Yalnızlık zor ya, hayatını paylaşacağın biri gerekiyor ama sizce ne yapmalıyım?

23 yaşında oğlum var ve birisiyle evlenmemi istemiyor, hayatını paylaşamadığın biri olmayınca da bunlıyor insan

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• bence oğlunu al karşına konuş, muhakkak konuşmuşundur ama yine konuş hatta de ki yarın sen evlenip gittiğinde ben yalnız kalacam biraz beni de anla de biraz daha yumuşayacaktır bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• oğlunla sen yada mantıklı birinin konuşması gerek. bir kadının herkes gibi sevmek ve sevilmek gibi ruhi ihtiyaçları aynı zamanda cinsellik gibi bednei ihtiyaçları olduğunu ve bu ihtiyaçlarının hak olduğunu anlatmak gerek. erkeklik yapıp seni kıskanıyor ama kıskançlık duyguları mantığı aşmamalı. seni de düşünmeli.

evlilik sevgi ve aşk ile hem ruh hem beden sağlığını korur insanın genç kalmasını sağlar. hücrelerin yenilenmesini sağlar. cinsellik ise keza o da önceliikli beden sağlığı kalp sağlığı için gerekl aynı zamanda stresten uzaklaştırıp ruh sağlığına destek vermektedir. bunlar oğlunuza uygun tarzda anlatılmalı.

0|0
    0|0
  • birileriyle flört etmeye başla.. tercihen çok genç olmasınlar, bu oğlunu rahatsız edici bir durum olabilir.. ancak konuşup görüştüğün kişiyle ciddileşirseniz yavaştan söylersin oğluna.. kendi annem üzerinden düşünüp empati kurarak yazmaya çalıştım.. ben oğlun olsaydım senden böyle bir beklenti içine girmezdim.. bu keyfi olarak senin hayatını zorlaştormaktan başka bir şey olmazdı.. mantığını kullanarak hareket et.. onu da bu konuda eğit..

0|0
    0|0
  • Ben 22 yasindayim. Bilmiyor esin vefat mi etti yada bosandin mi ama genel olarak soyleyebilirim ki 23 yas bir birey icin bu durumlari anlamak icin yeterli.

Esin vefat etmisse (oglunun babasi) basta zor olsa da bu durumu anlatmak, eminim bir sure sonra anlayisli olacaktir oglun.

Fakat bosanma durumu varsa, belki suclanabilirsin. Ama bence acik acik konusmalisin bu konuyu onunla. Herkesin hayati kendine. 23 yasinda ve annesinin mutlu olmamasi icin bir sebep yok.

Bunu cinsellikten cok hayatinin geri kalaninin beraber gecirebilebilecegin bir yol arkadasi seklinde anlatirsan, onun aklindaki imaji yumusatabilirsin.

Kolay gelsin diyorum. Umarim mutlu olursunuz.

Iyi geceler.

0|0
    0|0
  • :/ walla nedesekki bizde kaldık arafta önce onun önyargılı yaklaşımının kırılması gerekiyor abla artı parantez biraz sizi anlamasıda gerekiyor ama işte nasıl biri ünv okuyormu mahalle kafasındamı bu etkenler önemli :/

0|0
    0|0
  • yalnızlık kesinlikle kötü bir şey değil. sadece yalnız kalmadan önce bazı tecrübeleriniz ve bilginiz olması gerekiyor. doğduğu andan itibaren yalnız kalmış birinin kendini yalnızlığa alıştırması gibi bir şeyin söz konusu olamayacağı gibi, kendini yalnız olduğu anlarda geliştirmesi de zor.

aklımız hiç bir zaman boş kalmıyor, öğrendiğimiz tek bilgi üzerine ekleyebiliyoruz geri kalanı yada ekleyemiyoruz

0|0
    0|0
  • Daha önce evlenmiş çocuğu da olan birisi sana uygun olur.

0|0
    0|0
  • oğlun delikanlılık gururru yapıyor, ona dini olarak (inancınızı müslüman olarak degerlendiriyorum) evliligi anlatın,nikah altına girmenin islamdaki acıklamasını yapın. Yaşlılıgınızda bir bardak su vericek eşin olması gerektigini anlaması gerek eger eşin olmassa oğlun olucak o suyu veren , bunuda üstü örtülü anlat

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum insan belli bi süreden sonra çok bunalıyor

1|0
    0|0
  • Ben olmak isterdim de küçüküm teyze ;(

1|0
    1|1
  • ALlah yardımcın olsn abla , ne desek boş

0|0
    0|0
  • ister ister ikna edilir o basit işler o... akrabalarından bazılarını araya sok tabi kadınları.. oğlunun yanında devamlı evlen evlen evlen desinler bir süre ipleri bırakır oda.. şu bence o sizi korumak istiyor

0|0
    0|0
  • önce oğlunu evlendir.. o kendi dünyasıyla cebelleşirken sen de aradan çıkarsın.. :)

0|0
    0|0
  • Bence saygı duymalı siz bu güne kadar saçınızı süpürge ettiniz.

Oğlunuzu büyüttünüz Annesinin mutlu olmasını neden istemiyor anlamış değilim.

kendisi evlendiğinde,düşünecekmi annesini Yanlız hayat yaşanmaz gercekten çok zor

Allah Sabır Versin

0|0
    0|0
  • Evlenicek aday hazır mı?

0|0
    0|0
  • yerinizde olsam yanlız kalmayı tercih edeceğime biriyle evlenirdim. oğlum istemiyor mu,istemesin. zamanla alışır.paşamın gönlü olacak diye kendimi yanlızlığa mahkum etmezdim

0|0
    0|0
  • o evlenince seni anlıcaktır sanırım

0|0
    0|0
  • oğlunuz evlenene kadar sabredin , o evlendikten sonra sizde kendinize bir yol çizersiniz..

0|0
    0|0
  • sanirim 42 yasindasiniz daha gencsiniz oglunuzla konusun o evlendikten sonra sizin yalniz kalmanizi istemez

0|0
    0|0
  • beni ara))

0|0
    0|0
  • selam ben 30 yaşında öğretmenim.istanbuldayım.tanışmak istermisin?

0|0
    0|0
  • o zaman anlaşabileceğin hoş birini bulup birlikte yaşamak ya da ayşlanmak gerek

0|0
    0|0
  • zamanı gelmişte geçiyor aslında...

0|0
    0|0
  • oğlunla konuşmalısın bunu

0|0
    0|0
  • umarım dogru kişi cıkar karşına

0|0
    0|0
  • O yaşta oğlun varsa evlenip nolcak

0|0
    0|0
  • işiniz zor.

0|0
    0|0
  • Daha çok gençmişsin.

0|0
    0|0
  • "dişi kuyruk sallamayınca erkek peşinden gitmezmiş." diye bir atasözü var hatırlatıyım dedim.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ablacım ne güzel bir annesiniz ve çocuğunuzu 23 yaşına emde bir daha evlenmeden getirmişsiniz. Bunu bir erkek zor yapardı bence,bu sıkıntınızı önce yakın arkadaşlarınızla sonrada oğlunuzla paylaşın bence,bakalım ne olur bilemiyorum ama ümit ediyorum herşey çok güzel olsun.Üzülmeyin lütfen:)

1|0
    0|0
  • zor bi durum bir şekilde ikna etmeye calışmalısınız oglunuzu duzgun bi dinle anlatıp anlayısla karsılamasını saglayın

1|0
    0|0
  • Empati yapmasını söylemelisin O'na..işine yarayabilir.

1|0
    0|0
  • Oglun paylasmak istemiyordur seni ama yarin oburgun o hayatina birini sokacak ve o insanla ayni evi paylasmak isteyecek..Gayet normal... Peki ya o zaman siz naoacaksiniz? Oglunuzun bazi seyleri gormesi gerekiyor. Maalesef turk toplumunda ayip gibi gorunsede evlenip bosanmis yada dul kalmis bir bayan omur boyu yalniz kalmaya mahkum gibi. Cok uzucu... Halbuki henuz gençsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...