Telefon numarasını isteyemiyorum :(

sürekli gittiğim bi cafe bi kız var sürekli bakışıyoruz. yani göz göze kalıyoruz.o da hergün orda ben de hergün ordayım.kızın bana baktığını görüyorum ee bende bakıyorum ama bir türlü konuşamıyorum.ne dicem bilmiyorum telefon numarasını falan nasıl isteyebiirim ? kızar mı sizce ? bi de yalnız olduğu bi an gerek dimi ?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Bir günde kapıdan girince gülümse selam ver, ertesi günde sesli selam ver ertesi gün de masasının yanından geçerken dur merhaba de öyle öyle muhabbet olur.

0|1
    0|0
    • dene ama :)teşekkürler

• En mantıklı cevap seninki valla.Cesaretimi toplayıp selam verebilirsem olay tamamdır .p

Kızlar Ne Diyor 4

• faceini iste daha masum

0|0
    0|0
    • sorun o değil ki. konuşabilsem numarasını da isterim.o ilk adımı atamıyorum işte. reddedilme korkusu sanırım :/

• Eski taktik peceteye yaz ver numaranı.

0|0
    0|2
    • sanmıyorum ya yemez onu :P

• arar niye aramasın birde hoşlanıyosa mesaj bile atar :)

• Gidin baska yerde oynayın la . Bildirim bildirim gelio.

• adam gibi yürekli ol çıkk karşıma bağır yüzümeee :))

0|0
    0|1
    • ondan sonra sagırmı var karşında diye bir cevap :P

• kendin bile umutsuzsun benden bişey bekleme ;)

• Haklısın sanırım :/

• Git konuş merhaba de.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Bam diye telefon numarasi istemek yerine ufaktan selamlasmaya falan basla bi kac gun sonra bi merhabayla sohbete giris yap sonrasida akar gider olacaksa ;)

0|2
    0|0
  • git konuş deki ben hergün burdayım sende burdasın

olur da bigun gelirim seni burda göremem aklım sende kalır

böyle bi durumda sana ulaşabilceğim bi numara var mı de

delikanlı gibi uzatma he derse eyvallah yok derse zaten hiç olmamıştır.

1|1
    0|1
  • ya direk numarasını istemek nedir ya

önce bi meraba de oturabilir miyim diye izin al

sonra ben hergün bu kafede görüyorum sizi sanırım tanışmadık biz deyip tanıt kendini

ondan sonra bi muhabbet aç muhabbet dediğim karşındaki kişiyi daha iyi tanıyacak şekilde sorular sorabilirsin biraz muhabbetiniz ilerlesin beraber vakit geçirin ondan sonra alırsın numarasını

0|1
    0|0
  • kızsa nolucak ne kaybedicen ? bi kere gülümse , sonraki gün meraba de geriisi gelir. ha yok gülümseyemem dersende , boşver

0|0
    0|0
  • buralarda biryerde telefonumu kaybettim sizinkinden arayabilir miyim de montunu felan karıştır:)

0|0
    0|0
  • çok mu zor

tüm cesaretini topla kızı tek başina görürsen yanina git söyle açikca ben seni beğeniyorum de onun cevabina göre devam et

0|0
    0|0
    • fazla cesurca :)

• Aynen öyle. içimde bi korku var çünkü.Reddedilirsem bi daha yüzünü de göremem :/ gitmem o cafeye.

• çok seversen cesaretin gelir:) aşk cesaret işidir

sonra kız başkasi ile sevgili olur kendini yer bitirirsin.bir an evvel gidip söyle.

ben bir kere yaptim o derece aşıktım hatta kızın sevgilisi olduğunu tahmin ettiğim halde gittim.sonuç erkek arkadaşim var dedi.söylemesem hala oda beni seviyor muydu diye düşünürdüm

• öncelikle sana sen oldugun için mi öyle yaklaşıyor yoksa müşteri toplamak için mi öyle davranıyor çözmelisin

mesela izin gününde ( ilerde konuşunca ) buluşma iste bakalım ne diyecek

0|0
    0|0
  • bu işler yürek ister

0|0
    0|1
Yükleniyor...