Spora başladım 35-40 dk sürüyor fazla terlemiyorum hani böyle abartılı şekilde yok?

İlk gün bayağı terledim diğer günler ilk günkü gibi olmadı birde diyet yapmıorum günde toplam 2 dilim ekmek yiyorum kola cipsi kestim günde hemen hemen 3 lt su içiyorum zayıflarmıyım?

Güncellemeler:
Cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Meyve mümkün olduğunca az tüket. Spor zayıflatır.

0|0
    0|0
    • Anladım sağolun proten içinde çikolatalı süt içiyorum

• Beyaz kısmından iğrendiğim için haşlanmışda sarı kısmını yiyorum

• Beyaz kısmı daha faydalı.

En İyi Erkek Görüşü

• Sana şunu söylemeliyim.
    Harcadığın müddetçe , ne kadar yediğinin bir önemi yoktur. yaşın kaç bilmiyorum ama inan bana 35 40 dakikalık bir süreyi ben sadece ısınmaya ayırıyorum. esneme germe dahil değil bak. sadece koşu ve koşarken yapılanlar. diz çekmedir veya kol çrvirmedir. koşarken eğilme, squat , sıçrama , depar atarak koşma... sana şunu söylemek istiyorum. bir antrenmanda en yüksek verimi istiyorsan, en azından günlük 2 saat vakit ayırman gerekir. ben 4 saat yapabiliyordum. Sabah ve akşam olmak üzere ikişer saatten. her zaman geçerlidir bak bu. çok çalışan her zaman daha fazla kazanır. yapamam edemem deme. vücut dediğin şeye acımayacaksın. çünkü sen ne verirsen vücut ona ayak uyduruyor. ve sporun bir insana zarar verdiği hiçbir zaman görülmemıştir. bilinçli sporun tabii ki.

0|0
    0|0
    • Hocaya bugün sordum bisiklete koşu bandını ne zaman yapıcağım diye zamanı var dedi bana bugün her set arası salonun için 1 ileri bir geri koşturttu

• Sağol teşekkürler son olarak tatlı olarak kola yerine içecek olarak ne önerirsin birde kahve içebiliyormuyuz

• Shake karışımlar var bol proteinli.
      Shredded brothers kanalı var youtube da. onları inceleyebilirsin birçok videosu var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 dilim ekmekmi arkadaşım geberip gideceksin düszenli beslen çok prtotein al. Yemek yememek çözüm değildir aksine çok zararlıdır.

0|0
    0|0
    • Bana bir beslenme programı söyleseniz uygulayayım? Sabahları mısır gevreği yiyorum ben

• İnş kardeşim önce sonra yıda atarım burdan :)

• Tamam takip ederiz.

• Kardeşim yemeyerek sadece kas kaybedersin...

0|0
    0|0
    • Yemek yemekte sıkıntı yok ben yemeği az yiyorum demedim ki normal yemek yiyorum herkesin yediği gibi sadece yemekte 1 dilim ekmek yiyorum

• ekmeği kesmen lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...