Ertesi gün hapı hakkında.

arkadaşlar meraba , 1 hafta önce nişanlımla korunmasız birlikte olduk ve norlevo hapı içti. 7 gün içersinde kanama olması gerekiyo diye okumuştuk. bu şartmı ? kesin olarak işe yaradığını veya yaramadığını nasıl anlyabiliriz. bi fikriniz var mı ? ayrıca çok sık idrara çıktığını söylüyor bi etken mi bu ?

Not : cinselliğe yazın diyenler olabilir , Hap eczanede satılan bir şey , erotic shopda değil.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• 1 hafta içinde bile değil, aynı günde kanama yapması gerekirdi

0|0
    0|0
    • hiç bir yerde öyle bişey okumadım ?

• ikinci hapı ilk haptan 12 saat sonra yutması gerekir. illa kanama olması gerekmiyor ama kanama ilacın en etkili seviyesinde olduğunu gösteriyor. değişkenlik de olabilir elbette. ama sorun haline getirirseni psikolojik olarak kabul etmiş olursunuz. regl düzeni bozulur hatta yabancı gebelik bile olabilir

• yabancı değil yalancı demek istedin sanırım. aynı gün kanama olması gerekirdi diyosun şimdide kanama gerekmiyor diyosun.ayrıca 2 hap aynı anda yutulduğunda daha etkili diye biliyorum. bilmediğin konularda yardımcı olma babında daha çok kafa karıştırma.

Kızlar Ne Diyor 4

• ilaç içildikten 7 gün sonra kanama olması diye birşey yok normalde adet günü ne zamansa ozaman olması gerekiyor. mesela normalde mart ayının 10 unda adet olucaktıysa yine o tarihlerde olması gerekiyor. birde norlevo yu ilişkiden sonraki ilk 12 saat çinde almak daha garanti. isık idrara çıkmaya sebep olan bir ilaç değil.

0|0
    0|0
    • ilişkiden hemen sonra aldı zaten.. teşekkürler

• ozaman sorun olmaz inşallah.

• Kanama olması şart degıl rahat olun .

0|0
    0|0
    • eyvallah. başka belirti tarzı verebilceğin bi fikir varmı

• Bazen mide bulntsi yapıyor. Oyle yazıyor.

İlskiden hemen sonra aldıysa sorun cikmaz.

• anında aldı diyebilirim

• hayır bende kullandım aynı bu durumdan sonra kanama olması gerekmiyo işede yarıyo içiniz rahat olsun

0|0
    0|0
    • 7 gün doldu , kanamasıda olmadı bi sorun yoktur diyorsun yani şart değil ?

• sizdede kanama olmadıysa eğer rahatlıycam ? :)

• olmadı olmadı rahatla artık ya en önemlisi nişanlını rahatlat bu gibi durumlarda stress yaparsa regl bile olmaz ve iyice psikolojiniz bozulur durup dururken rahatla bendede olmadı kanama

• Kanama olması zorunlu değil , o ilacın yan etkisi. kanama olduğu zaman tehlike bitti demek değil , olmadığı zaman da hamile demek değil. Ama yeni adet dönemini olursa norlevo sonrası ara kanamaya göre hesaplıcaksın.

0|0
    0|0
    • nasıl yani ? ara kanama 7 gün oldu hala olmadı.mesela yarın oldu diyelim ara kanaması. yarından itibarenmi hesaplıcak dönemini ?

• eklemeden mesaj atsan tanıtsan kendini kabul ederim. kaç kişi var isteklerde biliyo musun

• mesajda attım ama diğer kutusuna geldi galiba. bak oraya bulursun

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşım 7 gün meselesi sorun değil. haptan 2 adet alacak 12 saat arayla. bu kullanımdan sonra adet düzensizliği oluşabilir. ara kanamalar yada gecikmeler yada erken adet gibi. göğüslerde hassasiyet ve büyüme olabilir. ayrıca vajinal enfeksiyon olabilir. bulantı gibi yan etkiler var bu endişeye sokmasın sizi.

sık idrara çıkması idrar yollarını üşütmüştür ondan olur. ilaçla alakası yok. sadece tesadüf.

yanlız şunu da bilin. hiç bir önlem % 100 değildir.

0|0
    0|0
    • 2sinide aynı anda aldı hocam sorun olurmu

• yok olmaz.

• ben de kendimi tutamayarak kız arkadaşımın içine boşalmıştım..Naptın dedi, tutamadım dedim..Gititkertesi gün hapı aldık ve hamile filan kalmadı

• Adet görmesi etkili olduğunu gösterir.İlişki adet dönemine kaç gün varken olmuştu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...