Isimlerden cinsiyet karışıklığı sorunu yaşadınız mı?

bazı isimler vardır hem erkek hem kadın ismi olarak kullanılır. mesela suat, deniz,... gibi. şunun gibi bir sorun yaşadınız mı. iş yerinden bir kartvizit verildi ve bu kişi ile görüşmeniz için görevlendirildiniz.katvizit sahibinin iş yerine gittiniz. sekretere suat beyle görüşecektim diyorsunuz ve karşınıza suat hanım çıkıyor. hiç yaşadınız mı bununla ilgili sorun?

Güncellemeler:
bu konuda çok kötü bir anım var. genital bölgemde bir cilt sorunu nedeni ile dermatolojiye gittim. 3 doktor vardı. ikisi bayan ismiyidi. birisi deniz. ben de erkek diye girdim. malesef bayanmış. çok utanmıştım. aynı zamanda da şok oldum

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Ehliyet kursunda derse girmeden önce araba saati yazdiriyordum , yeni biri yazilmis adi zafer di bana rica ettiler sinifa girdim zafer bey diye birini cagriyorlar bir sey eksikmis dedim ama bakiyorum yeni erkek göremiyorum , önlerden bir kadin kalkti benim yeni yazilan dedi :) pardon zafer hanim dedim sasirmistim

0|1
    0|0
    • zaferi ilk kez duydum. çok zor bir an olmuş senin için. :))

• Daima gülmeni dilerim ozaman ;)

• teşekkür ederim. bilmukabele hep birlikte

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir arkadasımın dilinde sürekli anlattığı bir kankası Derya vardı bende kız sanıyordum meğer erkekmiş Derya :D

1|1
    0|0
    • çok güzel. öğrendiği an insan şok oluyor. biraz bozuluyor

• derya ismi yüzünden annemle baban ayrılıyordu:) babamın arkadaşı derya erkekmiş :)

1|1
    0|0
  • mesleğim gereği hemen hemen hergün olur böyle durumlar. 'merhaba yüksel bey' diyerek başlayacakken "hayır, ben yüksel hanım!" der, düzeltir.

1|1
    0|0
    • insan bazen çok zor durumda kalıyor değil mi? :)) güzel örnek

• hööö diyerek gözlerini çeviresi geliyo insanın

• ben çok yaşadığımdan acaba banamı denk geliyor diyordum. demekki herkes yaşamış. yanıtlarınıza bakınca kendi hallerim de aklıma geliyor o an bozulduklarıma şimdi gülmekten öldüm. :)))

• Evet dişçi hikmet vardı ben kadın sanmıştım halbusem erkekmiş.

1|1
    0|1
    • harika. ilk gördüğünüzde şok olmuşsunuzdur :))

• Haklısın:) sağ ol..

• esas sen sağol. yoruma katıldığın için. gece gece eski yaşadıklarım da aklıma gelip sizinkilerle harmanlanınca gülmekten öldüm. :))) o anı yaşarken çok bozuluyor insan ama sonrada çok gülüyor

• Hayır yaşamadım da bana ulasabilirmisiniz mesaj atamiyorum size

0|0
    0|0
    • size ulaşabilmem için sizi görmem gerek. gizli kullanıcı olduğundan görünmüyor nickiniz. ya da arkadaşlık isteği gönderin. onayladığımda yazabilirsiniz

• ismim zeynep ..

1|0
    0|0
  • yo yaşamadım hiç

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1|1
    0|0
  • Surekli yazismalar yaptigim bir Burcin Bnb var cok uzun sure bayan diye dusunmustum sonra bi konu icin telefonla gorustum :) cok kotuydu :)

1|1
    0|0
  • sorun yaşamadım ama kardeşimin sınıfında hem aynı isim hem de aynı soyadımı taşıyan bi kız vardı ona çok şaşırmıştım

1|1
    0|0
Yükleniyor...