.

0|0
    0|0
  • seviyorum dedimi sözde kalmakayacak o söz

0|0
    0|0
  • adam doğru söylemiş .kızlar aklınızdan çıkarmayın söylediklerini .

0|0
    0|0
  • onunla ilgili bi kitap vardı.. salla can yüceli falan sen ) bulnca yazarım vuraya copy past

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...