Hoş/Güzel Kızların/Erkeklerin Kouşmasının bozuk olması sizin için sıkıntı mı?

Restoranda çalışıyorum. Doğal olarak haddinden fazla insanla konuşuyor/tanışıyorum. Bazıları cidden çok hoş kızlar oluyor yada güzel. Aynı şekilde kaslı veya yakışıklı erkeklerde geliyor. Diyorsun ki ya şöyle bi manitam olsaydı yada şöyle bi vucut bende de olsaydı şeklinde. Fakat bi konuşuyorlar; he ya, nörün nassun , oğlum aga, ayyyy kızlaaar , tırnaaaaaam kırıldı gibi cümleleri duyunca soğuyorum. Sizde böyle bir kişilik misiniz? ve ya bunlar sizin için soru mu?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette. İlişki demek konuşmak demektir, dünyalar güzeli olsa bile sonuçta sohbet etmeden birseyler paylaşılamaz. Beyin ve ağız koordinasyonu hayattaki en önemli seydir. Hani derler ya güzel kızların, yakışıklı erkeklerin yanında neden hep çirkinler var diye, bunun sebebi işte senin sorunun cevabı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok büyük sorun. Bırak konuşmasını yazısına bile takarım insanın. Yeğen yerine yiyen, prensesi pirenses diye yazanları ya da x, q, w harflerini kullanarak Türkçe'nin amk.ları boğasım gelir. Direk düşerler gözümde.

0|1
    0|0
  • bi kelimeyi yarım saat söyleyen kızlara uyuz oluyorum ya agızlarını kırmak geliyo içimden:D ama neyseki ben kızım ve kızlarla işim yok :D erkeklerdede siveyi önemsemiyorum ben hatta bazen sevimli geliyolar :D

0|1
    0|0
  • İsyan ediyorum bn neden çirkinim diye.

0|2
    0|0
  • Evet var bende de oyle bir sey.

0|1
    0|0
  • Kızların öyle konuşmasına gıcık oluyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen sus gözlerin konuşsun diyorum... gerçekten yüzüne bakıyorsun sanki Paşabahçe dükkanındasın, sesini duyuyorsun...O da ne, pijin biri elinde plastik topla mağazaya dalıyor.

0|1
    0|0
  • benim için sorun değil,ama öylelerini görünce bi acayip oluyorum,geçen günlerde çalıştığım yere bi kız geldi,görsen melek gibi giyimi kuşamı tam uyumlu,bana 1dakika bakarmısınız dedi ben inanamadım bu ses bu güzel bayandanmı geliyor şimdi dedim:)) ne yazıkki böyleleri var,allah vergisi mağna yok

0|1
    0|0
  • ağzı bozuk ve; he ya, nörün nassun , oğlum aga, ayyyy kızlaaar dşye konuşan kızlarıda sevmem .bir kız düzgün konuşmalı ne o ole erkekler gibi .

0|1
    0|0
  • Bildiğin iğreniyorum.

0|1
    0|0
  • Oha falan oldum yaniii ! sıkıntı sende değil arkadşım merak etme (=

0|1
    0|0
  • benim için sorun.. konuştuğunda kalbine değmeli...

0|1
    0|0
Yükleniyor...