Kadın ve erkek arkadaş kalabilir mi?

Gerek iş çevresi gerekse de sosyal çevremizin erkekler ile kadınların arkadaşlığını gerektirdiği aşikar. Özellikle Türk toplumu gibi ataerkil ve cinsiyetlerin birbirleri ile iletişimlerinde sorun yaşanan ülkelerde bu durum daha da ciddi bir tartışma konusu olmaktadır.Arkadaşların bu konuda ne düşündüklerini öğrenmek istiyorum.

0|0
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• Benim üniversiteden beri görüştüğüm iki kız arkadaşım var, kesinlikle aşka falan bağlanmadı. O zaman bu zaman görüşürüz, hayatımızdaki özel şeyleri vs. paylaşıp fikir sorarız... Ön yargılı olmayın, kadınlar ile erkeklerden çok daha rahat, yargılanmadan bir çok şeyi paylaşabiliyorsunuz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Boş zamanında izlemeni tavsiye ederim:

beyazperde.com/filmler/film-184152/

Durum eninde sonunda ondan farksız kalacaktır.

0|0
    0|0
  • ben kalabiliceğini savunmama rağmen aksini ispatlayan çok fazla şey var. umarım kalabilir diyorum o zaman :D benim liseden bu yana görüştüğüm kız arkadaşlarım var. 6-7 yıldır arkadaşız. ve arkadaşız yani yok öyle bi hadi sevişelim olayı. eğer kadında erkekte arkadaş kalmak isterse çok rahat olucak birşey. ve zevklide oluyor. bir süre sonra o sınırlı arkadaşlığı aşıp "dost" olduğun zaman herşeyi konuşabiliceğin ve fikir danışabiliceğin hem cinsin olmayan kişiler oluyor. ve bu mükemmel! türkiyedeki bu iletişim problemini çözmeye çalışmak çin nüfusunu dengelemek gibi birşey. ama olsun herkes bir kaç karşı cinsle iletişim kursa yıkılır tabular :)

0|0
    0|1
  • Genelleme yapmak istemem ancak erkekler her kızla acaba bişeyler olurmu (ilişki anlamında) diye konuşmaya başlarlar. Kız cirkinse arkadaş kalırlar sohbeti kesmezler, kız güzelse elde etmek için uğraşırlar. Bu bizim eksikliğimiz toplum olarak

0|0
    0|0
  • iki tarafta birbirine olumlu baktığı sürece..ve yalnız ortamda kalmadığı sürece.. ve fiziksel temas olmadığı sürece.. ve konuşmalar samimi olmadığı sürece... kalabilir gibi...yinede içimde şüphe var :)

0|0
    0|0
  • arkadaş olmayı bir kızla becerdim.o evlendi ben evlendim,eşiylede tanıştık,hayatında bin kişiden 1 arkadaş seç deseler o kız olurdu.Ancak şu zamanda çok çok zor arkadaşlık olayı.düşünceler tamamıyla cinsellikte odaklı hale geldi.

0|0
    0|0
  • Et ete degmedigi surece kalabilir. Sarilma falan olmamali yani.

0|0
    0|0
  • sonu aşk ıle bıten bır arkadaslık olabılır..ötekı turlu erkek sıkılır zaten o arkadaslık te sartla ılerleyebılır.o da ılerıde ask olma ıhtımalı.baska turlu yok..erkeklere de arkadaş olarak kalalım demeyın..sızden soğurlar

0|0
    0|0
  • Bu en son erkek olan oyuncunun ismi neydi Rüzgar ... bilmem ne ha öyle bir erkek olursa Olur Bunu anlayışla karşılarım Eşlerimiz sevgililerimiz böyle bir erkek arkadaş edindiler de biz mi karşı çıktık

0|0
    0|0
  • Kalamaz kimse kendini kandırmasın..

0|0
    0|0
  • evet güzel arkadaş olunur

alkollu ortam olmadıgı sürece , samimiyet belli cizgilerde olursa dahada düzenli güzel bir arkadaşlık olur

0|0
    0|0
  • çoğu erkek her kıza bişeyler olurmu acaba diye yaklaşır.

0|0
    0|0
  • bi kadınla bi erkek arkadaş olamaz bence kardeş hala teyze olur ama arkadaş cıks

0|0
    0|0
  • Yıl Olmuş 2013 Sen Ne Soruyosun :)

0|0
    1|0
  • neden kalamasınlar ki..

0|0
    0|0
  • karşı cinse nasıl baktığınızla alakalı bir durum, bence kalabilir

0|0
    0|0
  • kalbiler no problemo

0|0
    0|0
  • Bence olmuyor illa br yerden olay aşka bağlanıyor

0|0
    0|0
  • Kalamaaazzzz

0|0
    0|0
  • ewet ,

0|0
    0|0
  • Sonunuz her zamanki gibi...

0|0
    0|0
  • çok zor,zıt kutup ,napsıın başka

0|0
    0|0
  • Kalabilir

0|0
    0|0
  • oda sıcaklığında mı?

0|0
    0|0
  • Erkeklerin zaten bir sürü erkek arkadaşı var neden bayanlarla arkadaşlık kuruyor sanıyorsunuz illa herşeyi açıktan mı söyleyelim :)

link

0|0
    1|0
  • Erkek gaysa olur

0|0
    0|0
    • Uzun Uzun Yazacaktım Bu yorumu görünce vazgeçtim kısa ve özlü anlatım buna denir

• Eyvallah:D

• Kalabilir.

0|0
    0|0
  • al işte söylediğin lafa bak! bazen ağzının dediği ile kulağının duyduğunun aynı olduğunu ben hiç görmedim hayatımda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Seviyeyi koruyabilen ve adam gibi adam olursa karsındaki erkek kızda kaşı gözü ayrı oynayan cinsten olmazsa çok rahat kalabilirler diye düşünüyorum. En azından benim çok samimi ve içlerinde kardeşim diyebileceğim yakınlıkta sağlam erkek dostlarım var.

1|0
    0|0
  • Kızlardan daha iyi anlaşmışımdır erkeklerle.Lise ve üniversite de özellikle.En büyük artısı kıskançlık diye bir sorun yaşanmaması.

1|1
    0|0
  • çok samimileşmedikçe olabilir.bazılarını görüyorum sarmaş dolaş,bi yerleri oğlana değiyo .sorsan kankalar.manita mı belli değil hacı

0|0
    0|0
  • aralarında art niyetli bi düşünce olmadıktan sonra arkadaş kalınabilir.

0|0
    0|0
  • kalırlar :)

0|0
    0|0
  • gerçekten sınırı iki taraf biliyorsa kalabilirler neden kalamasınlar

0|0
    0|0
  • Kalabilir.

0|0
    0|0
  • Kalabilir.